Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Archiwum błędów - Beta testy


Tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędów:

 

Błędy kreatora:

~ brak tekstury spodni jak i butów (w kilku takich przypadkach);

Screen/video: 

Spoiler

187897972_brakbutw.thumb.png.1d8943013dae539c90e81f78d5104c74.png

Spoiler

435844944_brakspodni.thumb.png.6a946476334c6a0cfd5fb658cc93d667.png

 

~ nie działające dwie ikonki;

Spoiler

779171813_InkedZrzutekranu(164)_LI.thumb.jpg.badc725b64dc5e3493e0d9db3259b069.jpg


- Dodane na Jirę. 
 

Błędy podczas gry:

~ po wyjściu z kreatora pojawiłam się w świecie bez blipów, dodatkowo nie mogłam używać czatu;

Screen/video: ~~

-  Jednorazowy błąd. Będziemy sprawdzać jeśli powtórzy się jeszcze raz. 

 

~ w przypadku crusade nie ma licznika (raz się pojawia, raz nie);

Screen/video:

Spoiler

1311092495_BrakGUI.thumb.png.defaf9a966060d70bae617db1978bec8.png


- Błąd sprawdzony, ale albo występuje raz na milion albo uzależniony jest od przyczyn zewnętrznych.

 

~ praca śmieciarza, zadziałała dopiero za trzecim kliknięciem (nie wiem czy to błąd u mnie, czy ogólny)

Screen/video: ~~

- Praca śmieciarza nie wymaga klikania. Większość błędów dot. klikania związana jest z błędem z fastbootem. Po szczegóły zapraszam do FAQ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Bo wbiciu komuś BW z broni, czasem dla wszystkich graczy na serwerze ściemni lub rozjaśni się na chwilę obraz, po czym znów będzie normalnie. Czasami jednak przyciemnienie/rozjaśnianie nie jest widoczne w ogóle, nawet dla osoby która BW dostała lub komuś nabiła.

- Błąd występuje losowo i najpewniej wina leży po stronie platformy. Zobaczymy jak rozwinie się to w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu:

1. skalowanie radaru, rozdzielczość: 1366x768 HD

Spoiler

image.png.938dcabc2c8f231ea0e63f39c5dbc19c.png

 

- Skalowanie radaru nie jest zależne od skryptu. 

 

2. błąd ze śmieciarką, okrąg czerwony to miejsce gdzie według zasad logiki powinno się wrzucać śmieci (czyli tył śmieciarki, okrąg żółty to miejsce gdzie system rzeczywiście zalicza wrzucenie worka (czyli bok śmieciarki) - to prawdopodobnie błąd

Spoiler

image.png.316e4c9e3a13627f5c52f87178b572a6.png

 

- Dodane na Jirę. 

 

3. błąd markerem kuriera, zasięg markera kurier jest ogromny, co przedstawiam poniżej

Spoiler

image.png.4c4b15b35bb95b868fa196d4c8016cab.png

 

- To nie jest błąd. Nie posiadasz wybranej pracy to wyświetla Ci się ten komunikat. Tak samo jest w przypadku śmieciarza i farmera. To nie ma nic do zasięgu. 

 

4. marker Kebabowni, jest po prostu wrzucony w ziemię

Spoiler

image.png.4cae073bc7569012f803b610e456ea47.png

 

- Jest już na Jirze(tylko pkt. 4). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu:

 

1. marker Kebabowni, wchodząc w marker Kebabowni teleportuje nas do drugiego markera Kebabowni, a klikając E na tym drugim markerze Kebabowni teleportuje nas z powrotem do pierwszego markera

Spoiler

image.png.412125f70289a5cce3282d734b4b7297.png

po kliknięciu teleportuje nas do:

image.png.1ab787bd74e588a84a2a0f6f7ca04c25.png

  

 

- Kwestia odpowiedniego ustawienia wyjść i wejść. To raczej nie jest błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: /o tatuaż
1. Kliknięcie "X" w prawym górnym rogu nie zamyka okienka(nie, to nie błąd z fastbootem)
2. Okienko oferty nie znika po 15 sekundach tak jak powinno.
3. Po kliknięciu "Anuluj" okienko znika, jednak po 15 sekundach od pojawienia się wyskakuje poniższy komunikat. 

 

Screen/video: 

Spoiler

tatuaz.thumb.png.4fc5596eefee675307c9c968b0c4c84e.png


- Dodane na Jirę.

tomaszWKE lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu:
1. Zdublowany kolor oczu "ciemnobrązowe"
2. Na niższych rozdzielczościach niż full hd wybór koloru oczu ma tendencje do przenoszenia ponad pole wyboru jak na screenshotach
(są to 1440x900, 1360x768, 1280x800, 1280x768, 1280x720 i pewnie wszystkie niższe

Screen/video:)

Spoiler

 

VsTG3nH.png
***

JrBGtHZ.png

kGsxEiX.png

 


- Oba błędy dodane na Jirę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Niepoprawny href do profilu użytkownika w panelu grupy i dashboardzie
Po kliknięciu w avatar użytkownika zostajemy przekierowani na stronę v-rp.pl/profile/169-Emel, bez subdomeny forum.v-rp.pl


Screen/video: 

spacer.png

 

- Dodane na Jirę. 

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Pojechałem na stacje benzynowa koło mojito i kupiłem sobie z niej poszczególne rzeczy telefon nóz składany, hamburger 4 razy, chipsy 4 razy i gdy chciałem zjesc od razu po za kupie dostałem informacje ze jest produkt przeterminowany.
Screen/video: Zdjęcia nie zdążyłem zrobić 


- Sprawdzone. Chipsy, kanapka i hamburger działają już poprawnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: brak reakcji systemu na skorzystanie z narkotyku; kupiłem kokainę, nacisnąłem symbol Użyj, pokazują się dwie zębatki w ekwipunku i totalnie nic się nie dzieje. Nie działa także możliwość symbolu Szczegóły, jedyne co działa to wyrzuć. Nie wiem czy to błąd, czy po prostu jeszcze nie wrzuciliście efektów narkotyków.

Spoiler

image.png.45c238789fb07a4de6a0df92750c9bf5.png

 

// Efekty narkotyków zostaną dodane w aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin