Skocz do zawartości

Update 1.5

Wersja 1.5 wprowadza wiele ciekawych innowacji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Zajrzyj do tematu informacyjnego.
Szczegóły

Update 1.41

Edytor obiektów, boombox, bankowość mobilna, nowe areszty... Zobacz sam co tym razem przygotowaliśmy!
Szczegóły

Archiwum błędów - Beta testy

Polecane posty

Opis błędu:
1. Zdublowany kolor oczu "ciemnobrązowe"
2. Na niższych rozdzielczościach niż full hd wybór koloru oczu ma tendencje do przenoszenia ponad pole wyboru jak na screenshotach
(są to 1440x900, 1360x768, 1280x800, 1280x768, 1280x720 i pewnie wszystkie niższe

Screen/video:)

Spoiler

VsTG3nH.png

JrBGtHZ.png

kGsxEiX.png

- Oba błędy dodane na Jirę. 

Opis błędu: Pojechałem na stacje benzynowa koło mojito i kupiłem sobie z niej poszczególne rzeczy telefon nóz składany, hamburger 4 razy, chipsy 4 razy i gdy chciałem zjesc od razu po za kupie dostałem informacje ze jest produkt przeterminowany.
Screen/video: Zdjęcia nie zdążyłem zrobić 

- Sprawdzone. Chipsy, kanapka i hamburger działają już poprawnie. 

Opis błędu: brak reakcji systemu na skorzystanie z narkotyku; kupiłem kokainę, nacisnąłem symbol Użyj, pokazują się dwie zębatki w ekwipunku i totalnie nic się nie dzieje. Nie działa także możliwość symbolu Szczegóły, jedyne co działa to wyrzuć. Nie wiem czy to błąd, czy po prostu jeszcze nie wrzuciliście efektów narkotyków.

Spoiler

image.png.45c238789fb07a4de6a0df92750c9bf5.png

// Efekty narkotyków zostaną dodane w aktualizacji

Opis błędu: Błąd z /av flip

• Flipowanie pojazdów z id 0 powoduje zniknięcie wszystkich modeli o tym id. Nie da się obrócić przez to międzyinnymi pojazdów z prac dorywczych
  • Flipnięcie jakiegokolwiek pojazdu powoduje jego zniknięcie
  • Nie da się flipnąć pojazdu, jak ktoś w nim siedzi, wyskakuje komunikat, że został flipnięty, a jego rotacja się nie zmienia.

Screen/video: -

- Dodane na Jirę.

Opis błędu: Możliwość bicia duty w paru grupach jednocześnie.

Po włączeniu duty jednej grupy i później przełączeniu na duty drugiej grupy czas w obu nalicza nam się jednocześnie. Nie wyłącza się duty poprzedniej grupy.

Aby odtworzyć - /g 1 duty -> /g 2 duty

Sprawdzone w panelu, czas się nalicza.

Screen/video:

Spoiler

obraz.png.19d8bbf325157d7d7b2dbef5e65b7400.png

- Dodane na Jirę. 

Opis błędu: FOV /a spec

Odległość kamery od postaci na /a spec jest za mały, totalnie nic nie widać, poza postacią. Dodatkowo przydałoby się zablokować możliwość obracania kamery, albo chociaż trochę ją poprawić, bo nie da się ogarnąć w którą stronę kręcić.

Fajnie byłoby dodać możliwość obsługi speca za pomocą strzałek (lewo, prawo)

Screen/video:

Spoiler

obraz.thumb.png.b1b4b5ce93487211a763d13037caa04c.png

- Dodane na Jirę. 

• Developer
21 godzin temu, X3n0 napisał:

Opis błędu: Nie trzeba być właścicielem pojazdu żeby uruchomić w nim silnik, może to zrobić dowolna osoba. Zdjęcie raczej zbędne.

- Dodane na Jirę.

Proszę o ponowne przetestowanie ponieważ nie potrzeba być właścicielem kiedy ma się odpalone aduty i posiada się uprawnienia.

Opis błędu: stackowanie się pojazdów przy próbie spawnu pojazdu; jeżeli kupimy pojazd w salonie i będziemy chcieli nim gdziekolwiek pojechać to spawnuje się on w jednym, konkretnym miejscu przed salonem, które powoduje niniejszy błąd jeżeli jest zablokowane przez jakiś inny pojazd, taka sytuacja może kumulować się w przyszłości, a lepiej jej uniknąć. proponuję ustawić kilka miejsc spawnów pojazdu i niech gracz wybiera, gdzie ma się ono zespawnować

Spoiler

image.png.5662c4d441c4c3321bcd9b7ea410d122.png

- Dodane na Jirę. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝