Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Komis] Koi Cars


kiemon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rbfm966.png

 

Koi Cars Los Santos to świeżo założona działalność przez Tamura Tetsuo pod koniec lutego 2021 roku. W niedalekiej przyszłości działalność Tamury zostanie powiązana w korporację pod szyldem Koi. Koi Cars to nowo zarejestrowany komis samochodowy, działający na zasadzie słynnego i jakże oklepanego hasła pseudo-milionerów ,,taniej kupić, drożej sprzedać". Oznacza to standardowy motyw, gdzie typowy handlarz skupuję auto za niską cenę i sprzedaje auto odrestaurowane tak, aby budziło jak najmniej podejrzeń ze strony kupującego.

Kiedy udasz się do komisu, znajdziesz tam wszelakiego rodzaju samochody - głównie Azjatyckie marki, ale również niemieckie, typowo amerykańskie czy nawet skandynawskie. Zazwyczaj uświadczysz auta typu sedan, limuzyny, SUVy oraz sporadycznie auta sportowe - wszystko brzmi dość klasycznie i prosto. Jednak przechadzając się po placu komisu  natrafiasz na dział samochodów które mają jedną cechę wspólna - są importowane z Japonii i mają wykonaną przerzutkę kierownicy oraz deski rozdzielczej na lewą stronę, według standardów USA i ruchu prawostronnego. Zatem gdzie tkwi haczyk dzialałności, czy komis ma jakieś tajemnice?

Tamura Car Import to spółka założona przez właściciela komisu - Tamurę Tetsuo. Działalność opiera się na licytacji aut z różnych rejonów Azji - głównie z Japonii i importowaniu ich do Los Santos. Auta, które są licytowane do importu kosztują śmieszne pieniądze, gdyż zazwyczaj mamy doczynienia z autami po kradzieży, po leasingowych, zabranych właścicielom za spóźnianie się z opłatami czy też autami przestępców, które zarekwirował Departament. Zazwyczaj auta wyglądają wręcz koszmarnie, zatem działaniem importera jest doprowadzanie aut do stanu perfekcyjnego i sprzedawaniu ich nic nie świadomym klientom w komisie Koi Cars. Jednym z nierozłącznym działaniem spółki jest przebijanie numeru ewidencyjnego pojazdu. Dlatego jeżeli udasz się do komisu Koi, nie bądź zaskoczony ceną "nowych" modeli samochodów - każdy z nich przeszedł bardzo długą drogę, aby znaleźć się w twoim garażu.

 

 

LOKALIZACJA

Spoiler

Sxk64MH.png

TpYTIhE.png

 

OOC

 

Startuję z biznesem komisu samochodowego, który planuję prowadzić jako główny wątek mojej postaci wraz z projektem zarobkowym. (link) Myślę, że rozwiązałem to w sposób dość ciekawy, otworzenie komisu daje o wiele więcej perspektyw niż nudne wystawienie importowanego wozu na portal aukcyjny na forum. Czuje się zobowiązany działać w obu rzeczach na raz, jednak myślę, że rozgrywka może dawać mi wiele radości zwłaszcza, że jest zapał do gry. Nie ukrywam, że na serwerze gram od niedawna i nie miałem okazji prowadzić biznesu, jednak w RolePlay siedzę już parę ładnych lat i ogarnięcie podstawowych zagadnień głównie skryptowych nie  będzie stanowić większego problemu.

 

Za graficzne dzieło sztuki odpowiada: @Proceente

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na portalach aukcyjnych, na stronach i grupach LifeInvader oraz na oficjalnej stronie komisu Koi Cars pojawiła się nowa reklama:**

BIdhAsx.png

Kochani czytelnicy!


Komis Koi Cars przygotował dla was nie lada okazję! Mianowicie, zachęcamy wszystkich was do zostawienia już na zawsze autoryzowanych salonów samochodowych w Los Santos, bo o to przed wami nawiązuje się nowa, korzystniejsza dla was wszystkich współpraca!
Dzięki współpracy Koi Cars x Transport Trade Union możemy zaoferować wam import samochodów nowych z całego świata.
Co to oznacza? Iż nowe auto, prosto z salonu może trafić w twoje ręce czasami aż do -30% ceny salonowej w Los Santos! Jakiś przykład?
Załóżmy, iż chcesz kupić nowe Elegy RH8, w salonie Los Santos kosztuje ono aż 150.000$. Dzięki Koi Cars x TTU auto za tą kwotę będziesz miał u nas za 115.000!
Zainteresowani? Napiszcie do Tamura Tetsuo na LifeInvader, bądź zadzwońcie pod numer 125740 - aby omówić szczegóły importu. Śpieszcie się, to naprawdę się opłaca dzięki Koi Cars!

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin