Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[25.02][021 Records]Echo - Settlement (prod. 666Fiend)


xDDD

Rekomendowane odpowiedzi

** Protais dodał posta po freestyle Jeffshaga, któremu już podczas talk show, podczas rozmów i podczas oświadczeń na LI mówił, że NIGDYy nie był gangsterem. Jednocześnie stracił wiarę w jakąkolwiek lojalnosć widząc, że Jeffshag złamał obietnicę daną tragicznie zmarłemu Isleyowi odnośnie ich /konfliktu/.

tak, on dalej mówi, że kreuję się na gangstera

** wkleił do posta fragment swojego utworu See You In Hell Z GRUDNIA.

Screenshot_2.png

 

lionelek, Patixia, xDDD i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Robin Atlanta po wydaniu swojego utworu nie odpowiedział na żadne statementy, nie zostawił żadnego znaku po sobie pod utworami o tej tematyce. Zostawił sprawę zamknietą. Wywiady które rozpoczynają temat beefu są szybko urywane przez Robina słowami: Zrobiłem to co miałem w głowie. To tyle.**

Edytowane przez lecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Hailee siedząc w biurze z towarzyszem i wypełniając papiery, zarządziła krótką przerwę na przejrzenie nowości rynku muzycznego. Natrafiła na ów kawałek, który przesłuchała z wyraźnym zażenowaniem. Przejrzała komentarze pod ów "utworem", po czym parsknęła śmiechem i rozbawiona zaprezentowała wszystko swojemu kompanowi, mówiąc przy tym do niego.** - Widzisz to? Bydłu się nie nudzi. Bydło się bawi na intelektualnym dnie. - **Tuż po tym Hailee wróciła do wypełniania różnej maści rubryczek, robiąc to z o wiele lepszych humorem, niż przed przesłuchaniem ów "dzieła".**

Edytowane przez Sylwia
xDDD i lionelek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Bavrleybrook odpalił live którego zobaczyło 2,5k osób na tyłach swojego domu siedząc w whirlpoolu skierował słowa do Echo.**

- Daamn, jesteś fałszywy Echo mówię Ci, nie wiem co Ci odjebało człowieku. Pierw propsujesz mnie i moją muzykę, nawijasz że Jeffshag to wystrzelony i rozwydrzony dzieciak, zbijasz ze mną piony, zapraszasz na domówki a teraz kurwa wyzyzwasz mnie od pedałów *śmiech* O czwartej nad ranem siedziałeś ze mną i Taisem i gadałeś o kobietach i swoim albumie w którym chcesz mnie mieć a teraz nagle śmierdzi ci moja muza? Jesteś odklejony człowieku, nie wiem z kim latasz, nie interesuje mnie to, nie mam z tym gównem nic wspólnego i nie robie z siebie gangusa, ludzie muszą to zrozumieć, ciesze się że mam taki zajebisty charakter, słowo i śmieje się z tego co wy odpierdalacie, jesteś fałszywy ziomek, kto wie ten wie, wiesz o czym gadam? Rozpierdalasz sobie karierę na własne życzenie człowieku, ogarnij się. Możesz o mnie gadać ile chcesz, nie ruszysz mnie tym.

**pośmiał sie jeszcze chwile, pożegnał sie z fanami i powiedział że nie ruszają go ruchy 021 i nie bedzie bawił się w gangstera.**

Edytowane przez lionelek
Sylwia, Verevi i xDDD lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na instagramie Echo pojawia się szybka odpowiedź i wyjaśnienie tego, co powiedział Kesh. Martin twierdzi, że Michael Jackson 21 wieku kłamał na każdym kroku, w każdych argumentach, w których była taka opcja pokazał dowód ugruntowując ludzi w prawdzie. Nawinął również na temat Meave, odniósł się do jej live.**

 

unknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

 

**Na instastory wleciał screen z rejestru połączeń, w którym słowa Echo się potwierdzają co do ilości połączeń przychodzących**

Edytowane przez Borys
lionelek, igvs, Szybki i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**odpalił następnego live, z fajkiem w mordzie zaczyna rozmowe**

- **śmieje sie wypuszczając dym w kamere** Człowieku jaką ty karierę zakończyłeś? Pokazałbym Ci jakie liczby kręci ten krążek a ty dolewasz do tego benzyny haha! Nie mam co robić więc się wypunktujmy ziomek, mam czas. Po pierwsze to za czasów 666 nagrywałem u siebie na chacie na sprzęcie za kilkaset dolarów więc nie pierdol jak potłuczony, ssiesz z palca informacje i gadasz do mnie że jestem jebanym oszukańcem? Sam propsowałeś moją muzykę człowieku robiłeś to właśnie na nawijce u Taisa i na mieście, czaisz? Siejesz jebany ferment w który wierzy tylko twój fanbase, słowo. Holland czarnuchu widziałem twój post na Invaderze, buahaha ostro tam grasz potulnego menadżerka co z niczym nie ma wspólnego, to jest zajebisty ruch, mówie Ci, szacun za grę jebanego tła w tym wszystkim. **odczytał pytanie od fana** Ta, kupuje wyświetlenia, ostatnio kupiłem kilka milionów bo podobno były w promocji buahaha nie no, totalnie ich pogrzało, serio, jak nie da się legit wszystkiego załatwić to zaczyna się wymyślanie, rozumiecie? Fakt, marketing jest podobny ale nie taki sam więc niech pierdolą tam co chcą, album sprzedaje się zajebiście a tego kupić się nie da nie? **przeczytał następne pytanie** Ta, byłem u Taisa i gadałem na temat Crowed, że biorą pod skrzydła ludzi którzy nie powinni się tam znajdować, kumacie? Przyznaje się do tego bo mam jaja przytaknąć i się nie wybielać.. Co do Niny nie powiedziałem żadnego słowa przeciw niej i nigdy nie powiem a co do Crowed, serio krytykowałem ruchy mojej wytwórni bo mam do tego prawo, nie boje sie tego. Holland, Atlanta, Reccey i teraz Echo *śmieje sie* chcecie zniszczyć coś czego się nie da zniszczyć. Każdy dla was kto nie gra gangsterki jest dla was pedałem? Czy robiąc akcje charytatywne muszę odrazu być jebanym oszustem? Pomagam bo mogę i chce, rozumiecie? Słowo przeciwko słowu i tak się to będzie ciągnąć, odbijam od tej akcji, ja wiem jak jest i ty wiesz jak jest, co do featów, no chciałem Atlante to prawda ale jednak ciesze się że do tej współpracy nie doszło, bez kitu. To co chcieliście wiedzieć powiedziałem, ten cały wasz pocisk na mnie średnio wam się udaje chłopaki **Live przerwał sie**

ripyungbruh., xDDD i Sylwia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin