Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[14.02][CROWED] Keshaun Bavrleybrook ft. TRINI PURR - EVRLAST (Official Audio)


lionelek

Rekomendowane odpowiedzi

14 Lutego w godzinach wieczornych na głównym kanale V-TUBE CROWED STUDIOS oraz wszystkich portalach streamingowych pojawił się drugi singiel promujący album ''RAIN'' artysty. Numer z gościnnym udziałem Trini Purr który całe CROWED ale i Bavrleybrook tak prężnie promował już od ponad miesiąca. Do premiery albumu zostały 6 dni, album dopięty na ostatni guzik. Singiel nosi tytuł ''EVRLAST'' i opowiada o stanie emocjonalnym obydwu artystów, w wersach można usłyszeć słowa jak ,,czy dojde na szczyt skarbie? czy zdołam się utrzymać? czy jadąć w nocy sam ktoś będzie próbował mnie zatrzymać?`` albo ,,media trują dupę aż się zadręczysz, niby życie idealne a się męczysz``. Numer jest zrobiony w gatunku R&B z domieszką rapu gdzie obydwoje wpasowują się w klimat idealnie i pasują do siebie stylem. Na końcu numeru fani mogli znaleźć adnotacje przy której po kliknięciu przeniosło ich na inny film gdzie widać Bavrleybrooka siedzącego na fotelu i mówiącego do fanów o jego zbliżającym się projekcie, w filmie przedstawił pomysł na Giveaway dla swoich największych fanów, artysta pokazał tam biżuterie którą zrobił na specjalne zamówienie by rozdać ją dla swoich fanów.

 

OoA3lbg.png

Spoiler

Keshaun Bavrleybrook mówi filmie: Cześć, witam wszystkich moi drodzy *zaśmiał sie*. Słuchajcie jak wiecie za sześć dni wychodzi mój pierwszy solowy album, nikomu nie muszę chyba przypominać jaki ma tytuł *klasnął w dłonie* Nie chcę zabierać wam czasu więc przechodzę odrazu do rzeczy, jako że wydaje coś tak wielkiego nie może obejść się bez niespodzianek i zaskoczeń, mamy kilka dni do premiery ale nie mogę wytrzymać i mówię wam to teraz.. Powiedzcie kto z was od zawsze marzył o zegarku CROWEXA, hm? Dla wielu rzecz niedostępna, ale teraz macie szansę to cudo *wyciągnął Crowex Daytona przed kamere* To cudo może być wasze, Crowex Daytona z moim grawerem, prawdziwe srebro, bez żadnej lipy plus certyfikat w gratisie *zaśmiał się*. Tak, dokładnie tak, mówię serio ten zegarek wygra ktoś z was *odłożył zegarek i sięgnął po złote kolczyki które przybliżył do kamery* Druga rzecz to te złote kolczyki, piękne co? Coś dla kobiet także bez ściemy, prawdziwe złoto, próba siedem pięć zero i mam nadzieje że nie jednego z was to w jakimś stopniu uszczęśliwi *zaśmiał sie* i na koniec *odłożył kolczyki, do kamery pokazał klucze od auta* Nie jeden z was wie jakim samochodem woziłem dupe, czarny Schafter, moje pierwsze auto *śmiech* teraz już troche zmodernizowany specjalnie dla kogoś z was, zwyciężca dostanie moje auto w prezencie, ten sam samochód w którym kręciłem pierwsze klipy z moją unikalną tablicą rejestracyjną wyląduje pod domem kogoś z was *odłożył kluczyki, rozsiadł się w fotelu* Dzięki wielkie Vangelico za tak dobrej jakości biżuterię, słowo! Teraz wiecie jak ten projekt jest dla mnie ważny, robię tą muzykę dla was, a te prezenty? To coś ode mnie dla was! Razem rozjebiemy tą scene, wierze w to.. Ten album to będzie coś czego w tym gatunku nikt jeszcze nie słyszał, odłączyłem się od życia towarzyskiego żeby wszystko było dopięte, nie śpie, nie jem *śmieje sie* Ale dwudziestego lutego czyli za sześć dni zobaczycie czy było to temu wszystkiemu warte, pozdrawiam wszystkich, co do konkursu i tych cudnych rzeczy, w dniu premiery dowiecie się jak wygrać te rzeczy *puścił oczko do kamery* Warto, mówie wam.. Trzymajcie się mówił Kesh *uniósł łape w góre* Trzymajcie się wszyscy.

Po filmie ukazały się zdjęcia biżuterii i samochodu o którym wspominał artysta, w podlinkowanym opisie u spodu fani znów mogli ujrzeć przekierowanie do numeru Keshaun Bavrleybrook ft. TRINI PURR - EVRLAST, zaraz obok przekierowanie do sklepu z wersjami przedpremierowymi płyty.

 

GfYpEN0.png

zqu4aUo.png

ZKl6pjH.png

k1yrCcC.png

AGL0sAG.png

 

Numer na V-TUBE

 

 

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Keshaun Bavrleybrook

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej): CROWED STUDIOS

Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu): 2348249332 

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Ohashi Yuki

Numer konta menadżera: 0254969927

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): 15%

Link do profilu postaci:https://forum.v-rp.pl/topic/2550-keshaun-bavrleybrook/

 

WaderQ, Sylwia, igvs i 16 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Los Santos pojawiła się reklama nadchodzącego albumu Keshauna Bavrleybrooka pod tytułem "RAIN". Premiera albumu datowana jest na 20 lutego 2021 roku. W sieci pojawiła się możliwość pre-orderu pierwszego krążka młodego artysty. Jadąc przez centrum przechodnie i kierowcy zobaczyć mogą na każdym kroku plakaty i billboardy promujące projekt artysty. Jeśli Fani przeglądają media artysty mogli znaleźć link do strony internetowej sklepu CROWED gdzie mogą nabyć wersję preorderową albumu, jak zapowiadał sam artysta fani w dzień premiery dostaną instrukcje co do giveaway do albumu.**

 

plakat2.png

plakat1.png

 

jMjAtHa.png

 

**Ludzie którzy weszli na stronę sklepu internetowego CROWED STUDIOS mogli na stronie głównej domeny ujrzeć wersję preorderową albumu ''RAIN'' i informacje dotyczące giveaway czyli konkursu dla fanów w dzień premiery projektu gdzie do rozdania są nagrody o wartości łącznej około 85.000$, samochód marki Schafter którym jeździł prywatnie sam artysta, ekskluzywny CROWEX Daytona Silver z grawerunkiem K.Bavrleybrook oraz złote kolczyki o próbie złota 750 z grawerunkiem CROWED STUDIOS. Do tego na głównej stronie internetowej można ujrzeć dwa single promujące ''RAIN'' i odniesienie do portali streamingowych gdzie do premiery owe single będą zupełnie za darmo.

 

lMTe38d.png

EsEFbp8.png

Wersja Pre-Order albumu ''RAIN'

Wersja CD - 19,99$

Wersja BOX - 49,99$

Wersja BOX + CD - 61,99$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin