Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#16 Vibe Update 1.41


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

no naprawdę zaczyna to wyglądać coraz lepiej, widać serduszko włożone w to żeby serwer się rozwijał 

4 godziny temu, Czechu napisał:

Na wstępie wykluczyłbym robienie inteteriorow za hajs IC na postaciach gangsterów itd. 

Chcesz zrobić interior? Załóż postke do tego, biuro.

1. Tak i jak najbardziej się zgadzam.

2. Budowa interioru to usługa stricte ooc pokroju zrobienia grafiki i sama spotkałam się może z dwa razy z osobami co rzeczywiście tych architektów grało i miało fun z gry. Moim zdaniem zmuszanie graczy do gry architektów żeby mogli zrobić intek za dolary i zaśmiecanie niepotrzebnie forum tematami biur architektonicznych w których jedyne posty to posty po budowie to jakieś nieporozumienie. Kwestia tego jak kto się rozlicza powinna należeć do samych zainteresowanych i nie ma się tu co niepotrzebnie wtrącać w tym momencie kiedy budowa interiorów jest tak naprawdę nowością i kiedy nie istnieje tu jeszcze coś takiego jak stabilny rynek interiorów z interiormakerami na czele. Oczywiście kto chce niech gra postać architekta i tyle.

Już na sampie masz jeden serwer na którym zniszczono rynek interiorów milionami zakazów i nakazów gdzie na te chwile nie idzie tam zrobić sensownego intka xd

Edytowane przez Arachne
Kubas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sugar daddy napisał:

@Mario czy edytor pozwala nam na upiększanie interiorów od R* innymi obiektami? 

Oczywiście. Nie jest z góry narzucone ze musicie budować coś swojego. Jeśli macie interior rockstara i chcecie np. dołożyć kibelek to nic nie stoi na przeszkodzie. 

aikon i Arachne lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więzienie można opuścić po czasie odsiadki (ale nie trzeba!) za pomocą komendy /areszt opusc. Dobrowolne opuszczenie więzienia ma na celu pozwolić na grę IC w więzieniu."

 

Rzeczywistość: Nie możesz opuścić więzienia, bo nawet nie ma gdzie wypłacić, a grać IC możesz jedynie na dachu więzienia bo nigdzie indziej wyjsć nie możesz

 

unknown.png

Edytowane przez TenZPeugeota
yourold i Kubas lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, TenZPeugeota napisał:

"Więzienie można opuścić po czasie odsiadki (ale nie trzeba!) za pomocą komendy /areszt opusc. Dobrowolne opuszczenie więzienia ma na celu pozwolić na grę IC w więzieniu."

 

Rzeczywistość: Nie możesz opuścić więzienia, bo nawet nie ma gdzie wypłacić, a grać IC możesz jedynie na dachu więzienia bo nigdzie indziej wyjsć nie możesz

 

unknown.png

Musisz przyznać - zabawne to dość 😄 Poprawimy to 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubas napisał:

Musisz przyznać - zabawne to dość 😄 Poprawimy to 😉

Nie wiem jak to działa ale faktycznie tak jest, zależne od frakcji.

Jak wsadziło mnie SD miałem możliwość przemieszczania się po placu a gdy wsadziło mnie PD respiłem się na dachu tak jak chłop na obrazku wyżej.

Dodatkowo po wklepaniu /areszt opusc zostajemy w więzieniu i trzeba biegać po interiorze PD szukając wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin