Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

PRECIOUS PARKER


lurkin

Rekomendowane odpowiedzi

**26 marca rozpoczął się największy turniej collegowej koszykówki w US, czyli MARCH MADNESS. LS Huskies wygrało do tej pory dwa mecze, a sam Precious został w jednym z nich zawodnikiem meczu, uzyskując 41 punktów. Od około tygodnia bierze również udział w akcjach marketingowych firmy RAINÉ. Wraz z kolegami z drużyny umieszcza zdjęcia z wodą na social-mediach.

 

 

 

 

 

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Szczęście Parkera w MARCH MADNESS zakończyło się wraz z ostatnim meczem w pierwszej szesnastce. Huskies przegrało z drużyną z Liberty City, tracąc tym samym jakiekolwiek szanse na wygraną w turnieju. Klub z przeciwnej strony kraju okazał się lepszy i całkowicie zdominował drugą połowę spotkania. Mimo tego fani Huskies raczej są dumni z zawodników, bo pierwszy raz od lat drużyna wzięła udział w rozgrywkach MARCH MADNESS.**

122222.png?width=573&height=501

**Razem z J. George przeprowadził wywiad pomeczowy, gdzie między innymi był pytany o przyszły DRAFT, obecną formę i dzisiejszy mecz. Raczej bezproblemowo odpowiadał na wszystkie pytania, popijając wodę z kubka RAINE.**

 

7EwgpuC.png

AFTER MATCH INTERVIEW:
Locco Blocko mówi: 
Parker, pytanie do ciebie. Niestety dziś się Wam nie udało wygrać, co poszło nie tak?
Precious Parker Jr. mówi: Wiesz.. Ciężko mi to teraz określić, nie gadałem jeszcze z trenerem, nie widziałem meczu z trzeciej osoby. Zagrali lepiej, ktoś musiał przegrać.
Elvira Jensen mówi: 
Elvira Jensen, Sports Illusrated, mam do ciebie pytanie, Jester. Nie uważasz, że brak JD Pittsa wpłynął w dużym stopniu na waszą porażkę?
Jester George mówi: To się samo ciśnie na usta. - Oczywiście, że tak. Nie mówię tego złośliwie, ale zmiennik Pittsa jest trzy klasy niżej niż on. Mimo tego, uważam że wina leży po stronie każdego z nas.
Peter Cunnigham mówi: Cześć Precious, to prawdopodobnie twoje ostatnie dwa tygodnie jako zawodnik Huskies. Do draftu zostało niewiele, a ty jesteś pewnym pickiem w pierwszej dziesiątce. Jak się z tym czujesz?
Precious Parker Jr. mówi: Z jednej strony czuję się cholernie dobrze. Trzyma mnie to poczucie siły oraz tego, że teraz mogę wszystko, wiesz o czym mówię? Z drugiej strony są tego słabe strony. Żal mi opuszczać Sierra Santos University, przywiązałem się tutaj do każdego. Zarządu, kolegów z klasy i drużyny. Traktuję ich jako rodzinę i liczę na pozostanie w Los Santos.
Bob Hinz mówi: Bob Hinz, ESPN. George, według wielu zagrałeś dziś najlepszy mecz z drużyny. Dwadzieścia pięć punktów i dziesięć zbiórek to wynik godny MVP meczu. Niestety przegraliście, a ta nagroda trafiła do LeShawn'a Cameron'a z Oregon Ducks. Sądzisz, że mogłeś zrobić w tym spotkaniu coś więcej, czy może uważasz, że to było twoje maximum?
Jester George mówi: Nie dałem z siebie wszystkiego. Próbowałem wygrać, ale od pewnego momentu było to już po prostu niemożliwe. Uważam, że zagrałem lepiej od Cameron'a. Dominowałem go w każdej części spotkania, ale cóż.. Nie jestem sędzią, więc nie mi to oceniać.

 

**Na każdym kroku reklamuje markę RAINE, której kilka dni wcześniej został ambasadorem. Publicznie pije jedynie wodę tej firmy i nie pokazuje się z innymi napojami. Dzień w dzień jest bardzo aktywny na swoich socialmediach.**

62c794dc2712f19808a2b2f5239c111d.png

Edytowane przez shoto
igvs, thaZu, 302 i 20 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Precious Parker brał udział w organizacji charytatywnego wydarzenia, podczas którego rozdawał posiłki potrzebującym. Chwilę przed programem wraz z JD Pitts i Jester George zbierał datki od znanych osobistości (burmistrz Lucille Ferreira, Tiara Chibanda) szlachetne dotacje. Chwilę po tym ruszył foodtruckiem w miasto i rozdawał makaron z serem/burgera oraz wodę RAINE każdemu kto tylko zechciał.**

 

 

a8RQq3p.png

LFl0ywC.png

0t2V4W1.png

 

 

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

— LOB DRAFT - 2021 
Nadszedł dzień, w którym kilkudziesięciu młodych, utalentowanych koszykarzy zmieni swoje życie o 180 stopni. Najlepsi prospeci w kraju podczas dwóch rund zostają wybrani do topowych drużyn koszykarskich. Do tej grupy należy również Precious Parker Jr. który dwa tygodnie wcześniej odebrał swoją statuetkę za najlepszego zawodnika w lidze NCAA. Nie mogło być inaczej, po Parkera sięgnięto już w pierwszej piątce picków. Mianowicie został wybrany przez Los Santos Panics, jako piąty pick w pierwszej rundzie. Nie zdziwiło to raczej wielu osób. Już od dłuższego czasu chodziły takie pogłoski. Panics potrzebowali Point Guarda, a Precious był najlepszą możliwą opcją w tym roku.

ePDeIGN.png

zOaupj2.png

 

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sezon LOB wkrótce się rozpoczyna, a co za tym idzie - debiut Parkera w nowym zespole. Zaraz po dołączeniu do Los Santos Panics zgłosiła się po niego marka supersamochodów PROGEN, z którą bez większych namysłów koszykarz podpisał kilkuletni kontrakt na samochód. Ostatnie dwa tygodnie Precious spędził na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu oraz organizacji SANTOS BEACH JAM, który okazał się gigantycznym sukcesem. Raz na jakiś czas pojawiał się na mniejszych i większych wydarzeniach w Los Santos i chwalił się wszelkimi aktywnościami na swoich social mediach.

81d8251aa12ff086a154b66025643cc2.png

aHgnPgf.png

 

 

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gu9vUbD.png

  • Zatrudnił prywatnego ochroniarza Delberta Harmona, z którym już pierwszego dnia poleciał do Las Venturas na sesję treningową.
  • Zainwestował w katering z dowozem do domu od lokalnej, prestiżowej restauracji.
  • Wraz ze swoim ochroniarzem pojawiał się w różnych klubach, rozpuszczając spore kwoty na kobiety i loże.
  • Kupił posiadłość na Vinewood.
  • Wydał sporo pieniędzy na adopcję młodej pumy, razem z całym sztabem zajmującym się jej tresurą. Ogrodził swój ogródek zgodnie z warunkami, jakie narzuca hodowla egzotycznych zwierząt.

 

Spoiler

 

TT2DugE.png

BSPBrif.png

fnS3x5I.png

amBL1d4.png

4JzxG72.png

 

 

 

 

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lqX2byL.png

  • Puma Tsunami pojawiła się w jego domu, spędza większość wolnego czasu na pomoc w tresowaniu jej.
  • Zadebiutował w meczu Los Santos Panics - Los Santos Shrimps, który jego drużyna wygrała zatrważającą przewagą prawie dwudziestu punktów.
  • Zbudował na swoim podwórku małą siłownię.
  • Podczas derbów rzucił piętnaście punktów, aż do trzeciej kwarty w której został skontuzjowany przez byłego przyjaciela z collegu - Jester George.
  • Nie odniósł się nigdzie do sytuacji, która zapanowała na boisku, wrzucił jedynie post na swoje social media, który informuje o jego dwutygodniowej przerwie od gry.
  • Podpisał kontrakt z producentem napojów energetycznych Scorpion True Power, stając się promotorem.
Spoiler

gIwtThx.png

HKcIC7X.png

 

 

Edytowane przez shoto
pakil, doc, igvs i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

anNnvZR.png

  • Udał się do sąsiedniego miasteczka Blueberry na rehabilitację, spędził w ośrodku około czterech dni.
  • Po wyleczeniu kostki (2 tyg.) w końcu wrócił na boisko, rzucając w meczu z Denver Nuggets 26 PKT. oraz 7 AST.
  • Wykorzystał wolny czas z kontuzji na tresurę swojego pupila.
  • Bierze udział w reklamowaniu napoju energetycznego Scorpion True Power, za którego produkcją stoi Willie Sanders.
  • Przedłużył swój kontrakt z marką supersamochodów PROGEN. 
  • Podpisał kontrakt z SUGA, a ikona showbiznesu Akira Chantel została jego menadżerką.
Spoiler

43Og4EJ.png

xO0jcEs.png

HVZYv7K.png

Zl0VBhb.png

 

 

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin