Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA][RICARDO HUERTA] ?


mridoghoes

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/3995-sivial/
Link do konta oskarżonego: Ricardo Huerta (nie wiem jaki gość ma nick OOC)
Powód składania skargi: DM w centrum miasta.
Wyjaśnienie sprawy: Na wstępie chcę zaznaczyć, że piszę te skargę z powodu braku konsekwentnej reakcji wezwanego na miejsce członka ekipy wobec gracza, który złamał regulamin dopuszczając się DM przy użyciu broni palnej w ścisłym centrum. Ja za podejmowanie przestępczych akcji w tych miejscach zostałem ukarany AJ 2h bez jakiejkolwiek dyskusji z członkiem ekipy specującym całą akcje, ale to co zrobił gracz grajacy postacią Ricardo Huerta to już w ogóle kilka poziomów wyżej, więc proszę o o wiele surowszą kare względem mojej.  Cała akcja zaczęła się na parkingu za Jixx Club, gdzie postać Ricardo Huerta i jego towarzysz, który był zamaskowany zaczęli do mnie strzelać. Sytuacja rozwinęła się tak, że uciekłem im samochodem, a dwójka rozpoczęła za mną pościg. Zgubiłem ich na jakiś czas i dojechałem do ścisłego centrum i w momencie w którym byłem akurat w menu mapy by wybrać lokalizację Ricardo Huerta podjechał i wbił mi BW przy pomocy broni palnej, gdy stałem na środku głównej drogi w centrum miasta. 
Dowody: 

1. Screen przedstawiający miejsce w którym wbito mi bw, to główna droga jakieś 200m od centrum Vespucci, zostałem rozstrzelany na jej środku siedząc w samochodzie.

GTA5_2021-03-06_20-04-26-1.png

 

2. W apelacji od AJ gracza z w/w screena, który dopuścił się próby rabunku na postaci postrzelonej i będącej w stanie BW osoba odpowiedzialna za rozpatrywanie apelacji jednoznacznie stwierdziła, że to CENTRUM MIASTA, a sama apelacja została odrzucona.

Screenshot_20210307-014400_Chrome.jpg

 

Proszę o sprawiedliwe traktowanie graczy, bo to nie wygląda w porządku, że ja zostałem zbutowany AJ w środku akcji przez członka ekipy bez jakiejkolwiek próby podjęcia dialogu czy wyjaśnienia sytuacji z którą się nie zgadzał, a gracz, który dopuścił się kilkukrotnie gorszego czynu nie poniósł żadnych konsekwencji i wesoło dalej pogrywa.

Edytowane przez sivial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odniosę się do skargi, która na mnie wpłynęła. Na początku zaznaczę, że gracz który napisał na mnie skargę prezentuje zerowy poziom gry. Praktycznie jedyne co robi to napada na innych graczy, najczęściej w środku centrum. Trzy dni temu wraz z kolegą napadli na mnie z bronią w najbardziej uczęszczanym i zaludnionym miejscu na Vespucci. Zabrali mi towar oraz pieniądze. Z tego co widziałem został ukarany niedawno za identyczną akcję. Jako, że chciałem rozwiązać konflikt drogą IC od dwóch dni zacząłem planować odwet. Wraz bratem IC namierzyliśmy napastnika. Czekaliśmy na niego pod jednym z klubów. Wyszedł, kiedy tylko nas zobaczył zaczął uciekać. Nie było nawet szans z nim porozmawiać. Pojechałem za nim. Kiedy oddalił się z centrum i zatrzymał ja również się zatrzymałem i oddałem w jego stronę dwa strzały. Nie próbowałem go okraść tak jak on zrobił to dwa dni wcześniej. Jak widać w zamieszczonym poniżej linku gracz robi takie krzywe akcje notorycznie, powinien się liczyć z konsekwencjami IC. Dodaję również ss'a z napadu, który na mnie dokonał w samym środku centrum. Nie mam sobie nic do zarzucenia, uważam, że to gracz piszący na mnie skargę powinien zostać ukarany. Proszę również dokładne przejrzenie logów z napadu, który gracz wykonał na mnie kilka dni temu. N4yN5RJ.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, czy gdziekolwiek napisałem, że mam problem o to, że szukałeś IC zemsty czy o to w jakim miejscu do mnie strzelales łamiąc przy tym regulamin? Co do w/w akcji to mówisz o tym, że akcja miała miejsce w centrum miasta, a stałeś na cornerze i sprzedawałeś narkotyki co również defacto jest przestępstwem xD (pominę że to nielogiczne w huj, że jest zakaz akcji przestępczych na vespucci a w samym jego centrum jest corner gdzie gracze sprzedają narkotyki). 

Jak sam mówisz polowaliście na mnie (gdzie ja nawet nie miałem giwery w ręce podczas krojenia Cię bo obstawialem wspólnika) więc czemu jesteś zdziwiony, że widząc motocyklistów, którzy wcześniej mnie śledzili, a potem podjechali do mnie dałem nogę to co Ty mówisz o jakiejś rozmowie skoro zaczeliscie do mnie napierdalac już za jixx club, a potem kompletnie niezamaskowany rozstrzelales chłopa na środku głównej ulicy w centrum miasta jak to określił członek ekipy rozpatrujący apelacje xD

To co ja zagrałem w apelacji która się zaslaniasz było x razy mniej noobskie niż to co Ty zagrales, bo w przeciwieństwie do Ciebie ta akcja nie polegała na podjechaniu pod cel znajdujący się w centrum miasta i wpierdolenia BW na widoku wielu osób, gdzie samo wyciagniecie broni przez Ciebie w takim miejscu skonczyloby się momentalnym wjazdem LSPD a co dopiero oddaniu strzałów tylko nasza akcja była o wiele lepiej rozegrana i bardziej przemyślana. 

I co to ma do rzeczy że nie próbowałeś mnie okraść, no nie próbowałeś tylko rozstrzelales chłopa w centrum miasta xD

Aha i nie wypowiadaj się na temat mojej gry, bo poza AJ z ktorym absolutnie się nie zgadzam ze względu na sposób w jaki została rozegrana akcja I jej okoliczności nie mam sobie nic do zarzucenia i żadna osób które miały ze mną styczność IC (no może prócz simsów zasmarkanych przed monitorem po tym jak zbir IC nie zachował się względem nich jak przykłady obywatel) nie powie, że mój poziom gry jest zerowy, bo prowadzę dobry roleplay w organizacji przestępczej, który wbrew temu co sobie uroiłeś nie polega na jeżdżeniu i okradaniu ludzi, bo takiej akcji dopuściłem się tylko raz odkad gram na tym serwisie xD

I co Ty możesz mówić o kogokolwiek poziomie skoro po tym jak rozstrzelales niezasmaskowany chłopa w centrum miasta kilka godzin IC później wesoło zapierdalałeś w tym samym miejscu jak gdyby nigdy nic x D

A prosić o karę dla mnie to sobie możesz do woli, bo i tak gówno Ci to da ze względu na to, że już dostałem AJ za to samo co zrobiłeś Ty, czyli akcje przestępcza w środku centrum miasta d-.-b

Edytowane przez sivial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na tym serwerze od kilku dni i zauważyłem, że występują tutaj bardzo nielogiczne zapisy w regulaminie. Jest zakaz akcji przestępczych na Vespucci, ale ja widzę różnice między wyskoczeniem do chłopa z giwera w łapie na środku chodnika żeby go okraść, a wejściem chlopowi do samochodu, przystawieniu mu giwery do brzucha i kazaniu podjechać w ustronne miejsce by dokończyć robotę. O tyle gdyby akcja która usilnie zaslania się tutaj oskarżony i osoby które pisały coś w mojej apelacji czy apelacji mojego ziomala który również wyleciał z AJ wyglądały tak, że wyszlibysmy na środku chodnika z giwerami w łapie to okej, nie miałbym problemu z karą bo to przecież idiotyczne ze względu na to, że broń rzuca się momentalnie w oczy i ktoś momentalnie dałby zgłoszenie alarmowe, ale każdy myślący człowiek uznałby, że wejście komuś na luzaku do samochodu i pod osłoną drzwi czy wnętrza samochodu celowanie do ofiary nisko z giwery nie rzuca się przecież tak w oczy. Zresztą to i tak jest ryzykowny sposób działania, bo ofiara w każdej chwili może to zgłosić LSPD, które będzie miało jak na widelcu całą akcje chociażby na kamerach i zeznaniach wielu świadków. To dalej pozostaje w grze IC, bo daje kolejne wątki do rozegrania obydwu stronom, tj. ofierze i napastnikowi, inaczej to już wygląda gdy chłop podjeżdża i wpierdala do Ciebie niezamaskowany od tak kilka strzałów na środku ruchliwej ulicy w centrum miasta xD

 

A ten corner to w ogóle strzał w kolano dla ekipy. Równie dobrze gracz może się ustawić na tym cornerze bez jakiegokolwiek ryzyka ze strony org. przestępczej, która jak w naszym przypadku NIE JEST GANGIEM ULICZNYM Z DAVIS tylko low-mobem mającym swój spot blisko samego  centrum. Dlaczego? Bo w momencie gdyby ktoś chciał go dorwac I zabrać mu forse wystarczy że napiszę że no jak to, w centrum nie można napadać bo jest zakaz akcji przestępczych a sam wesoło handluje narkotykami co chyba również jest przestępstwem? x D

dzikqu, tsw i King Mess lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2021 o 02:43, GrillowanyBekon napisał:

Nie mam sobie nic do zarzucenia,[...]

No a ja w sumie mam coś Tobie do zarzucenia.

Tutaj nawet nie ma się specjalnie jak rozpisywać, skarga byłaby zaakceptowana po pierwszym screenie. Napady w centrum są zakazane, co wie sam piszący. Obrzucanie się argumentami, że sivial wcześniej na kogoś napadł to nie jest żadna linia obrony. Jeśli nie dostał za to kary napisz skargę tak jak on to zrobił, dostanie. Nie ma tutaj miejsca na równych i równiejszych, miejsce, gdzie dokonałeś aktu agresji w stronę postaci siviala jest ŚCISŁYM centrum, to jedna z najbardziej ruchliwych ulic patrząc nawet na samą rozgrywkę toczoną przez graczy, pomijając tutaj element "miasta duchów" to jest to totalnie nie na miejscu, nawet nie postarałeś się, by wykonać to w jakiejś uliczce, czymkolwiek.

 

@GrillowanyBekon - AJ 240 minut.

ollie i Kaizi lubią to

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin