Skocz do zawartości

Update 1.5

Wersja 1.5 wprowadza wiele ciekawych innowacji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Zajrzyj do tematu informacyjnego.
Szczegóły

Update 1.41

Edytor obiektów, boombox, bankowość mobilna, nowe areszty... Zobacz sam co tym razem przygotowaliśmy!
Szczegóły

Polecane posty

DQMJnjY.jpg
 

Człowiek - skomplikowana istota, której poznanie i zrozumienie wciąż trwa. Naukowcy nie są w stanie zrozumieć pewnych zachowań i instynktów którymi się kierujemy. Każdy z nas ma w sobie oszusta - tak dobrze widzisz, jesteś oszustem, oszukujesz swoich bliskich jak i samego siebie. Wmawiasz sobie i innym, że jest ci dobrze z tym co masz, że tutaj gdzie się znajdujesz spełniasz siebie i nie chcesz szukać czegoś lepszego. Do prawdy? Wszyscy w to wierzą tylko nie ty. Nie twoja głęboko zakorzeniona chęć, poznawania rzeczy które mogą polepszyć twój status, twoje relacje z ludźmi, twoją sytuację materialną, pracę czy nawet, uczucie. Czemu masz czytać to wszystko, do czego to zmierza? Narkotyki. Zażywa je zdecydowanie więcej ludzi niż nam się wydaje. Młodzi, starzy, biedni czy bogaci, celebryci, aktorzy, politycy - wszyscy. Nie ma wyjątku kim jesteś, jeśli lubisz je brać, to to zrobisz i wtedy nic nie będzie miało znaczenia. Zapomnisz kim jesteś, bo biorąc narkotyki w świetle prawa jesteś narkomanem. Kokaina, heroina, lds, metamfetamina, amfetamina, crack, ecstasy. Można wymieniać jeszcze chwile. Każdy słyszał o tym gównie, istnieje od dziesiątek, a właściwie setek lat. Dilerzy karmią nas mieszaniną syfu z dodatkiem tego co naprawdę lubimy. Działanie i efekty są słabsze, cena rośnie, a wszystko to po to, żeby wykarmić jak najwięcej tych śliniących się pysków. Zastanów się, co gdyby w twoje ręce trafiło coś nowego? Towar którego działanie jest dłuższe i dostarcza lepszych doznań, czujesz się po tym tak jak… No właśnie, nie jesteś w stanie porównać tego do niczego innego. Nie ma do czego porównać dopalaczy. Budzi się twój instynkt, spróbowałeś raz i przekonałeś się na własnej skórze, że przecież może być lepiej niż dotychczas. Możesz czuć się lepiej niż wcześniej i chcesz tego. Sięgasz kolejny raz po towar, po którym czułeś się kurewsko dobrze. Robisz to z chęcią, drugi, trzeci i czwarty raz. Sam ze znajomymi pchasz to dalej. Numer do dilera na twojej liście połączeń przeplata się z numerem kumpli z którymi łykasz ten towar. Widzisz sam - porzuciłeś swoją stabilność, zapomniałeś już o swojej fałszywej stabilności i zadowoleniu. Może być lepiej, przekonałeś się o tym. Poprawiłeś jeden z wielu elementów swojej codzienności. Cokolwiek brałeś - lsd, kokaina, meta, amfetamina. Jebać to. Zapominasz o tym, a na twoim blacie ląduje ulepszona wersja tego, czym dotychczas raczyłeś swoje wnętrze. Nic już nie będzie takie jak wcześniej, zapomnij o tym.

 

6Wiv1Mm.jpg

 

Na ulicach miasta ląduje nowy towar - zielona tabletka z wybitą na jednej ze stron literą "G". Co ona oznacza? Nie wie tego sam diler. Leje na to, bo towar schodzi jak ciepłe bułeczki, a dzieciaki z Vespucci mają odlot o jakim nie śnili. Jeśli już trafisz na gościa, który wystawi do ciebie woreczek z zieloną tabletką, nie wahaj się. Spróbuj tego człowieku, a nie pożałujesz, bo taka okazja może się nie powtórzyć. Wiesz jak jest - dziś coś jest, a jutro już tego nie ma. Jeśli zwątpisz, twoi znajomi będą kręcili z ciebie bekę, a ty będziesz musiał słuchać historii o ich fazie życia. Plujesz sobie w brodę. To za mało, bo ta mała zielona tabletka dostarczy ci takiej bomby na głowie, jakiej lsd, xanax, metamfetamina po zmieszaniu razem nie są w stanie stworzyć. To nie żart, ktoś kto stworzył to gówno musiał mieć łeb na karku i znać się na rzeczy. Kurwa,  to musiał być geniusz. Daj się ponieść, bierz ten towar i rzuć to na blat. Wal to w całości, pokrusz, wciągnij lub wetrzyj. Biorąc towar weź też cyfry do gościa który tym obraca, poważnie. Będą ci potrzebne.

 

Rs5GZco.jpg

 Organizacja Sadistic Aryan Soldiers wychodzi do was z wydarzeniem fabularnym, jakim jest pojawienie się nowego rodzaju dopalacza na ulicach Los Santos. Cała zabawa w łykanie zielonej, nieznajomej jeszcze wszystkim- tabletki, ma zachęcić do udziału każdy sektor Vibe.

Jak sobie to wyobrażam?
Temat dopalaczy jest niewątpliwie kontrowersyjny. Ma on swoich zwolenników i przeciwników, ci drudzy kierują się rozumem w przeciwieństwie do tych pierwszych, którzy stawiają na jeszcze większe doznania po zażyciu nowego specyfiku. Korzystając z okazji, że na serwerze zarówna branża rozrywkowa jak i scena polityczna działają aktywnie, może to być powód do wielu rozmów, nie tylko za zamkniętymi drzwiami. Akcje w stylu ‘mówię nie dopalaczom’, obietnice wyborcze i to wszystko z ust ludzi których zna całe miasto.

Kto jeszcze może się zaangażować?
Każdy kto w najmniejszym stopniu otrze się o nasz autorski produkt podczas swojej rozgrywki. Temat będzie otwarty dla graczy, którzy będą chcieli wstawić tu swój screen lub wypowiedzieć się w formie IC na temat stricte, dotyczące tego wydarzenia.

Jak długo to będzie trwać?
Tak długo jak pozwoli nam na to rozgrywka. Nagłośnienie akcji wpłynie na działanie służb porządkowych, które pod presją, będą zmuszone do namierzenia i zlikwidowania źródełka z którego wydostaje się na ulicę nasza tabletka. Nie czekamy jednak tylko na ich działanie. Konkurencja nie śpi, a jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał wygryźć nas z rynku, bo zacznie notować straty w sprzedaży cracku czy metamfetaminy, niech próbuje.

Jak zamierzasz utrzymać wydarzenie przy życiu?
Przygotowałem się do tego od strony ‘marketingowej’ i będę dawkował w tym temacie informacje dotyczące ludzi którzy na własnej skórze przetestowali nieznany specyfik. Będą to posty nastolatków z Lifeinvader’a lub krótkie kilkusekundowe nagrania na v-tube, na których widać naćpanych dopalaczem ludzi. Liczę na zaangażowanie od strony graczy jaki i mistrzów gry, którzy pomogą ożywić projekt podczas rozgrywki na serwerze i tutaj w temacie.

Jak prawidłowo odgrywać działanie dopalacza?
Podam kilka pozytywnych objawów jakie daje nam zielona tabletka, jak i dodam objawy uboczne które mogą lecz nie muszą być nieodłącznym elementem życia waszej postaci po kilkukrotnym zażyciu tej substancji.

Efekty pojawiające się po zażyciu:

-halucynacje wzrokowe
-wzmocnienie pozytywnych uczuć: szczęście, zaufanie, otwartość czy bliskość z innymi
-zmiany nastroju
-pozostające barwne szlaki pozostające za ruszającymi się obiektami/ ludźmi

-zwiększona sugestywność
-odczuwanie zapachów, słyszenie kolorów, widzenie dźwięków to nic innego jak synestezje audiowizualne
-pobudzenie, zwiększona aktywność seksualna
-zwiększona pewność siebie i wiara we własne możliwości

Skutki uboczne, chwilowe lub długotrwałe:

-zaburzenie pamięci
-jadłowstręt (brak apetytu)
-bezsenność
-depresja (zalecane przy długotrwałym zażywaniu)
-zaburzenia widzenia
-suchość błon śluzowych
-problemy z koncentracją i pamięcią

Po pewnym czasie udostępnię informacji na temat składu specyfiku, na czym jest wzorowany. Doda to smaczku do gry szczególnie służbą porządkowym.

Kilka słów na koniec...
Całe wydarzenie narodziło się wraz z powstaniem naszej organizacji. Od samego początku kierowałem grę swojej postaci w tym kierunku, było to nieumyślne i nieplanowane przez mojego ludka. Wydarzenia fabularne jakie tworzyliśmy wraz z chłopakami i przy bardzo dużej pomocy Event Teamu, który nie działał na naszą korzyść, pozwoliły nam na rozpoczęcie wydarzenia. Nie jest to jeszcze zakończony i wyprowadzony na prostą projekt. Kilka wątków czeka na swoją realizację i gdy uda nam się pokonać przeciwności jakie stawia nam Event Team, będziemy mogli ze spokojem prowadzić wydarzenie fabularne. Jeśli jesteś ciekaw jak do tego doszło, wystarczy odwiedzić nasz temat i przejrzeć screeny z gry. Sam dopalacz nie ma jeszcze konkretnej nazwy, mówimy na to po prostu 'zielona tabletka'. Może sami go nazwiecie, albo jak większość rzeczy wyjdzie w trakcie gry. Obserwujcie ten temat, będą się tu pojawiały informacje gdzie można spotkać dilera handlującego tym ustrojstwem i nie tylko. Chciałbym żeby temat jak najdłużej był prowadzony w formie IC i tak jak napisałem wyżej, każdy kto otarł się o nasz specyfik może zaangażować się w to wydarzenie, dodając coś w temat od siebie. W razie pytań uderzajcie do mnie na discord lub piszcie przez pw na forum.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

**Późnym wieczorem na jednym ze spotów w Vespucci, dokładniej bliżej Cortes Street laska ubrana na czarno rzucała nieznany towar w obieg. Kupujący bez większego przekonania brali od dziewczyny sprzęt. Jeśli sam byłeś jednym z nich lub był to ktoś z twojego otoczenia, to z pewnością dowiesz się, że dziewczyna reklamowała to jako zajebiście mocny dopalacz, gwarantujący niezapomniany odlot. Cena za to nikomu nieznane gówno to sześćdziesiąt dolarów, dziewczyna mówiła, że będzie tu każdego wieczoru. Nie podawała swojego numeru telefonu. W uliczce od strony dawno klubu Oxygen Night Club stał napakowany białas z tatuażami o tematyce nazistowskiej, obserwował każdego kto podbijał do laski. **

ofiNHEF.jpg

 

 

Edytowano przez aikon
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**Po dwóch dniach od pojawienia się pierwszych sztuk dopa na ulicach miasta, pojawiły się również komentarze w Internecie na jego temat. Głównie to młode osoby w wieku 14- 20 lat chwalą się swoim pierwszym razem z zieloną tabletką. Zdjęcia i komentarze na Liveinvader pod hasztagiem #greentablet wzbudzają zainteresowanie kolejnych osób. Dopalacz stopniowo staje się zauważany przez fanatyków 'klasycznych ' dragów. **

 

liiis.png
 ** Na v-tube dziś wieczorem pojawiły się dwa filmiki, na których naćpany chłopak i dziewczyna, zachowują się dość... specyficznie. Osoby które nagrywały ich zachowanie, są zaskoczeni tym co dzieje się z ich znajomymi, ale też śmieją się z tego co ich w danej chwili spotyka. Nie wiadomo czy ich stan jest spowodowany upojeniem alkoholowym, spożyciem narkotyków czy zażyciem nowej substancji jaką jest zielona tabletka. W komentarzach pod filmik pojawią się komentarze, które jednoznacznie wskazują, że dziwne zachowanie osób na filmach jest spowodowane zażyciem tabletki. 
 

 

 
 
 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**Kilka tygodni wcześniej.

Gdzieś w Los Santos, Kevin Harper opracowywał działanie psychoaktywnej zielonej tabletki. Pracując nad składem i działaniem substancji która miała podbić serca nastolatków. Wziął pod uwagę wysokie stężenie niektórych substancji chemicznych, których przedawkowanie może mieć zły wpływ na zdrowie lub życie zażywającego. Pierwsze 224 sztuki dopalacza zostały wypuszczone na ulicę, przez gang z El Burro. Tabletki mają wygrawerowaną literkę 'G'. Kevin Harper nie jest postacią znaną w mieście, a jakiekolwiek informacje o nim i miejscu jego pobytu są nie do zdobycia. ** 

 

gotowe_aikon.jpg

 

 

**Ostatniego wieczoru na spocie przy Cortes Street nie pojawiła się dziewczyna, która do tej pory była odpowiedzialna za rzut towaru na ulicę. Jednak tego wieczoru i następnego dnia nad ranem w okolicy kręcił się podejrzany typ. Mieszkańcy dzielnicy mogli go zauważyć. Obserwował on okolice Cortes Street jak i samego spotu na którym dochodziło do sprzedaży. Chodził za ludźmi zamieszkującymi te dzielnice i przyglądał się zaparkowanym tam pojazdom. Spędził tam ładne kilka godzin. **widok_1.png

widok_2-_sadas.png

 

**Na portalu Lifeinvader pewna kobieta wstawiła poruszający post. Pojawiły się spekulacje czy śmierć młodej dziewczyny na imprezie była spowodowana zażyciem narkotyków czy przyczyną mogło być coś innego.**

li3.png

 

 

Jeżeli korzystacie z narracji fabularnej płynącej z kreowanego przez nas eventu, to liczymy na współpracę i kooperację w dalszym rozwoju wydarzenia. Następstwem zapoznania się z treścią tematu i podjęciem działań związanych z eventem w samej grze, powinna być odpowiednia reakcja z waszej strony. Reakcja o której mowa, to nic innego jak kontynuacja narracji odpowiednim postem, którego treść może być dostrzegalna dla strony inicjującej wydarzenie. Jako organizatorzy wydarzenia podajemy wam na tacy pewne informacje, które drogą czysto IC mogą być trudne do zdobycia, głównie przez brak ciągłej aktywności na serwerze. Jeśli ktoś angażuje się w jakąkolwiek grę związaną z nami (śledzenie, kupowanie dopa, obserwacja itp. itd.) powinien jest umieścić taką narracje w temacie. Życie w Los Santos toczy się cały czas, nawet wtedy gdy nie ma nas na serwerze, to nie miasto widmo. Odgrywanie akcji które działają tylko na korzyść jednej ze stron i ograniczają grę innym, to nic innego jak gra do jednej bramki, a to mija się z założeniem tego wydarzenia. Prosiłbym więc o nie psucie rozgrywki innym i dawkowanie informacji w tym temacie. 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

**Dopalacz zyskał już dużą rozpoznawalność wśród młodzieży, staje się nieodłącznym elementem każdej imprezy. Dziewczyny które rozprowadzają ten temat po Vespucci mają ręce pełne roboty. Od kilku dni można je spotkać właśnie tam, wytatuowane laski inkasują co raz większe wpływy ze sprzedaży tego specyfiku, a ich telefon robi się gorący gdy zbliża się wieczór. Dziewczyny tym bardziej kumatym klientom oferują większą ilość za niższą cenę. Dzieciaki łykają to jak młode pelikany. Na Lifeinvader można wyłapać co raz więcej wpisów od balujących nastolatków, którzy chwalą się zażyciem nieznanej substancji. Informacja o legalności tego dopalacza hula po uliczkach Vespucci. **

 

ss_22.png

 

unknown.png

**Na jednej z imprez nagrano młodego chłopaka, którego zachowanie może niepokoić osoby oglądające materiał. Na nagraniu widać, że znajomi chłopaka świetnie się bawią, a on sam ewidentnie nie wie co się dzieje. Na leży nieprzytomny chłopak, który również sprawa niepokojące wrażenie. Znajomi i przypadkowi internetowi 'gapie' mogą znaleźć na Liveinavder zdjęcie wstawione przez młodego chłopaka, na którym wyśmiewa swojego kolegę- tego samego który jest na nagraniu.**
 

 

unknown_1.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**** Narkotyk staje się coraz popularniejszy w Los Santos, a za sprawą dogadania się w interesach pomiędzy offendersami z Vespucci a Nazistami zielona piguła trafia na Vespucci Beach. Od wczoraj coraz częściej będzie można spotkać młodych, nieświadomych chłopaczków handlujących zielonym dopalaczem. W kulisach mówi się o dłuższej współpracy, a ponoć wszyscy dilerzy są pod parasolem ochronym świeżo powstałego oddziału klubu MONGOLS MC. ****

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**** W półświatku przestępczym rozeszła się informacja o przerwaniu współpracy czy też interesu na linii jednego z offendersów Vespucci a Nazistami. Ponoć głównym punktem sporu jest wkroczenie na teren Mongolsów i handlowanie na ich terenie, a dokładnie barze bez wcześniejszego uprzedzenia grupy. Coraz większa popularność narkotyku i pierwsze zgony, też nie wróżą zbyt świetlanej przyszłości dla handlarzy zielonymi tabletkami. Szacuje się, że na jednej imprezie zeszło około 100 sztuk popularnej zielonej piguły. ****

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**Ostatnimi dniami na Vespucci w okolicach Goma Street, można się spotkać ze sporymi ilościami popularnych zielonych tabletek. Dzieciaki z okolicznych domów oraz bloków, często są widywane w weekendy na ostrej jeździe po pigułach. W sieci znajduje się nagranie, gdzie to półnaga kobieta tańczy wokół znaku STOP znajdującego się przy skrzyżowaniu niedaleko kasyna umieszczonego na Goma Street.**

Edytowano przez WaderQ

unknown.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s2s2s2.png

 

**Ilość tabletek na ulicach miasta w ostatnich dniach mocno zmalała, możliwość zakupy zielonej tabletki  w cenie niższej niż 150$ za sztukę to prawdziwy wyczyn. Policja, media, politycy i celebryci usłyszeli i przekonali się czym tak naprawdę jest ten trend. Wypowiedzieli ku temu wojnę, ale jak na razie są bezradni i mają związane ręce. Handlujących na ulicach miasta jest mniej, towar stał się deficytowy, a jego wartość stopniowo wzrasta. Śmierć jednej osoby ma nijaki wpływ na resztę. Zielone szaleństwo trwa w najlepsze. Chodzą słuchy, że pewien biały ćpun z Vespucci, którego dupsko nieustannie okupuje murki w okolicach siłowni, wie trochę więcej niż inni na temat zielonej tabletki. Ten gość może być w posiadaniu numeru do ludzi od których wychodzi ten syf, a ci z kolei chętnie nawiążą współpracę z tym kto da więcej za ten chwytliwy towar, który z pewnością staje się ikoną dobrej zabawy. **

 

Jeśli jakaś osoba będzie zainteresowana rozegraniem akcji z postacią epizodczyną, ćpuna z Vespucci, niech napisze do mnie na PW/ discord. Wtedy pogadamy o istotnych szczegółach i umówimy się na gierkę.

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lCFmY1V.png\

 

**Chemical Shop to stary sklep należący niegdyś do Merry Collins. Lokal stał przez długi czas pusty, a w jego witrynie wisiała kartka z napisem 'REMONT'. Od kilku dni wieczorami do budynku wchodzą przeróżni ludzie w różnym wieku. Przed budynkiem i w jego okolicy widać młodych ćpunów i dilerów, część z nich ma dziary z cyframi 19-1-19 które wiążą ich z setem gangu, który swoje korzenia ma na El Burro Heights. Po wejściu do środka bez wahania możesz kupić płyn do oczyszczalni, szczotkę do kibla i tabletkę której działania nie trzeba nikomu tłumaczyć. Sklep w ciągu dnia jest zamknięty, jego drzwi otwierają się w godzinach wieczornych.  **

**Zielona tabletka zyskała kilka ciekawych nazw na ulicy, Goblin, Grinch, Green Peas, Green Frenzy. Kreatywność jej fanów nie zna granic. W ostatnich dniach ilość towaru na ulicach zmalała. Osoby które do tej pory posiadały dostęp do dopalacza, najpewniej straciły go. Nikt nie odbierał telefonu. Wraz z otwarciem sklepu chemicznego na Vespucci, towar znów pojawił się na ulicach miasta. Jest w ulepszonej wersji, wygląda tabletki nie zmienił się jednak działanie znacznie wydłużyło się, a reakcja organizmu na substancje jest szybsza i dłuższa. Towar można dostać tylko w jednym miejscu.** 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Supporter

**Od niedawna na Ranczo, South Central można natrafić na nowość w tych okolicach, jaką jest zielona tabletka. Od wczoraj biuro szeryfa dostaje zawiadomienia o zgonach i zjazdach na środku ulicy. W sieci krąży film, gdzie dwójka ćpunów zrobionych "Grinchem" stoją nago na skrzyżowaniu Innocence Blvd z Roy Lowenstein Blvd krzycząc losowe, agresywne teksty w stronę stacji biura szeryfa na Davis**

WaderQ, Szybki, DeVo i 13 innych lubią to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

**Od dłuższego czasu sklep na Vespucci jest zamknięty, a ilość Grinch'a na ulicy drastycznie spadła. Zakup dopalacza jest praktycznie niemożliwy.**

 

Czekamy na update z dragami, gracze patrzą tylko na cyferki, a aktualny system nie pozwala nam na regulacje cen tego specyfiku, tak żebyście byli bogaci stojąc na cornerze.

HEIR, wonti, Lipt00n420 i 1 inny lubią to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Kończymy wydarzenie. Początek wyglądał owocnie i kilka osób wkręciło się w cały wątek, blokował nas tylko brak przedmiotu o odpowiednim typie i musieliśmy bazować na LSD. Nie udało się do dziś nic z tym zrobić, zainteresowanie tematem spadło, a nam odechciało się na siłę przekonywać graczy do grania czegoś na swoją niekorzyść i w dodatku bez klarownego zysku. Czas pokazał, że community Vibe nie jest gotowe na tego typu wydarzenia. Musiałem prosić się poszczególnych graczy o narracje i zainteresowanie tematem, próbować zachęcić ich do wzięcia udziału w tej zabawie. Zawiodły frakcje rządowe i to po całej linii, spodziewaliśmy się większej pomocy od strony mistrzów gry co przełożyłoby się pewnie na zainteresowanie większej ilości organizacji przestępczych. Tak się nie stało, szkoda. Podsumowując z naszej strony zrobiliśmy wszystko by podtrzymać wydarzenie przy życiu, kombinując i podkładając się innym. Nikt  z tego nie skorzystał, a my przez cały czas trwania wydarzenia nie ponieśliśmy żadnych konsekwencji. Zamykamy.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝