Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Roeca Crew | TSCF


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

**  14.09.2021, Los Santos

To był pojebany sen. Widziałem to, co widziałem dokładnie pare godzin temu. Gdy zatrzymam w umyśle kadr, tego co widziałem, tego co zrobiłem… Tego podziurawionego gliniarza i jego syna. Krew, która bryzgała obok, i to że to ja pozbawiłem ich życia. Wiem, że nie mogę się załamać. Widocznie ktoś tam na górze postawił mnie w tym miejscu po coś. Nie ma szans teraz na odwrót. Muszę cieszyć się tym, że zadanie zostało wykonane, a szacunek u Stanleya cały czas wzrasta. Jednak na pewno będę musiał jeszcze „odchorować” ten dzień.

Trzeba przecież widzieć pozytywy - tak jak to było wcześniej! Biznes Stana już stoi. Mamy już swoje miejsce, zajebiste miejsce. Trochę się gostek musiał wykosztować na zakup tego miejsca, sprzętu i wszystkiego. Jedno jest pewne. Jak się tam jest, to pachnie ten pieniądz. Możesz tym smrodem śmieci się zaciągnąć, a i tak pachnie to jak perfumy Miss Dior twojej kobiety.

Stanley coś wspomniał naszej trójce, że ktoś postrzelił jednego od Nas. Mówi się, że byli to ruscy. Musimy uważać i pilnować swoich miejsc, gdzie najwięcej czasu każdy z nas spędza, mieć oczy dookoła głowy.

To kolejna powód dla którego musze być teraz skupiony i nie myśleć o tym co będzie, a o tym co jest teraz i tutaj. Carpe diem Theo, carpe diem… Nie wiem czy wczoraj jakaś kamera mnie złapała i nie pójdę siedzieć. Nie wiem czy zaraz nie wyniknie jakaś wojna uliczna, w której będę musiał brać udział. Wiadome jest mi jednak to, że się nie poddam. Skoro tu jestem, to widocznie tak miało być i do tego zostałem stworzony, by pomagać tym ludziom, żyć z nimi, oddychać tym samym powietrzem co oni.

Co ma być to będzie. Nie ma tu czasu na wzruszenia, czy strach Theo…

Jestem i tak z siebie dumny.  **

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin