Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[KLUB] Miami Club & Music


Focusowsky

Rekomendowane odpowiedzi

6q9NTyf.png

Miami Club & Music - Nowo powstały klub, który z założenia ma być miejscem odpoczynku dla najbogatszych mieszkańców Los Santos i okolic. Wpadnij oderwać się od codziennej rzeczywistości w miejscu, gdzie nikt nie będzie zawracał Ci głowy. Cała otoczka klubu ma sprawić, iż pomimo tego, że klub będzie pełen, każdy będzie czuł się wyróżnionym klientem. Steki otulone złotem w tym miejscu to normalka. O bezpieczeństwo gości dba dobrze wyszkolona ochrona, a wstęp mają wszyscy, wyłącznie osoby rezerwujące się jako VIP, mają większe udogodnienia od zwykłej osoby, co czyni ich jeszcze bardziej wyjątkowym. Szef kuchni zwiedził połowę świata tylko po to, aby serwować gościom dania z najwyższej możliwej półki.      Alkohole, które są specjalnie selekcjonowane tak, aby każdy mógł poczuć się prestiżowo i skosztować najlepszego smaku w ustach, od bąbelkowej fantazji, aż po mocną gorycz trunków o wysokich procentach.

 

Rezerwacja VIP - 5000$

Udogodnienia jakie płyną z takiej rezerwacji, polegają na posiadaniu własnej loży VIP podczas trwania imprezy, VIP'owskiego baru, a nawet za niewielką dopłatą własny parking na pojazd.

 


 

Prywatny parking - 2000$

Dzięki wynajęciu prywatnego miejsca parkingowego w naszym klubie, twój pojazd pozostanie zabezpieczony przez dobrze wyszkolone kadry ochroniarskie, a tym bardziej nikt nie będzie skory wywinąć Ci psikusa w postaci porysowanej karoserii, czy wykręconych kół.

 

Menu

Mulder Kobe (Special)
Gold Kobe
Gold Mignon
Fillet Mignon
Beef Carpaccio
Beef Tenderloin
24 Karrat Burger

Alkohole:

Voet & Chandon Imperial (250ml)
Don Derignon 2008 (250ml)
Blêuter'd (250ml)
The Mount Whisky (50ml)
Macbeth Whisky (50ml)

 

 

 

spacer.png

Klub znajduje się na samym końcu molo Del Perro Pier w Los Santos.

spacer.png

 

Właściciel: Harper Brown https://forum.v-rp.pl/profile/2263-Focusowsky/

 

 

OOC:

Spoiler

Hej. Wpadłem na pomysł, aby zrobić nowe prestiżowe miejsce dla bogatszych ludzi w Los Santos. Wybrałem lokal na molo nie bez powodu. Sama otoczka wskazuje na to, że miejsce wygląda na bogato. Chcę, aby ludzie z branży, politycy, bogacze, mieli gdzie wydawać hajs i oderwać się od biedniejszej części miasta. Docelowo chcę, aby to miejsce było połączeniem restauracji i kasyna, ale najpierw zobaczę jak się rozwinie ta pierwsza opcja. Nie jest to typowa dyskoteka, ale klub dla bogatych ludzi. W przeszłości posiadałem dobrze rozwinięty lokal Taco Farmer oraz wygrałem jako projekt IC. Teraz chcę pograć w strefie cywilnej.

 

 

Edytowane przez Focusowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

**W dniu 26.03.2021 odbył się bankiet z okazji otwarcia. Pojawiło się wiele znanych osobistości. Otwarcie zostało zaliczone jako jeden z pierwszych sukcesów nowo otwartego kurortu. Była to impreza zamknięta, a wejście za okazaniem imiennego zaproszenia**

 

spacer.png

**

spacer.png

**

spacer.png

**

spacer.png

 

**Z okazji udanego otwarcia, do końca weekendu wstęp dla wszystkich ZA DARMO. Każdy może sprawdzić co oferuje kurort. W dodatku, przedłużamy promocję na kartę członkowską, która daje dożywotni wstęp do $35.000. Oferta kończy się 28.03.2021 o godzinie 23:59**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

**Dnia 28.05.2021 Odbyło się otwarcie klubu i impreza z tej okazji, gdzie zagrał sam DJK z Detroit. Na samej imprezie pojawiło się mnóstwo znanych osobistości, a żywa muzyką rozbudziła duży zapał do tańczenia na parkiecie.** 

hH5M3j7.png

**

bJDieVI.png

**

pOc8hP2.png

**

OGRiKtd.png

**Po imprezie można jeszcze zobaczyć na molu Del Perro pozostałości po plakatach z imprezy, ekipy sprzątające i górę śmieci**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin