Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/B/ANTI] dead since


I dont wanna die in LA

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, KING BAJZEL napisał:

@Lukree widzisz? Nie ma z tym problemu ze strony LSPD. Ma się toczyć rozgrywka IC a nie forumowe spory. Lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. Nie powinna mieć. Obowiązuje wszystkich gra In Character. Zostałeś okradziony? Dopadnij sprawcę na własną rekę lub wezwij odpowiednie służby. Nie ma ich na serwerze? Nie szkodzi, zawsze kiedyś wejdą i masz szansę poprowadzić długoterminowy wątek. To gra dla wszystkich, dla ofiar, sprawców i wymiaru sprawiedliwości. Jak sie wszyscy tego nauczycie to Vibe RP będzie lepszy. Pozdro.

Inne zdanie usłyszałem od kogoś bardziej wiarygodnego więc post osoby wyżej jakoś średnio mnie interesuje. 
No ale inaczej, skoro uważacie że moje argumenty są słabe - okej, uszanuje to nie zamierzam wchodzić w nie potrzebne konflikty. Jednakże dodam tylko urywek regulaminu organizacji:

 

Cytat

3.   Kradzieże, napady, morderstwa.    

   

  • podczas odgrywania akcji gracz zobowiązany jest uwzględnić, że oprócz postaci jego i ofiary na ulicy znajdują się również bezstronni cywile, miejsce rozgrywki nie jest tak zwanym „miastem duchów”. Zakazuje się odgrywania napadów rabunkowych w ścisłych centrach rozgrywki, tj. na głównych ulicach Vespucci, Vespucci Beach, a także w innych miejscach, gdzie napad rabunkowy byłby skrajnie nierealistyczny (banki, siedziby organizacji porządkowych i ich okolice).    

A z tego co mi wiadomo, to regulaminu się przestrzega. Jeśli chcecie by było inaczej, zmieńcie regulamin organizacji. Nikt wtedy nie będzie miał podstaw do tego by was oskarżać o słabą grę, dotyczącą napadów w centrum miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Inne zdanie usłyszałem od kogoś bardziej wiarygodnego więc post osoby wyżej jakoś średnio mnie interesuje. 
No ale inaczej, skoro uważacie że moje argumenty są słabe - okej, uszanuje to nie zamierzam wchodzić w nie potrzebne konflikty. Jednakże dodam tylko urywek regulaminu organizacji:

Kto jest bardziej wiarygodny od Lecika, czyli lidera SD który się tutaj wypowiedział? Jestem bardzo ciekawy

King Mess lubi to

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2021 o 03:14, I3uLwers napisał:

Przyjacielu mój najdroższy apelujący od admin jail'a jako, że wylewam swój "żal" tak też chciałbym się dowiedzieć co z dokonanym przestępstwem na mojej cywilnej postaci... może pamiętasz parking pod Racial Pub dnia wczorajszego w okolicy drugiej nad ranem? Jest to część Vespucci(czerwona strefa jak dobrze widzę), a kamery (7) w takich okolicach również i widnieją. Z tego co wiem minęło ponad 12h od dokonania tej akcji. Nie wiem o co Ci chodzi i na czym polega twoja gierka, ale dwa razy pod rząd w podobnych okolicach?

 

  Odkryj ukrytą treść

Każde przestępstwo musi zostać opisane w tym dziale w czasie nie dłuższym niż 12 godzin od rozegrania akcji.

Czerwona strefa to Vespucci, jest to ścisłe centrum naszej rozgrywki. Bastujcie się w różnych akcjach na tym rejonie.

Pamiętajcie że nie gramy miasta duchów, nawet jeżeli w miejscu popełnianego przez was przestępstwa nie ma kamer, pamiętajcie że w zatłoczonych miejscach napewno znaleźli by się świadkowie. 

 

 

Dnia 6.03.2021 o 10:50, TenZPeugeota napisał:

Chciałbym dodać, że to nie pierwszy Wasz przypadek gdzie napadacie ludzi na środku ulicy.

 

Ostatnio napadliście pod Rubert Workshop na jakiegoś typka, wczoraj próbowaliście mnie na środku parkingu przed Racialem i wiele innych osób skarżyło się na Wasze zachowanie.

 

MSumHp7.png

 

Xb3ikxR.png

 

Dnia 6.03.2021 o 11:02, Lee napisał:

Hej, chciałbym się wypowiedzieć w tej sprawie również bo nie podoba mi się jedna rzecz przy grze chłopaków.

Z dwa dni temu podczas akcji pod Rubert Racing Workshop podeszliście do mojej postaci i zaczeliście grać okradanie jej, spoko jednak narracja z waszej strony że nie zdążyłby wpłacić gotówki to już jednak trochę przesada. (nie odpisywałem wam bo nie mogłem wyjść z panelu bankomatu)

Nie napisaliście z tego również przestępstwa a pewnie znalazłoby się w tej okolicy od cholery świadków bo jest to jednak ścisłe centrum Vespucci 

  Odkryj ukrytą treść

oooo.jpg?width=799&height=676


Nie miałem nic na temat tego co się stało pisać, ojebaliście mnie i tyle nie ma co płakać bo to tylko 3,5k jednak zrobiliście to w chujowy sposób.

EDIT; Cały czas podczas waszej akcji specował was Revo, przeczakałem w nadziei że napiszecie z tego przestępstwo jednak tego nie zrobiliście, nie chciałem samemu pisać skarg lub pisać do kogoś po prostu odpuściłem i tyle myślać że to jednorazowy wybryk.

 

 

Ta sorry, faktycznie te przykłady to ciemne uliczki, a sam przykład z pierwszego postu nie jest w okolicach LSPD, bo tylko jedno skrzyżowanie.

 

EDIT: I powtórzę, to nie mnie okradaliście. Wyraziłem swoją opinie i zdanie, a cały czas na mnie najeżdżacie. Powiedziałem co powinniście zrobić jeśli chcecie uniknąć takich sytuacji. To mój ostatni post w tym temacie, miłego wieczoru, pozdrawiam.

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebek napisał:

Co do konfliktu @Proceente vs @dead since 016 to czekam na logi obrażeń od kogoś z dostępem do nich i wszystko się wyjaśni. W tej chwili jeden rabin mówi jedno, a drugi drugie.

Sprawdzone. @Proceente ma rację - dostał deathmatch z powodu głupiej stłuczki. Panowie akurat wracali z poprzedniego napadu, gdzie okradli dwie gwiazdy i jedną z nich - zgwałcili pistoletem w usta.
 

Do wszystkich biorących udział lub popierających tego typu akcje ofensywne: dość. Zrobiliście sobie ze współczesnego amerykańskiego miasta Afganistan. Regulamin jasno określa, w jakich miejscach odgrywanie takich akcji jest zakazane. Od teraz nie będzie skutkowało admin jailami, a długimi banicjami. Doprowadzacie do sytuacji, w której gracz spoza organizacji przestępczych czuje się jakby był chodzącym łupem dla bandy małp, która żyje tylko po to, by rabować i strzelać. W skrajnych przypadkach kary będą skutkować nie tylko banicją, ale również zamknięciem organizacji, więc liderom radzę opanować swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin