Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Klefedron] Grenade


Klefedron

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę] Twój nick ooc

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3423-klefedron/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Orville Dixon
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) HP regen na evencie
Powód nałożenia kary:  HP regen na evencie
Członek ekipy nakładający karę: @Grenade


Wyjaśnienie sytuacji: Otóż ten moderator zbanował mnie iż wygrałem na turnieju z Arturem Szpilką (Arthur Pain) (jakimś podobno ogólnie dobrze znanym płaczkiem z serwera ponieważ wielokrotnie słyszałem, że go coś boli jak mu nie wychodzi na gta) oraz jego znajomym. Bana dostałem przez to, że tylko owe te osoby (Zapewne znajomi Grenade) uznały na początku że ja to gracz "DECZ" ktory na poprzednim evencie regenerował sobie hp i dostał za to bana,(Tylko, że ja też wtedy brałem udział XD i odpadłem w drugiej walce, a gdy uświadomiłem go o tym to uznał, że jestem jego kolegą a na discordzie zadał pytanie jak to jest ze wygralen jak mi tyle ciosów zadał, a zadalismy tak na prawde po równo (Czekam na nagranie z ich strony ogolnie) I NAJLEPSZY HIT JAK TO JEST ZE JA NIE WALCZYLEM Z DECZEM SS z prywatnego discorda organizacji tego eventu ponizej, ale jak na slowa tego chlopa mozna w cokolwiek wierzyc)


Ewentualne screeny/świadkowie: Chciałbym uzyskać ogólnie jakiekolwiek dowody mojego hp regen od Grenade z logów albo od kogoś wyżej np@Mario lub @Toyer lub ogólnie ujrzeć dowody jakie to dostał lub widział @Grenade (On nawet tego nie "nadzorowal" bo go chyba na serwerze nie było btw) a jakiś support był i to był @szpontowiec obstawiam że monitorował takie coś a wszystko jest w logach dlatego apelacje chcialbym potraktować jako miniskarge na Grenade z powodu dosyć solidnego kolesiostwa i wierzenie na słowo nic nieznaczącym rangą na serwerze osobom co spłakały się tylko dlatego, że nie udało im się wygrac bitki na gta xd Pozdrawiam

unknown.png?width=912&height=616

unknown.png?width=888&height=617

unknown.png?width=888&height=617

unknown.png

unknown.png

unknown.png

WaderQ i P8ToJa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{odpowiedz do ostatniego ss bo tu banuje jakiś ziomek moderatora a nie moderator}

wydarzenie widziało bardzo dużo osób i nikt nie uważał tak jak ty że ktoś dostał 30 szotów podczas jednej walki i wygrał poza tobą, przegranym i twoim koledze Zostałem zbanowany na słowo nic nieznaczących ludzi rangą, niezbyt bystrych i wczutych za bardzo w gierkę na GTA co na rp przegrywają. Skoro dostałem 30 strzałów to rozumiem że masz na to jakieś dowody które przedstawiłes Grenade lub on sam sprawdził logi tak? 

Dodam że na discordzie poleciały informacje od nieznanych mi osób żeby z tobą nawet nie wdawać się w dyskusje bo ty każdemu tak piszesz i płaczesz jak przegrywasz bitki na GTA więc mordo z czym do ludzi xd

 

Edytowane przez Klefedron
Quintyy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin