Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Kancelaria prawna] Rebel Lawyer


BartusP

Rekomendowane odpowiedzi

kUtEuOu.png


Rebel Lawyer to kancelaria prawna założona pod koniec lutego 2021 roku przez młodego polityka, członka partii Republikańskiej Gregory’ego Rebel’a. Głównym założeniem młodego prawnika jest bezinteresowna pomoc mieszkańcom Hrabstwa Los Santos, która docelowo ma pomóc zostać bardziej rozpoznawalną osobowością w mieście. Kancelaria również z chęcią podpisuje umowy z dużymi przedsiębiorstwami, które reprezentuje. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie pomocy publicznej. Oferta obejmuje pomoc dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w sprawach karnych oraz cywilno-prawnych, oferuję poprowadzenie takowych spraw, udzielenie porady prawnej, mediację oraz reprezentowanie przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. 

Kontakt: 
Prawnik:

Gregory Rebel 
☎️ 843-482
📨 [email protected] ((priv)) 

Manager:
☎️ 481-938
📨 [email protected]((Ola)
 
🏢Lokalizacja:

 

awHQgb1.png


Cli0viE.png

cSlAj4g.png

 OOC

 

Hej, zakładam dość ciekawy projekt kancelarii prawnej. Chce, aby ten projekt był podłożem fabularnym mojej postaci, którą chce rozwijać jako prospołecznego polityka. Chce wyjść do graczy z możliwością pogrania ciekawych akcji oraz wzajemnej pomocy przy napędzaniu sobie rozgrywki. W późniejszym czasie dorzucę lokalizację.

Edytowane przez BartusP
Faust, Maksy, BlugherTV i 16 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dzisiejszym późnym popołudniem odbyło się spotkanie w Rebel Lawyer, w którym uczestniczył Gregory Rebel oraz Salvio Bonilla, po długich negocjacjach podjeli współpracę.**

ai2FOvA.png

HMfPhqW.png
 

Edytowane przez BartusP
Eliteq, CiociaOla, aikon i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Hej, co prawda za prośbą Bartka, ale jest to jak najbardziej zasłużone, chciałbym po prostu OOC wyrazić opinię na temat jego gry. Gram PO2 w LSPD, mieliśmy gościa który popełnił 7 określonych wykroczeń, gdzie 5 gwarantowało mu dożywocie, Bartek jako Gregory Rebel na prawdę pięknie rozegrał całą sytuacje, i odgrywał konkretnego prawnika który doszukuje się najmniejszych luk w dowodach na winę podejrzanego, czyli prawdziwy dobry prawnik, który mógłby prawdopodobnie wyciągnąć seryjnego morderce zza krat, oczywiście jeżeli ten nie darł mordy na całe Los Santos, że jest seryjnym mordercą. Naprawdę spodobała mi się jego gra, do tego stopnia, że miałem chęć dać mu całą swoją gotówkę IC o którą nie dbam, ale nie miało by to sensu, bo był prawnikiem podejrzanego, a nie przydzielonym.

Tak czy inaczej, dla podsumowania - naprawdę przyjemna gra, na pewno najlepszy roleplayer prawnika na tym serwerze jak dla mnie. ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Coolgat3 napisał:

(( Hej, co prawda za prośbą Bartka, ale jest to jak najbardziej zasłużone, chciałbym po prostu OOC wyrazić opinię na temat jego gry. Gram PO2 w LSPD, mieliśmy gościa który popełnił 7 określonych wykroczeń, gdzie 5 gwarantowało mu dożywocie, Bartek jako Gregory Rebel na prawdę pięknie rozegrał całą sytuacje, i odgrywał konkretnego prawnika który doszukuje się najmniejszych luk w dowodach na winę podejrzanego, czyli prawdziwy dobry prawnik, który mógłby prawdopodobnie wyciągnąć seryjnego morderce zza krat, oczywiście jeżeli ten nie darł mordy na całe Los Santos, że jest seryjnym mordercą. Naprawdę spodobała mi się jego gra, do tego stopnia, że miałem chęć dać mu całą swoją gotówkę IC o którą nie dbam, ale nie miało by to sensu, bo był prawnikiem podejrzanego, a nie przydzielonym.

Tak czy inaczej, dla podsumowania - naprawdę przyjemna gra, na pewno najlepszy roleplayer prawnika na tym serwerze jak dla mnie. ))

(( jako ooc też go polecam, wyciągnął mnie z dożywocia więc....gratki dla niego.))

Eliteq, CiociaOla i BartusP lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**03.03.2021, godzina 19:00. Do kancelarii prawnej zadzwonił Kendrick Parsons, który został zatrzymany przez oddział LEA. Zostały przedstawione mu zarzuty: Posiadanie broni zabronionej lub materiałów wybuchowych, czterokrotna ucieczka przed organami ścigania, stawianie oporu przy aresztowaniu, wystrzelenie broni palnej z wnętrza pojazdu. Po zjawieniu się Gregory'ego Rebel'a w siedzibie LSPD w sali przesłuchań, odbyła się przeszło dwugodzinna wymiana zdań między funkcjonariuszami a owym prawnikiem. Przez ten czas, prawnik wyszukiwał każdego punktu zaczepnego, który pozwoliłby zmniejszyć wyrok z dożywocia. Po ciężkiej walce i udowadnianiu niewinności Kendrick'a Parsons'a, zarzuty które zostały przedstawione mężczyźnie były to: posiadanie broni zabronionej lub materiałów wybuchowych oraz stawianie oporu przy aresztowaniu. Docelowo z wyroku dożywocia prawnik 'wyciągnął' co mógł, kończąc na wyroku dla swojego klienta opierającym się na 10 latach pozbawienia wolności, 10.000$ grzywny oraz 7 miesiącach pozbawienia prawa do poruszania się pojazdami mechanicznymi. **

ZXRtalN.png


 

Tak jak Panowie powyżej pisali. Ja również wam dziękuje za wspólną zajebistą gierkę. Licze, że nie raz czy dwa spotkamy się na wspólnej gierce. Oczywiście @BlugherTV Tobie nie życzę abym na tej postaci musiał Ci pomagać, bo to już będzie kaplica. 😄 Również dzięki dla chłopaków z PD @Coolgat3 oraz Twój kolega którego nicku OOC nie znam, którzy nie usiłowali na siłe udowodnić swojej racji i posadzić na dożywocie owej postki, tylko docenili moją gierkę i zaangażowanie w pomoc. Jeszcze raz, dzięki za gierke i licze, że z innymi graczami też uda się coś wspólnie ciekawego zagrać!

Edytowane przez BartusP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Od kilku dni mówiło się o dużej współpracy kancelarii Rebela z dużą lokalną firmową. W dniu 09.03.2021 roku za pomocą social mediów została podana informacja w eter. Redwood Cigarettes oraz Rebel Lawyer weszły w współpracę.**

**Umowa współpracy opierać się ma wymianie. Rebel Lawyer zajmuje się sprawami cywilno-karnymi firmy Redwood Cigarettes, zaś firma Redwood ma wspomagać klientów kancelarii, którzy korzystają z usług menadżerskich Rebel Lawyer.**


YWhFqc4.png

Jaguar, CiociaOla, aikon i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W tym tygodniu Rebel Lawyer prowadzi również dość intensywne rozmowy z jednym z lokalnych przedsiębiorców. Podobno Rebel ma zostać menagerem tego przedsięwzięcia, w najbliższych dniach mają zostać ogłoszone informacje na ten temat.**

0hhKIdC.png

Macabra, aikon, Seba i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W kolejny tydzień pracy Rebel Lawyer nie był tak owocny. Działa kancelarii opierały się wyłącznie na obecnych współpracach.
Mecenas Gregory Rebel, był widoczny na imprezie charytatywnej w strefie Redwood Cigarrettes.
W połowie tygodnia Rebel Lawyer ogłosiło wejście w branże menagerską, pierwszą współpracą okazało się podpisanie umowy z właścicielem Pearls, Daronem Mulder.
 **
 

 

 

wADMdSI.png

eXKIS49.png

G3nmwBU.png

 

 

Edytowane przez BartusP
aikon, Garrett, Skrzypo i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin