Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] Byczol


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2706-byczol/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary:image.png.aa93379bd5a214af7d368ae19f8a4775.png
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Tutaj doszło do jakiegoś nieporozumienia ze strony tego człowieka. Przyznam że trochę mnie poniosło pisząc że jest upośledzony, tą wiadomość mogłem zachować czysto dla siebie, głupia akcja - Ale nie da się normalnie podchodzić do tematu, jak cała sprawa ma tak wyglądać. Pisząc z nim, mam wrażenie jakbym rozmawiał z gołębiem, nie chodzi tutaj o jego sposób myślenia tylko o to że z jego strony nie ma żadnej odpowiedzi. Prosisz gościa o jakąkolwiek prośbę związaną z /call, a ten ma to głęboko w dupie. Druga sprawa kontakt z nim w sprawie FCK również graniczy z cudem - Rano o godzinie 9:00 napisałem o wniosek w sprawie FCK, myślę że bez problemu da radę rozpatrzyć taki wniosek do wieczora. Ten niestety miał z tym problem. Trzecia sprawa jak widać po mojej karze na koncie, jak dochodzi do tego żeby mógł zainterweniować i odpowiedzieć graczowi, to jest mu z tym ciężko - Ale jak ma już upierdolić kogoś i władować mu karę to leci pierwszy.  Zdejmijcie mi tego bana z tamtego konta i dajcie inną karę, bo nawet nie wiadomo na ile tego bana dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin