Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] Lighthouse Music Club


Elliot

Rekomendowane odpowiedzi

BfTlvPK.gif

— Lighthouse Music Club

To klub mieszczący się w dzielnicy Vespucci, założony przez młodą, pełną pasji kobietę Nikki Osborne we współpracy z właścicielami popularnej w mieście kawiarni Lighthouse Cafe and Bar. Klub ma być swego rodzaju kolejnym krokiem w rozwoju marki Lighthouse i stać się miejscem pełnym niezapomnianych imprez. Muzyka grana w klubie przez DJ’ów trafi w gusta najbardziej zapalonych imprezowiczów, jak i tych którzy po prostu pragną rozerwać się i odstresować po całym tygodniu pracy. Klub wychodzi naprzeciwko również indywidualnym klientom i jest otwarty na współpracę, organizowanie imprez okolicznościowych i zamkniętych. Nowoczesny lokal, marka Lighthouse, wiele muzycznych styli, profesjonalizm i porywająca zabawa mają być atutami klubu i sprawić, że goście jeszcze przez długi czas będą wspominać wieczory spędzone na imprezach w LMC.

Spoiler

Lokalizacja.png

— OOC

Hej! W sumie nigdy nie prowadziłem takiego biznesu, co nie zmienia faktu, że chciałbym spróbować swoich sił przy prowadzeniu klubu. Nie będę tego prowadził samodzielnie, a z pomocą Diablicy oraz Buziana, którzy zajmują się obecnie Lighthouse Cafe and Bar. Wraz z tymi osobami chciałbym poprowadzić ten klub, a za zgodą Diablicy wyjdzie on z pod szyldu Lighthouse. Jeżeli chodzi o mnie to gram na RP od kilku lat, chcę się nastawić na grę i nadać klimatu dla innych graczy. Nastawiam się na grę dla każdego, a nie na sam zarobek z biznesu i tego się będę cały czas trzymał. Chcę umożliwić innym osobom różne wątki i dać im możliwość spędzania czasu w bardziej rozrywkowy sposób. Sam od początku na tej postaci gram otwartą osobę, która wiele czasu spędza na imprezach i jest zafascynowana klubami, więc własny lokal będzie tutaj jej wymarzonym celem. W planie jest regularne organizowanie imprez, tak aby nie było zastoju i aby gracze mogli mieć kolejną opcję na spędzenie czasu w grze.

Edytowane przez Elliot
CrySpyx, Hubiks i twice lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin