Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Strzelanina oraz podwójne morderstwo na tylnym parkingu biura psychologa Kate Williams


Burton

Rekomendowane odpowiedzi

**26.02.2021 w okolicach godziny 01:00, doszło do strzelaniny w wyniku której śmierć poniosło dwóch Azjatów - Tatsuo Okuno oraz Tenyuu Okuno. Zdarzenie miało miejsce na parkingu za biurem psychologa Kate Williams na West Vinewood.

Służby, które przybyły na miejsce i zabezpieczyły okolicę na parkingu znaleźli zaparkowanego czerwonego hatchbacka z kilkoma dziurami po kulach, które ewidentnie trafiły tam w wyniku wymiany ognia. Przy pojeździe leżały zwłoki Tatsuo Okuno, został ostrzelany amunicją 9x19 oraz dobity strzałem w głowę. Wokół mężczyzny leżało dużo łusek, choć przy samym mężczyźnie nie znaleziono broni. Okoliczni mieszkańcy słyszeli serię strzałów, część potwierdziła, że najprawdopodobniej była to broń samoczynna. Jego brat, Tenyuu, został znaleziony obok pobliskiego budynku, poniżej parkingu. Najwyraźniej próbował uciekać, gdyż większość ran wlotowych była na plecach, a strzały zostały oddane najwyżej z odległości kilku metrów, gdyż na ubraniu ofiary znaleziono resztki materiału miotającego. Jego palce w stężeniu pośmiertnym były zaciśnięte na chwycie pistoletu,  lecz łuski leżące kilka metrów dalej nie pochodziły z jego broni. Na parkingu znaleziono również duże ilości krwi trzeciej, niezidentyfikoanej osoby.

Kilkadziesiąt sekund po zdarzeniu, kamera systemu CCTV nr 18 zarejestrowała dwa dynamicznie poruszające się pojazdy w kierunku wschodnim. Jeden z nich to szary Stanier o rejestracji VN3WJL ze zbitą przednią szybą pasażera, drugi to czarny SUV, trwa obecnie jego dokładniejsza identyfikacja.


Kilkanaście minut po strzelaninie, do szpitala trafił Arthur Williamson z raną postrzałową brzucha oraz uda. Udo zostało opatrzone porządnie, najwyraźniej przez osobę z doświadczeniem/po przeszkoleniu w opatrywaniu ran postrzałowych. Mężczyzna przebywa tam do tej pory.**

O9cHoM7.png

Informacje odnośnie czarnego SUVa wkleję potem, bo nie jestem w stanie na razie zdobyć jego szczegółów.

Edytowane przez Burton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Chłopcy z Kazuhide-Gumi zainteresowani się śmiercią swoich przyjaciół, rozpoczęli swoje prywatne śledztwo. Zakładamy, że jeśli napastnik zjawił się w szpitalu i jest obecnie pod obserwacją LSPD ta informacja trafiła do mediów. Kto był lub jest jego lekarzem prowadzącym? Jaki to szpital? Czy gdyby chłopcy objechali wszystkie państwowe szpitale w Los Santos ktoś mógłby wiedzieć coś na temat napastnika?**

Edytowane przez Nietzsche
Ryba lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Stanier o rejestracji VN3WJL został dziś namierzony przez detektywów LSPD, najwyraźniej też zmienił kolor, gdyż był niebieski. Pojazd nie odpowiedział na próby zatrzymania i brał udział w pościgu, lecz został zgubiony. Godzinę później na telefon 911 trafiło zgłoszenie o porzuconym pojeździe w okolicy Grand Senora. Zadysponowany patrol LSSD odnalazł samochód i po szybkich oględzinach ustalono, że jest to ten sam pojazd, który jest podejrzany o znajdowanie się w miejscu strzelaniny z poprzedniego dnia. Niebieski kolor to efekt oklejenia go folią, sam zabieg wykonany został profesjonalnie. Samochód nosił oznaki kradzieży, wyłamane zamki, wyrwana stacyjka. **

49Ygx2y.png

 

Odnośnie szczegółów co można było znaleźć w pojeździe i czy ostatni użytkownik/użytkownicy zostawili jakieś ślady, niestety nie będę w stanie pomóc - wszystko odbyło się bez udziału mojej osoby, gdyż... pojazd został skradziony. XDDD

Necro, Ryba, Chrupek i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Wóz został początkowo namierzony przez detektywów LSSD. Pojazd został zatrzymany oraz przeszukany, a wszystkie ewentualne ślady zostały zabezpieczone. Czy takie ślady zostały znalezione? Jeżeli tak - jakie?**

(( Moje pytanie dotyczy oczywiście śladów, które mogły być pozostawione przez Was, nie przez osoby, które samochód ukradły. ))

Ryba lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Znalezione ślady w postaci odcisków palców pasują do Mike Carter, na którego jest zarejestrowany samochód. Jego odciski palców znajdują się w bazie danych, ponieważ wcześniej służył w USMC. W jego historii przebiegu służby jest spora lista wykroczeń, m.in. niesubordynacja, posiadanie oraz nadużywanie narkotyków, za co odsiedział kilka miesięcy w wojskowym areszcie, po którym został wydalony ze służby.**

Ryba lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kubas napisał:

**Wóz został początkowo namierzony przez detektywów LSSD. Pojazd został zatrzymany oraz przeszukany, a wszystkie ewentualne ślady zostały zabezpieczone. Czy takie ślady zostały znalezione? Jeżeli tak - jakie?**

(( Moje pytanie dotyczy oczywiście śladów, które mogły być pozostawione przez Was, nie przez osoby, które samochód ukradły. ))

W sumie takie jeszcze szybkie pytanie, co to znaczy, że został "zatrzymany i przeszukany"? Przed kradzieżą, czy po? Czy to był włam detektywów do zaparkowanego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Burton napisał:

W sumie takie jeszcze szybkie pytanie, co to znaczy, że został "zatrzymany i przeszukany"? Przed kradzieżą, czy po? Czy to był włam detektywów do zaparkowanego auta?

Miałem na myśli po kradzieży, gdy patrol LSSD odnalazł porzucony wóz. Zapewne wtedy, potwierdzając numery rejestracyjne, zabrali go i przekazali technikom do zbadania. Tbh detektywi nie znaleźliby (jeszcze) auta, gdyby nie donos losowego przechodnia 😉. Tak zwany lut szczęścia.

Faktycznie nie napisałem dość jasno. Miałem na myśli poprawienie Twojego wcześniejszego /do - pojazd został zlokalizowany przez detektywów LSSD, w żadnym momencie tej akcji nie przewinęli się tutaj detektywi LSPD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubas napisał:

Miałem na myśli po kradzieży, gdy patrol LSSD odnalazł porzucony wóz. Zapewne wtedy, potwierdzając numery rejestracyjne, zabrali go i przekazali technikom do zbadania. Tbh detektywi nie znaleźliby (jeszcze) auta, gdyby nie donos losowego przechodnia 😉. Tak zwany lut szczęścia.

A, w ten sposób, to tak. No co zrobić, łażą ci ludzie po lasach nie wiadomo po co.

Kubas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kubas napisał:

Faktycznie nie napisałem dość jasno. Miałem na myśli poprawienie Twojego wcześniejszego /do - pojazd został zlokalizowany przez detektywów LSSD, w żadnym momencie tej akcji nie przewinęli się tutaj detektywi LSPD.

Zrobię doubleposta żebyś dostał powiadomienie, bo widzę, że edit poszedł. Z tego co mi wiadomo, to PD (SD?) namierzyło i ganiało ten samochód po kradzieży, tj. był pościg i w ogóle. Nie wiem czy to detektywi, czy zwykły patrol go trafił jako pierwszy, nie było mnie przy tym. 😆

Edytowane przez Burton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Burton napisał:

Zrobię doubleposta żebyś dostał powiadomienie, bo widzę, że edit poszedł. Z tego co mi wiadomo, to PD (SD?) namierzyło i ganiało ten samochód po kradzieży, tj. był pościg i w ogóle. Nie wiem czy to detektywi, czy zwykły patrol go trafił jako pierwszy, nie było mnie przy tym. 😆

(( To ja go znalazłem (SD), a trafiłem na niego przez skryptowe powiadomienie o kradzieży. Chcieliśmy zrobić felony, wtedy nam zaczęli uciekać. W zasadzie to, kto na niego pierwszy trafił nie jest aż tak istotne 😄 ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin