Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Freelancer] Yusef Kaya


Avenix

Rekomendowane odpowiedzi

                                          frencler.jpg.2f572885b58c6916fc0a0b5a36072cd4.jpg  >>                Dane osobowe <<

Imię i nazwisko: Yusef Kaya 

Data urodzenia: 10.10.2000

Pleć: mężczyzna

Narodowość: Turcja 

        Biografia postaci:

           [28 Grudnia 2000 roku]

  To była mroźna zimowa noc. Niebo było szare. Ludzie w Stam­bule byli szczę­śliwi, szpi­tal oto­czony był ogrom­nym tłu­mem ludzi. „Uro­dził się! Naresz­cie!”, Krzy­czeli ludzie. Uro­dził się Yusef Kaya. To był magiczny dzień w Stam­bule, ponie­waż Jusef Kaya to nie tylko osoba. Uro­dził się z darem od Boga. Yusef kaya był synem bar­dzo boga­tej rodziny. The Kaya’s. Oczy­wi­ście był naj­młod­szym człon­kiem rodziny. Obie­cano mu pie­nią­dze, miłość i całą uwa­gę… jego ojciec, Hamza Kaya, był wła­ści­cie­lem ogrom­nej firmy zaj­mu­ją­cej się nie­ru­cho­mo­ściami „The Kaya” w Istam­bule w Tur­cji. Hamza zawsze był bar­dzo zajęty swo­imi spra­wami i ledwo miał czas dla wła­snej rodziny. Wycho­dzi wcze­śnie rano i przy­jeż­dża póź­nym wie­czo­rem.  Kaya’s byli znani jako naj­bar­dziej hojni ludzie w oko­licy. Oko­lica, w któ­rej dora­stali wszy­scy nazywała się Balat, dziel­nica była biedna oraz tro­chę opusz­czona. Oczy­wi­ście ludzie nie mogli sobie pozwo­lić na wyjazd, więc zosta­wali tam, ponie­waż nie mieli wyboru. Oko­lica była daleko od mia­sta, można by rzec, że była to raczej wieś. Ponie­waż ta oko­lica nie nale­żała do naj­bo­gat­szych, ludzie toczyli walkę. Ludzie robią wszystko dla swo­jego chleba. W oko­licy sprze­da­wano wszystko, od kobiet sprze­da­ją­cych swoje ciała po męż­czyzn sprze­da­ją­cych wszel­kiego rodzaju broń. Niek­tó­rzy wle­wają białą colę, inni wąchają. Jakiś rabu­nek, jakiś nalot. Ale po co dokład­nie? Wszy­scy pocho­dzili z tej samej ulicy, tej samej oko­licy. Wszy­scy uwa­żali się za rodzinę i tak prze­trwali, pomimo wro­gich sobie ludzi, któ­rzy chcieli tylko pie­nię­dzy, mimo że ich brzuch był wypeł­niony poży­wie­niem.
Jak wspo­mniano wcze­śniej, Kay­owie byli znani jako hojni ludzie. Dostar­czali ludziom, któ­rzy byli w trud­nej sytu­acji, któ­rzy nie mieli dość pie­nię­dzy, by móc sobie pozwo­lić na codzienne jedze­nie, a nawet elek­trycz­ność. Kaya’s dostar­czyli tym ludziom potrzeb­nych rze­czy.
 W Two­jej gło­wie może poja­wić się pyta­nie: w jaki spo­sób Ci ludzie zapła­cili rachunki za dom? Wyna­jem?Twoja odpo­wiedź brzmi: nie nic nie pła­cili Oko­lica nale­żała do Kaya’s i nikt nie musiał pła­cić czyn­szu. Hamza Kaya zaro­bił wystar­cza­jąco dużo na swo­jej fir­mie zaj­mu­ją­cej się nie­ru­cho­mo­ściami, więc ni­gdy nie pro­sił o czynsz od ludzi z sąsiedz­twa.

>> 15 lat pózniej <<

[28 Grudna 2015 Roku]

Wiele lat później. Yusef urósł i były to 16. urodziny Yusef'a. Wciąż jest kochany przez wszystkich wokół niego,widzi wciąż tych samych ludzi. Niektóre stare, niektóre nowe twarze, ale większość to te same twarze, których nigdy nie będzie mógł zapomnieć.
Yusef kochali otaczających go ludzi i robili to samo w zamian.
Mieł świetne przyjęcie na swoim podwórku. Byli tam wszyscy oprócz jednej osoby i to nie pierwszy raz, kiedy nie było go w pobliżu. był to Ojciec Hamza, gdy to zobaczył zdenerwował się
Yusef był bardzo szalony. Nie doceniał tego, jak jego tata traktował ludzi wokół siebie  i faktu, że zawsze był zajęty swoim biznesem i firmą. Oczywiście to był ich sposób na chleb, ale wydawało się, że jego taty nigdy  nie było na miejscu.
Yusef był wściekły i właśnie opuścił imprezę i pojechał pierwszą napotkaną  taksówką do budynku The Kaya. Gdy tylko pojawił się tam, zignorował wszystko wokół siebie i udał się windą prosto na najwyższe piętro. W czasie, gdy był w windzie, słychać było przeróżne dźwięki. Od wybuchów po wystrzały i wrzeszczących ludzi; to był zamach. 
Yusef przybył na 68.piętro i pierwszą rzeczą, którą zobaczył, gdy drzwi windy się otworzyły:
Był to jego ojciec z wieloma strzałami w klatce piersiowej, ciągnięty przez mężczyzn w czarnych garniturach, w czarnych maskach i czarnych rękawiczkach, pokrytych krwią. Ci ludzie nie mieli litości i natychmiast dwukrotnie strzelili Yusef'owi w brzuch. Yusef zemdlał i upadł na podłogę ...

    Gdzie ja jestem?

[08 styczna 2016 roku]

„Tato? Mamo?”, Powiedział Yusef. Gdy tylko otworzył oczy, pojawił się przed nim chirurg. Rozejrzał się wokół i od razu się zaniepokoił. Nie był w szpitalu. To był biały pokój, ale nic nie wyglądało na salę operacyjną ani szpital. „Gdzie jestem?”, Zadał sobie w głowie pytanie. Chirurg spojrzał na niego z uśmiechem na twarzy. „Cieszę się, że zostałeś z nami i nie skontaktowałeś się z tatą, dzieciaku”, powiedział mężczyzna. Yusef natychmiast zaczął płakać i zapytał, gdzie poszedł jego tata. „Ach, dzieciaku, to nie jest takie proste…”, odpowiedział chirurg. „Czy wiesz, co zrobił twój ojciec?” - zapytał.
Yusef spojrzał na niego zdezorientowany, ale w głębi duszy wiedział, że praca jego ojca nie jest czysta i miał wrażenie, że zrobił coś, co było przyczyną jego śmierci. „Twój ojciec nie był miłym człowiekiem”, powiedział chirurg. „Może nie jesteś teraz w nastroju, aby zająć się tym tematem, ale gdybyś wiedział, co zrobił twój ojciec, nie chciałbyś już nigdy więcej patrzeć mu w twarz”, powiedział chirurg. „Co ty mówisz o człowieku?”, Odpowiada Yusef.
„Twój ojciec był przywódcą nielegalnej organizacji zajmującej się handlem narkotykami i płatnymi zabójstwami. Firma twojego ojca została stworzona tylko do prania pieniędzy”, powiedział chirurg. „Twój ojciec wyprał ponad 50 000 000 USD. Czy wiesz, ile to jest warte w naszym kraju?
Yusef był zdezorientowany, jak znalazł się w piwnicy, jak wygląda piwnica, rozmawiając z kimś, kogo nie wie, jak zły był jego ojciec i dlaczego umarł. Wciąż myślał o tym, że rozmawiał z mężczyzną, który przyczynił się do śmierci jego ojca, pomyślał. "Dlaczego?". „Dlaczego zabiłeś mojego ojca?” - zapytał Yusef.
„Och dzieciaku, myślisz, że zabiłem twojego ojca? Nie mówię, że nie byłem zwolennikiem tego, ale to nie byłem ja. Twój ojciec oszukiwał Poważnych ludzi na swoje nieruchomościami. to oni rozkazali zabić przywódcę kartelu meksykańskiego, co zrobili. ”. "Meksykański kartel to nie żart, synu. Polują na ciebie", powiedział chirurg.
Yusef spojrzał na mężczyznę i był po prostu zszokowany wszystkim, co usłyszał.
„Czy jesteś z The Mexican Cartel?”, Zapytał Yusef. Chirurg skinął głową.
„Jeśli naprawdę pochodzisz z Meksykańskiego Kartelu, dlaczego jesteś w Turcji?” - zapytał Yusef.
Chirurg wyglądał na zaskoczonego. „Dzieciaku, czy w ogóle zdajesz sobie sprawę, że jesteś teraz w Meksyku?”, Powiedział chirurg.
„Co? Jak? Co masz na myśli? mnie  i moją rodzinę?”, Odpowiedział yusef. 
"Przepraszam dzieciaku ... Zbombardowali twoją okolicę. To była masakra, wielki chaos. Nikt nie przeżył ... Trwała impreza w noc, kiedy zaatakowali twoją okolicę. To wszystko co słyszałem.", - powiedział chirurg, patrząc Yusefowi w oczy, sam ulewając łzę.


Życie Yusefa po prostu błysnęło przed jego oczami. Widział swoją matkę, ojca, wszystkich, których kochał, przechodzących obok, wiedząc, że wszyscy odeszli ...
Myślenie o tym wszystkim było bardzo ciężkie dla Yusefa, więc bardzo szybko zemdlał.

>>  Kilka godzin pózniej  <<

Yusef się obudził. Czuł się lepiej niż tego samego ranka. Wstał z łóżka i gdy tylko wstał, poczuł ogromny ucisk na brzuchu. Podniósł koszulę i zobaczył dwie opatrzone rany postrzałowe. Nie pamiętał ani jednej rzeczy, jak to się stało. Zawsze, idąc dalej.
Yusef wyszedł z pokoju i zobaczył windę, do której wszedł. Nacisnął „Parter” i winda ruszyła w górę.
Wyszedł z windy i zobaczył wszelkiego rodzaju trupy na podłodze. Przestraszył się i doznał szoku, ponieważ nie był jeszcze stabilny i mógł zemdleć, ale tak się nie stało. Nic nie słyszał, więc założył, że strzelcy już wyszli. Wyjrzał przez okna i nie przypominało to miejsce Turcji. Po prostu nie wiedział, co robić.
Rozejrzał się wokół i zdał sobie sprawę, że na biurku jest koperta z czerwonym X.
Odwrócił kopertę i powiedział: „DLA KAYA,ÓW”. 
Hę? Dla Yusefa? Tak. Dla Yusefa. 

Yusef otworzył kopertę i zobaczył list i coś za nim ...

 

„Cześć Yusef. Jeśli to czytasz, oznacza to, że wszystko w porządku.
Nie martw się o to, co działo się ostatnio, wszystko będzie dobrze. Zaufaj mi.
Jeśli zajrzysz do koperty, znajdziesz bilet lotniczy, który   wylatuje dzisiaj 19.00. W tej kopercie zostawiłem dowód osobisty, aby przejść kontrolę tożsamości w USA. Tak, lecisz do USA. Tymczasem ja już tam będę, chciałem tam zostać pomóc tobie, ale nie było tak dużo czasu, a policja wszędzie mnie szukała. Nie mogłem zostać zbyt długo, musiałem odejść i prawdopodobnie będę musiał pozostać pod radarem przez chwilę.
Przyjedź do Los Santos i znajdź mnie, bracie ”.

    >>Aktualnie 2021 Rok <<

Yusef  Kaya przeszedł przez całe życie ciężką podróż, tracąc oboje rodziców. Yusef  Gdy zamieszkał w Los Santos, rozpoczął karierę przestępczą po zamordowaniu jego rodziców. 21-latek nigdy nie żałował niczego, co kiedykolwiek zrobił, ponieważ chciał się zemścić za swoich rodziców. Dorastał z chirurgem który również przeniósł się z nim do Los Santos, aby rozpocząć na nowo swoje  życie. Stambuł był miejscem, w którym dorastał w przestępczości, ale gdy przeniósł się do Los Santos,  mógł uderzyć  w kryminalną kariere.  Z boku Yusef pracował w lesie, żeby zrobić wszystko, co w jego mocy i ściąć kilka drzew, zarabiając na tym trochę pieniędzy. To właśnie wtedy, gdy obrabował swój pierwszy sklep, od razu poczuł nałóg ,zaczęły się wtedy zabójstwa na zlecenia

oraz pierwsze ukradzione bryki, Yusefowi spodobało się takie życie ,za każdym razem gdy zabijał człowieka mówił  **to za moich rodziców**

OOC

Siemka, Moja postać będzie głównie zajmowała się napadami, oraz zabójstwami na zlecenie, nieraz Jakieś kradzieże aut, jestem nowym graczem na vibe-rp ale posiadam wieloletnie doświadczenie w rp. Pozdrawiam 🙂

Edytowane przez Avenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin