Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/whisper] klefedron


Klefedron

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

Nazwa postaci na którą nałożono karę:
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: tp
Członek ekipy nakładający karę: whisper
Wyjaśnienie sytuacji: Jak wsiadalem do auta to wyrzucalo mnie pod ziemie, nie mogles mnie spectować 10 minut bo robiłem reloga jak mi auto wyjebalo w powietrze.  + Pisalem reporta ze jestem w innym vw
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość whisper

Może faktycznie nie było to dziesięć minut, ale ładnych parę. Teleportowałeś się kilkakrotnie pomiędzy Vespucci Canals a Davis.
Wrzucać tutaj filmik czy oszczędzić Ci kompromitacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość whisper

Przed nadaniem kary upewniłem się, czy aby na pewno nikt z członków ekipy online nie teleportuje Cię komendą. Poczekałem chwilę i dostałem odpowiedź, że nikt tego nie robił. Poniżej zamieszczam dowód w postaci 2,5 minutowego filmiku (ze względów prywatnych ukryłem jedynie swój czat z gry)

Miałeś już bana za regenerację HP podczas eventu walk, od którego jakoś się wybroniłeś, ale nie tym razem stary... Radziłbym abyś zmienił swoją taktykę "ofiary pomyłki supportera". Nadal podtrzymujesz, że pomyliły mi się osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość whisper

I tak samo ktoś teleportował Cię cały czas w różne miejsca, podobnie jak przy poprzednim banie ktoś regenerował Twój poziom zdrowia 🤣
Wrzuciłem wyżej białko w postaci filmiku, a Ty dalej swoje? Nie masz jaj żeby się przyznać tylko nadal brniesz w to palenie głupa, słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin