Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Archiwum błędów - Beta testy


Tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędu: stackowanie się pojazdów przy próbie spawnu pojazdu; jeżeli kupimy pojazd w salonie i będziemy chcieli nim gdziekolwiek pojechać to spawnuje się on w jednym, konkretnym miejscu przed salonem, które powoduje niniejszy błąd jeżeli jest zablokowane przez jakiś inny pojazd, taka sytuacja może kumulować się w przyszłości, a lepiej jej uniknąć. proponuję ustawić kilka miejsc spawnów pojazdu i niech gracz wybiera, gdzie ma się ono zespawnować

Spoiler

image.png.5662c4d441c4c3321bcd9b7ea410d122.png

 

 

- Dodane na Jirę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: pojazdy spawnują się z przebitymi oponami; auta które zespawnowałem (faggio2, turismo i stafford) respawnowały się z przebitymi oponami, być może jest to problem tego, że respiły się nad drugim pojazdem

Spoiler

image.png.478cc25a59ded260080902aa153f39bb.png


- Jest już na Jirze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opis błędu: Gdy mi hp spadło bo się uszkodziłem, pojechałem na stacje benzynową obok Mojito inn kupić hamburger, po kupnie dałem użyj i dostałem info ze po zjedzeniu jedzenia jest nie dobre.

Screen/video:
 image.png.1e99b8b9cda1aecefe22bf83da26038c.png

- Dodane na Jirę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Po wiejsciu na serwer gdy klikne i to mi ekwipunek sie nie otwiera dopier jak wpisze /p lista zamknie to działa mi po I. Dodam jeszcze ze bronie takie jak dwururka czy nóź musze z poziomu ekwipunku aktywować.

Screen/video:
 image.png.687997f3b0be6af5442d0ded226bf9d1.png

- Dodane na Jirę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Można anulować prace nie będąc w kółku, np kawałek obok gdy chcemy anulować prace śmieciarza bo nie mamy prawa jazdy (Praca Śmieciarz nie wiem jak jest w innych)

Screen/video:  Nie zrobiłem bo nie zdążyłem za szybko informacja zniknęła 

- O to właśnie w tym chodzi. Prace anulujemy kiedy chcemy, ale nie otrzymujemy wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b]Opis błędu:[/b] Po wpisaniu pracy /smieciarz samochód respawnuje się w randomowym miejscu na placu pracy. Często jest to miejsce, które powoduje kolizje i pojazd jest zablokowany albo ląduje na plecach. Na 7 razy wpisanie /smieciarz raz zespawnowało go w pozycji prawidłowej.
[b]Screen/video:[/b] 

Bez tytułu.png

 

- Dodane na Jirę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: komenda /ss (przeznaczona do robienia screenshotów z tego co mi jest wiadome) powoduje tylko i wyłącznie całkowite przyciemnienie tła czatu, co w sumie w niczym nie pomaga, a dodatkowo szkodzi.

Spoiler

image.png.5a2748a16dcaff5b7fab95a1be96d639.png

 

 

- /ss nie ma za zadanie robić screena, a jedynie ustawić czarne tło czatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Można siedzieć w aucie wpisując /v tankuj i tankować pojazd i jak już zatankujemy to wskaźnik pokazuje się do mniej niż pełna, a jak podjedziemy jeszcze raz zatankujemy to mówi ze jest full i stan baku na ikonce się poprawia.
PS: Pojazd został zatankowany ale widac na drugim zdjęciu ze ikonka paliwa jest nadal do połowy.

Screen/video:
  image.png.719024d05c909cff64d5668f11e81c34.png
image.png.3b74587b1729275a9d9f762490a62a8f.png

- Licznik w przyszłości zostanie zmieniony. Błąd z tankowaniem w pojeździe dodany na Jirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin