Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Tamura Car Import | Kazuhide-Gumi


kiemon

Rekomendowane odpowiedzi

 

tamuracarimport.png.6f8ce2f119114571a7d8686809663ebd.png

 

W ostatnich dniach lutego do Los Santos przylatuję Tamura Tetsuo, który przygotowuje swoją koncepcję spółki połączoną ze swoimi rodzimymi stronami Azji. Dzialalność stawia sobie na celu importowanie z Japonii - i nie tylko, aut z dość podejrzliwą przeszłością, zazwyczaj są to auta do cna odrestaurowane i sprzedawane jako 'salonowe', czy też auta z kradzieży - które zostały spisane na straty. Działalność Tetsuo opiera się na przetransportowaniu tego typu aut po jak najniższej cenie z Azji do Los Santos i przebijaniu numeru ewidencyjnego pojazdu, gdzie po takim zabiegu auto jest gotowe do wystawienia na portalach aukcyjnych jako "nowe", wraz z bardzo okazyjną ceną, czasami nawet wiele procent od ceny salonowej danego modelu. Gdy dodzwonisz się do osoby wystawiającej auto - sprzedający zapewnia, że auto pochodzi z legalnego importu, a jego przeszłość serwisowa nie budzi żadnych podejrzeń.

 

Projekt został stworzony jako główny wątek zarobkowy mojej postaci. Jest to pierwszy tego typu projekt z mojej strony, także wszelkie wypomniane mi błędy są mile widziane. Projekt jest w zasadzie dość oklepany i bardzo stereotypowy, jednak nie mogłem się oprzeć klimatom japońskiej motoryzacji i nie dokońca legalnego importu samochodów. Jest to nastawienie głównie na zarobek, jednak uważam że grą IC pokaże się z równie dobrej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin