Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Matrzak] tomula


tomula

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3438-tomula/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Slim Porter
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban 
Powód nałożenia kary: Obraza OOC
Członek ekipy nakładający karę: Matrzak
Wyjaśnienie sytuacji: Po stworzeniu postaci, którą miałem zamiar startować do Celebrity Project, ogarnięciu startowego podjazdu, zaparkowałem na spawnie. Wychodząc z auta zostałem zaatakowany przez jakiegoś świeżego gracza, zaczął robić na mnie DM. Odpowiedziałem tym samym i dosłownie po sekundzie jako pierwszy otrzymałem AJ (kiedy już miałem odspawnowywać auto i wychodzić z serwera). Wkurzyłem się i napisałem do Matrzaka co on odpierdala i czy zdrowo się czuje. Wcześniej wspomniany kolega odpisał mi dość arogancko co spowodowało, że napisałem do niego "Spierdalaj". Po kilku sekundach otrzymałem bana z powodem Obraza OOC. Można nawet sprawdzić logi, nigdzie wcześniej Matrzak nie został zwyzywany ani nic. Nie atakowałem jego osoby. Apeluje tylko od bana, ponieważ nie widzę sensu wystawiania dwóch apelacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka że dostałem reporta o DM'ie, teleportując się zobaczyłem na spawnie lekko z 15 typa lejacych się. W takiej sytuacji nie pytam kto zaczął bo i tak bym do prawdy nie doszedł. Kilka osób dostało AJ'ota, sytuacja się uspokoiła a następnie napisałeś do mnie "czy się dobrze czuje" co nie oszukujmy się też jest aroganckie, lekkim uszczypnięciem odpowiedziałem że tak dzięki że pytasz tak samo jak rozpocząłeś /w. Reszta osób potrafiła odezwać się normalnie i doprowadzić sytuacje do końca a ty napisałeś "spierdalaj", no spoko nie oceniam.
Nie żywię do ciebie urazy ale następnym razem jak dzieje się burda to nie ingeruj w nią bo będziesz tak samo osądzony a jak już dojdzie do sytuacji którą trzeba wyjaśnić to napisz normalnie, ja się dopasuje do tonu rozmowy 🙂
Na moje kolega do unbana @CoolNickname
 

suwhoop i tomula lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin