Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/B/ANTI] dead since


I dont wanna die in LA

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, dead since 016 napisał:

przecież już pisałeś już do Sebka i okazało się, że to Ty pierwszy otworzyłeś ogień, hipokryto:)

 

1 minutę temu, dead since 016 napisał:

Ogień otworzył koleś, który siedział z Tobą w samochodzie.

Zastanów się w końcu kto otworzył ogień, bo i ta i ta informacja jest nieprawdziwa. Tak jak mówiłem - wszystko da się sprawdzić w logach po zadanych obrażeniach.

 

 

2 minuty temu, dead since 016 napisał:

Strzelanina nie zaczęła się w centrum (tam skończyło się na wyzwiskach po wypadku i Waszej ucieczce), tylko przy wjeździe do Davis

Polecam zapoznać się z lokalizacją dzielnic, bo widzę że jesteście na bakier. Zaczęliście strzelać do nas dużo wcześniej, a w miejscu ukazanym na screenach zatrzymało nam się auto od uszkodzeń. Dalej to nie jest wjazd do Davis, ani Davis - tylko La Puerta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KING BAJZEL napisał:

Zacznijcie zgłaszać to policji bo od tego ona jest, że dwóch lekkomyślnych murzynów kroi Was na szybko w ruchliwej okolicy. Przypominam, że Vespucci Beach to odpowiednik Venice a to nie jest żadna strefa wolna od przestępstw - tysiąc razy było mówione, że przez zmniejszoną aktywność na terenach Davis i skupienie rozgrywki przy plaży to też powód dla tego, że to tam gracze przestępczych szukają interakcji. Venice Beach było nazywane nadmorskim slumsem i to tam wykształciły się pierwsze sety Crips w Los Angeles z tego co pamiętam, niskie kwoty tych klit w okolicy ściągały imigrantów na Venice i kwitła tam przestępczość, dopiero w późniejszych latach wprowadzono tam wzmożone patrole LAPD. Nie znaczy to wcale, że przestępczość zniknęła. Nawet w Hollywood dochodziło do przestępstw i morderstw. Miejcie tego świadomość.

Przypominam, że na serwerze Vespucci odpowiada za "Centrum rozgrywki" także nie porównujmy do tego Venice. Traktujmy to jako centrum, gdzie jest sporo osób, kamer i takie kradzieże nigdy by nie miały miejsca, w szczególności na parkingu obok siłowni Vespucci bo też były takie przypadki. A cała akcja opisana w pierwszym poście nie jest poprawna, ze względu na lokalizacje i to w jaki sposób są odsłonięci. A Ty jako lider popierając to pokazujesz poziom organizacji i dzięki takim jak Wy dużo ludzi rezygnuje z gry na mieście.

EDIT:
A w dodatku nie opisujecie przestępstw w odpowiednim tego dziale a jako organizacja macie w obowiązku zrobić to w ciągu 12 godzin. Widać kara była słuszna bo coraz więcej osób opisuje chore akcje związane z tymi graczami.

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lukree napisał:

Przypominam, że na serwerze Vespucci odpowiada za "Centrum rozgrywki" także nie porównujmy do tego Venice. Traktujmy to jako centrum, gdzie jest sporo osób, kamer i takie kradzieże nigdy by nie miały miejsca, w szczególności na parkingu obok siłowni Vespucci bo też były takie przypadki. A cała akcja opisana w pierwszym poście nie jest poprawna, ze względu na lokalizacje i to w jaki sposób są odsłonięci. A Ty jako lider popierając to pokazujesz poziom organizacji i dzięki takim jak Wy dużo ludzi rezygnuje z gry na mieście.

Nadal nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy jak to, że jeśli moja postać podejmuje ogromne ryzyko rozgrywając akcję zarobkową w miejscu, które IC jest monitorowane i w którym są cywile, to konsekwencje powinny iść ze strony LEA w rozgrywce, a nie ze strony moderatora technicznego? Głupie decyzje postaci gangstera, który za wszelką cenę chce zarobić miały miejsce w świecie IC i tam powinny być rozstrzygane. Czego Ty nie rozumiesz? Przykro mi, że przeszkodziłem Ci w przerwie między odgrywaniem robienia kawy na 43 linijki, a później ośmiogodzinnego Erotic-RP, ale niestety na tym polega ta rozgrywka - na interakcjach i umiejętności gry na swoją niekorzyść.

Edytowane przez dead since 016

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KING BAJZEL napisał:

Ja jako lider popieram grę IC i kreatywność moich graczy, do którym nawet zebrani do kupy nie dorastacie do pięt i to są grube fakty. Zamiast zgłosić przestępstwo LSPD i doprowadzić do tego, że dwa murzyńskie głupki, które pod kamerami doprowadzają się czynu zabronionego trafią do więzienia to płaczecie do administracji za każdym razem kiedy gra jest na Waszą niekorzyść. My nie okradamy wszystkich, nie wyzywamy wszystkich i nie bijemy wszystkich. Gramy przestępców jak się ściemni w godzinach nocnych. Skoro miasto duchów nie istnieje to miej świadomośc, że utopijne miasto bez przestępców też nie. Złe miejsce zły czas? Uciekaj. RAZ RAZ.

No i tu się mylisz, klapki na oczach to Ty masz na swoich ludzi. Gdzie bym nie patrzył na Twoje posty to widzę, że to Ty jesteś tutaj najlepszym i najkreatywniejszym graczem, pewnie dla Ciebie będzie to szok, ale NIE tak nie jest. Sporo graczy na serwerze jest kreatywnych i bardzo dobrze gra, ale akcje pokroju Twoich ludzi nie należą do kreatywnych. Ja nie mówię tutaj że całe Vespucci ma być chronione, ale niech robią to w zaułkach a nie na środku parkingu czy na głównym pasażu handlowym, bez przesady. Jakiś umiar musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz ziomuś różnicy między akcją wyskoczenia do kogoś z giwera w łapie na środku pasażu a spokojnym wejściem mu do fury jakby był twoim ziomem i pod naciskiem wywartym bronią palną która UWAGA! trzymana nisko na udzie nie byłaby widoczna z zewnątrz, zresztą ten wóz i tak miał przyciemniane szyby (XD) to nie mam pytań, skup się na robieniu kawy w kawiarni, bo idea roleplay jest Ci obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dead since 016 napisał:

Nadal nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy jak to, że jeśli moja postać podejmuje ogromne ryzyko rozgrywając akcję zarobkową w miejscu, które IC jest monitorowane i w którym są cywile, to konsekwencje powinny iść ze strony LEA w rozgrywce, a nie ze strony moderatora technicznego? Głupie decyzje postaci gangstera, który za wszelką cenę chce zarobić miały miejsce w świecie IC i tam powinny być rozstrzygane. Czego Ty nie rozumiesz? Przykro mi, że przeszkodziłem Ci w przerwie między odgrywaniem robienia kawy na 43 linijki, a później ośmiogodzinnego Erotic-RP, ale niestety na tym polega ta rozgrywka - na interakcjach i umiejętności gry na swoją niekorzyść.

W niczym mi nie przeszkodziłeś i nie gram żadnego Erotic RP, masz błędne informacje jak i błędne rozumowanie. Zakrywasz się ciągle konsekwencjami IC, ale przypominam że jest to serwer gdzie nie każdy może siedzieć 24/7 (chodzi mi głównie o LSPD) więc wiadomo, że poniesienie przez was konsekwencji to może jakieś 15%, zresztą że nawet nie opisujecie tych przestępstw w odpowiednim dziale do czego macie obowiązek. Dlatego się tak tym zakrywacie.

Ja wypowiedziałem się dopiero po tym, jak zobaczyłem że jeszcze kilku innych graczy miało z wami interakcje napadu w ścisłym centrum. I jeśli ktoś tutaj czegoś nie potrafi zrozumieć, to Wy. Od czegoś jest regulamin, żeby go przestrzegać a wy go łamiecie niejednokrotnie. Tyle ode mnie w tym temacie.

 

EDIT:

Do postu wyżej i tego człowieka. Widać że mało wiesz dużo szczekasz. Nie gram nigdzie w kawiarni i żadnej kawy nie robię, a nawet jeśli skoro masz z tym problem to udaj się do psychologa i mu o tym powiedz. Może Cię wyleczy z tej traumy. 😉 

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, hordd napisał:

bezsęsowny argument, przeciez odgrywamy Los Santosa, CJ, Emmet i tym podobne

troszke sie doedukuj lub idz do psychologa 😉

King Mess lubi to

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KING BAJZEL napisał:

co z tego że nie ma w danym momencie LSPD na serwerze jak w końcu wejdzie i możesz zgłosić przestępstwo po fakcie, nie wszystkie przestępstwa są rozwiązywane od buta?

popatrz jaka magia, nie zdołałeś na to wpaść do tej pory, nie?

Nie wpadło Ci do głowy, że skoro robisz napad w ścisłym centrum gdzie widzą to inni obywatele, to takowe zgłoszenie wpada od razu i patrol przyjeżdża w ciągu kilku minut? 
Patrz jaka magia.

Zresztą.. podobno nawet LSPD nie chce grać tych gówno przestępstw i większość z nich jest zostawiana na pastwę losu. WIęc o czym my tu mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sivial napisał:

huj mnie obchodzi co Ty grasz, plujesz się tutaj to Ci odpowiadam pokazując Ci że masz betonowy łeb i dla Ciebie roleplay polega na sztywnym graniu zerojedynkowym bez krzty wyobraźni, która poparta gra z dobrym smakiem może dac wiele frajdy obu stronom, tj. napastnikowi i ofierze. 

Pokazujesz właśnie wasz zajebisty poziom, gdzie ja kulturalnie odpowiadam na wasze błędne rozumowanie pewnych rzeczy, Ty natomiast nie mając więcej argumentów zaczynasz mnie obrażać. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy jak już ktoś napad robił 200 metrów od stacji LSPD, to powinien w momencie rozpoczęcia akcji zrobić sam zgłoszenie do departamentu. Świadków było tam multum, a LSPD teoretycznie zjawiłoby się w przeciągu 2-3 minut. Poza tym serio jako organizacje przestępcze dajmy spokój tym biednym cywilom, oni nie mogą na vw0 wyjść, bo czarnuchy lurkują i okradają każdego na nogach, kto znajduje się poza spawnem. Potem @KING BAJZEL pojawiają się tematy, że ciężko z kimś wejść w interakcje losową, bo na ulicy nikogo nie ma. A nie ma tam nikogo, bo 99% interakcji cywilów z zgp na vw0 to właśnie rabunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego lukra;

 

Skoro tak się plujesz o te kamery i miliard świadków to dlaczego nie zglosiles tego do LEA tylko ryczysz o to na forum? Ujęcie głupich czarnuchów to byłby dla nich moment. Wiesz jaki jest twój problem? Taki, że nie rozumiesz jednego. W momencie gdy akcja jest zagrana przemyślenie tak by nie zwrócić na siebie uwagi przechodniów zostawiamy karty po stronie gracza, który był ofiarą. Dlaczego tak? Bo wówczas taki gracz ma wybór IC, złożyć zeznania na zbirów licząc się z tym, że zacznie się polowanie na tzw. 60 czy jednak będzie bal się konsekwencji, które mogą być opłakane po tym jak nakapuje na aktywnych przestępców. Brzmi bardzo prosto i logicznie, prawda?

 

A co do tego pocisku o psychologu to dzięki ziomuś, bardzo mi pomaga. Prosił tylko żebym Ci przekazał, że nadal widzisz mu siano za swoją wizytę spowodowaną twoim załamaniem nerwowym po tym jak nakryleś swoją e-dupeczke w interiorze z innym chlopem. Podobno w życiu nie widział tak zaryczanego faceta, ale głowa do góry. Znajdziesz lepszą.

Edytowane przez sivial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sivial napisał:

do tego lukra;

 

Skoro tak się plujesz o te kamery i miliard świadków to dlaczego nie zglosiles tego do LEA tylko ryczysz o to na forum? Ujęcie głupich czarnuchów to byłby dla nich moment. Wiesz jaki jest twój problem? Taki, że nie rozumiesz jednego. W momencie gdy akcja jest zagrana przemyślenie tak by nie zwrócić na siebie uwagi przechodniów zostawiamy karty po stronie gracza, który był ofiarą. Dlaczego tak? Bo wówczas taki gracz ma wybór IC, złożyć zeznania na zbirów licząc się z tym, że zacznie się polowanie na tzw. 60 czy jednak będzie bal się konsekwencji, które mogą być opłakane po tym jak nakapuje na aktywnych przestępców. Brzmi bardzo prosto i logicznie, prawda?

Może drukowanymi będzie lepiej.
 

N I E    M I A Ł E M   Z   W A M I    I N T E R A K C J I.

Dodałem swoje trzy grosze po tym jak widzę, że bardzo duża część graczy się na was skarży, żebyście coś zrozumieli ale jak widać, nie da rady. Współczuć tylko mogę nic więcej.

6 minut temu, sivial napisał:

A co do tego pocisku o psychologu to dzięki ziomuś, bardzo mi pomaga. Prosił tylko żebym Ci przekazał, że nadal widzisz mu siano za swoją wizytę spowodowaną twoim załamaniem nerwowym po tym jak nakryleś swoją e-dupeczke w interiorze z innym chlopem. Podobno w życiu nie widział tak zaryczanego faceta, ale głowa do góry. Znajdziesz lepszą.

Pomyliłeś mnie z kimś innym. Nie mam żadnej e-dupeczki, ale dziękuje że interesujesz się moim życiem. Widocznie nawet dla Ciebie jestem więcej warty niż Ty sam. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie wiecie to napiszę Wam. Nic z tej dyskusji nie wyniknie. Strona oskarżająca ciągle trzyma się jakichś oldheadowych wartości i nie dopuszcza do siebie argumentów podanych na tacy. Ten temat się nawet nie tyczy samej skargi i wątpliwej jakości polemika dawno zeszła na zły tor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin