Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Black Star Eclipse || 516' Crips Block


Maupa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Warstacik.thumb.jpg.b886fdaad0a387e3a360056fff3232b1.jpg

 

 

 

Miałeś auta i nie masz auta, nawet nie musisz tego zgłaszać, ponieważ LSPD i tak go nie znajdzie. Części z twojego samochodu są już dawno przerobione na żyletki albo sprzedane na czarnym rynku. Nowoczesne techniki komputerowe pomogą wam zajebać auto, ale co to da jak nie umiesz go sprzedać? To zawsze jest szybka i zaplanowana wcześniej akcja. Nie można zostawić nic przypadkowi. Grupa profesjonalistów wpada i wypada, ale zawsze można mieć świadomość, że coś pójdzie nie tak i plan się sypnie. Ale bez ryzyka nie ma zabawy nie? Zanim auto trafi do nowego właściciela za granicami hrabstwa musi przejść cały żmudny proces. Nie mówimy tu tylko o malowaniu fury na jakiś kolor, trzeba zmienić mu numery. Wypisać nowe dokumenty i przygotować nową historię pojazdu. To nie jest tak łatwe jak się wydaje ale bardzo dochodowe i mnie naraża na ryzyko wpadki. Profesjonalizm to ich drugie imię a trzecie to 45.mm. Lepiej nie wyjeżdżać na drogę, kiedy dochodzi do zaćmienia. Jeżeli zrobisz coś głupiego to nie tylko możesz stracić furę ale także można łatwo zarobić kulkę w łeb. Przecież nikt nie chce mieć świadków. Tak jak było mówione im mniejsze ryzyko wpadki, tym lepiej. Nie potrzeba więcej czynników.

Czy drogie fury są najlepsze? Może tak, ale na jeden strzał. Kradzież auta za trzy bańki zawsze zwraca uwagę. Lepiej w tym czasie zwinąć pięć tańszych i mieć święty spokój. Zaćmienie nie obejmuje tylko jednego miejsca, lecz całe hrabstwo. Czaisz? Nagle gaśnie światło a potem nie masz auta. Jak by to była sztuczka która robi Hudini.

 

 

 

OOC:

Siema, jako iż w biznesie pisałem, że to tylko przykrywka czas na rozwój tego projektu pod banderą Crips Block 516. Chcemy grać o wiele więcej niż skrypt na to pozwala. Akcja będzie przebiegać na zasadzie-Namierzenia celu ataku-planu ataku-kradzieży- rozbiórki- importu samochodu albo w częściach lub całego. Myślę, że można angażować w to więcej osób i mam nadzieję, że nie do końca legalni obywatele też będą mogli też coś pograć.

Edytowane przez Maupa
Mxsi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin