Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Sidewalk Offenders | Respect Few Fear None


Th3Pitterr

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KING BAJZEL napisał:

Siema, nie żebym Was atakował tylko powiecie mi co vice lider projektu próbuje grać w ten sposób? Jestem ciekawy i wiele graczy też

obraz_2021-06-16_205332.png

Członkowie klubu

image0.png

Ktoś tutaj Wam zaufał i dał organizację oficjalną jakiś czas temu.

Podsyłam dla wiadomości lidera.

to tez jest niezle
unknown.png

King Mess i Szybki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KING BAJZEL napisał:

Siema, nie żebym Was atakował tylko powiecie mi co vice lider projektu próbuje grać w ten sposób? Jestem ciekawy i wiele graczy też

obraz_2021-06-16_205332.png

Członkowie klubu

image0.png

Ktoś tutaj Wam zaufał i dał organizację oficjalną jakiś czas temu.

Podsyłam dla wiadomości lidera.

Oficjalnie mianuje Cię strażnikiem poziomu organizacji przestępczych na VibeRole-Play oraz najświętszą wyrocznią. Nawet oznaczę @Karach i @Toyer , żeby Ci tutaj zrobili nową rangę/pozycje/stołek w ekipie tego serwera. A tak na poważnie, zauważyłem, że masz tendencję do wyciągania sporo rzeczy na forum, zamiast napisać do lidera danej organizacji na pw discord albo do opiekunów na discord, ewentualnie na konfie liderów organizacji przestępczych. No offense, stary ale ja i zapewne kilka innych osób też, zastanawiamy się co masz w bani. Szukasz poklasku, atencji, ch*** do d***? Piszesz w imieniu swoich koleżków, z którymi tworzycie 'znany wianuszek adoracji z ls-rp"? Czy o co z Tobą chodzi? W czym jest problem, szanowny ekspercie. I nie odpowiadaj na ten post, tylko zastanów się chłopie serio nad swoim zachowaniem. To jest moja pierwsza i ostatnia odpowiedź w tym temacie, ponieważ szanuje mocno @Th3Pitterr. Ciao. 

StiCo, Clinger, gobblin i 3 innych lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zozim nigdy nie był vice liderem. Serio ktoś pomyślał, że miałbym za vice lidera gościa srającego po kominach? Muszę z nim porozmawiać o roleplay owym savoir-vivre. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Edytowane przez Th3Pitterr
StiCo, gobblin, Hubiks i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KING BAJZEL napisał:

Siema, nie żebym Was atakował tylko powiecie mi co vice lider projektu próbuje grać w ten sposób? Jestem ciekawy i wiele graczy też

obraz_2021-06-16_205332.png

Członkowie klubu

image0.png

Ktoś tutaj Wam zaufał i dał organizację oficjalną jakiś czas temu.

Podsyłam dla wiadomości lidera.

Staram się nie klnąc ale Bajzel wypowiadający się o poziomie gry to tak jak by kurwa weterani Waffen SS/SA w pochodzie przeciw antysemityzmowi szli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakiś mądry członek ekipy powinien wyczyścić wątek, który nie jest od tego, aby się przeskakiwać (Lub niedoczytywać "Ale" w wypowiedziach konkurenta).

Powiem wprost - akcje, które są przedstawione nie są grane wśród ludzi o piętnastej jak to miało miejsce u innych, a późną nocą/wczesnym rankiem.

Jeśli to za małe wytłumaczenie, zapraszam do złożenia na mnie skargi - a przede wszystkim uprzejmie apeluję o natychmiastowe zamknięcie już mordy - dziękuję.

StiCo, Verenar i Caroline_ lubią to

"You see that you and I are of a different stripe, don't you? We don't have to dream that we're important. We are"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Clinger napisał:

Myślę, że jakiś mądry członek ekipy powinien wyczyścić wątek, który nie jest od tego, aby się przeskakiwać (Lub niedoczytywać "Ale" w wypowiedziach konkurenta).

Powiem wprost - akcje, które są przedstawione nie są grane wśród ludzi o piętnastej jak to miało miejsce u innych, a późną nocą/wczesnym rankiem.

Jeśli to za małe wytłumaczenie, zapraszam do złożenia na mnie skargi - a przede wszystkim uprzejmie apeluję o natychmiastowe zamknięcie już mordy - dziękuję.

A co to ma za znaczenie czy to jest piętnasta czy trzecia w nocy jak widać te zagrania dochodzą dalej. Jak widać ściągniecie statusu organizacji oficjalnej i wizytówki serwera było jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem po co ta burza. Jeszcze jakby ktoś tutaj usilnie walczył i nie zgadzał się ze zdjęciem nas z oficjalki. Chyba, że przeoczyłem jakiś post, w którym któryś z nas ma o to pretensje.

Edytowane przez Th3Pitterr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą organizację i roleplay, to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałem na początku ekspertem nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin