Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[COFFE SHOP] SMOKE ON THE WATER


dan aka sqn

Rekomendowane odpowiedzi

logo.jpg

Witamy w SMOKE ON THE WATER, jedynym zaufanym źródle legalnej marihuany w Los Santos. Codziennie staramy się zapewnić klientom najlepszą usługę i produkty z najwyższej jakości konopii. Specjalizujemy się w akcesoriach używanych do konsumpcji konopi indyjskich i tytoniu, lecz nasza ofeta nie kończy się tutaj! Mamy ubrania, elementy wystroju domu (takie jak plakaty, tapety, płyty z twoją ulubioną muzyką) i kilka innych osobliwości. Sklep znajduje się na plaży Vespucci, tuż przy publicznej siłowni.

PONADTO! Oferujemy dostawy najlepszej jakości tematu TWOJE drzwi! Nie musisz tracić czasu na korki ani pieniędzy na paliwo. Nie musisz ryzykować życia, poruszając się po obszarach opanowanych przez przestępczość, aby odwiedzić lokalną aptekę marihuany. Nie. Raczej zostań w domu, usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a my podejmiemy to ryzyko za Ciebie.

GTA-5-Smoke-on-the-Water.png

Cześć! Startuję z projektem coffe shopu. Mam nadzieję, że uda mi wprowadzić do tego biznesu atmosferę tak, aby lokal ociekał klimatem. Nie mam zamiaru ograniczać się do zwykłego stania na /duty, mamy wiele pomysłów na ten biznes tak, aby ściągnąć do siebie klientów. Jednym z ważniejszych motywów biznesu jest to, że moja postać Scott Aitken jest muzykiem ulicznym. Zamierzam koncertować przed naszym lokalem tak, aby ciągle się coś działo w pobliżu tego miejsca. Dzięki temu zakup marihuany nie będzie taki nudny, a każdy z klientów będzie mógł dołączyć do wspólnej zabawy w koncertowaniu i paleniu zioła w typowym dla tego typu miejsc klimacie. Oprócz tego zamierzam poruszyć nieco kult „zielonego liścia”. Do naszej oferty trafią grawerowane zapalniczki, t-shirty, rejestracje - tak, aby było wiadomo, że lokal istnieje i coś się dzieje w tym kierunku. Mam nadzieję, że ten projekt urozmaici grę każdego z graczy na Vespucci i da możliwość na prowadzenie nowych ciekawych wątków.

 

Edytowane przez dan aka sqn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

**Na stronie internetowej Smoke On The Water można zauważyć nowe produkty pochodzące od znanego rapera Pro Tais'a. Reklama nowych produktów została również udostępniona na LifeInvaderze przedsiębiorstwa**

Reaper Kush

reaper_kush.png.5a3de68cbeaf7482de04583266870437.png

THC: 32%

Hybryda z dominacją indicy. Wyczuwalny cytrusowy z dodatkiem lawendy oraz cukierków aromat. Niezwykle relaksująca krzyżówka OG oraz Blackberry

Paradise Kush

paradise_kush.png.b0fd4f5a35474e4896e59d4e5c27694d.png

THC: 22%

Skrzyżowanie legendarnego Pineapple Thai i Blissful Wizard zdominowane przez Sative. Pozostawia smak cytryn, wiśni, szałwii oraz sosny, a finalnie odczuwamy

energetyzujący efekt

Wave Kush

wave.png.7497025dcef1ec9329850104e8949069.png

THC: 20%

Hybryda z dominacją indicy z jasnymi pomarańczowo-fioletowymi pąkami i cudownie pikantnym, a zarazem słodkim aromatem.

Krzyżówka Skywalker OG i Cherry Pie. Koi umysł i odpręża ciało. Wybór idealny na lato i pobyt na plaży.

Akcesoria

Tacka do kręcenia jointów

tacka.png.cacff2f84b38d617427c478c7c12065f.png

Bletki King Size

skrety.png.c3787ad88aba6e707b123f88700f38ab.png

Crusher do trawy

mlynek.png.6905cb267ac368c9bc4fcb87c4d1ced3.png

Bongo

bongo.png.a358028419cebce566986c803ef45d55.png

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin