Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Roeca Crew | TSCF


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi

Wracacie na podpięcie. Przez ostatnie pare dni robiłem research na temat waszej organizacji, anonimowo podglądałem was w grze i zasięgnąłem opinii znanych mi graczy, którzy mieli okazję z wami grać.. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że w grze prezentujecie się lepiej niż na pokazywanych przez was sklejkach, dlatego wszyscy który piszą o was jakiekolwiek negatywne opinie, polecam wam wejść z chłopkami do interakcji nawet na postaciach pobocznych. @Eliteq gracze twojej organizacji powinni Ci być wdzięczni, jesteś osobą zawziętą i upartą, mimo niezgody z naszą decyzją zachowałeś klasę, jako jedyny podjąłeś próbę normalnej rozmowy bez robienia z siebie przysłowiowego "głupka" w temacie dyskusji, doceniamy to jako administracja dlatego to jest również forma nagrody za twoją prywatną determinację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin