Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[07.03]Interview in Burgerfahzeug Club #1 - GBO Gino


xDDD

Rekomendowane odpowiedzi

**Siódmego marca na kanale NdV Interviews pojawił się pierwszy odcinek z serii Interview in Burgerfahzeug Club, w którym dziennikarz przeprowadza rozmowę z podziemnym raperem GBO Gino, w której rozmiawiają między innymi o planach na przyszłość, atakiem nożownika pod Galaxy Rave, planach na przyszłość samego rapera jak i kolektywu, życiu na South Central czy o obecnej sytuacji wśród największych muzycznych labeli. Wywiad jest nagrywany na kamerce z iFruit 9Xs, wszystko zostało nagrane bez żadnych przerw, w wywiadzie występuje luźne podejście z obu stron**

 

nowy.gif?width=1173&height=663

Spoiler

Nathan de Vries mówi: Siemano ludzie, ze mną jest Gino, reprezentant kolektywu GBO, cześć.
*Gino Lacroix szczerzy się do kamery.
*Nathan de Vries wystawił piątkę do Gino.
*Gino Lacroix zbił handshake z dziennikarzem.

Gino Lacroix mówi: Strzała.
Nathan de Vries mówi: Dopadła nas straszna pogoda ale mniejsza o to, slowo. Gino, nie będę ukrywał,
że poznałem was przez sociale Akiry, Snow E-Bunny.
Gino Lacroix mówi: Podejrzewam, że nie tylko ty, stary.
Gino Lacroix mówi: Snow E Bunny mocno nam pomogła udostępniając Take Out
Nathan de Vries mówi: Pewnie tak, jak bardzo wpłynęło to na wasz kolektyw? Wyświetlenia poszły
ostro w górę? Otwarcie powiem, że ten teledyskjest mocny, patrząc na to w jakich warunkach
robiliście poprzednie nuty.
Gino Lacroix mówi: Zainwestowaliśmy w lepszy sprzęt, przy okazji nabraliśmy wprawy w tym, co
robimy. To w kwestii poprawy jakości.
Gino Lacroix mówi: I tak, miało to duży wpływ na wzrost wyświetleń, dzięki Akira.
Gino Lacroix mówi: Dostaliśmy też wsparcie od Robina Atlanty, ogromny szacunek.
Nathan de Vries mówi: Mam cię, widziałem jeszcze udostępnienie tego tracka właśnie przez Robina,
no i jeśli o nim już temat
Nathan de Vries mówi: Widziałem na twoim stories studio 021 i samego Robba, jak to jest, co? To
gówno wygląda gorąco.
Gino Lacroix mówi: Nie mogę dużo zdradzić, ale realizowałem tam swój kawalek.
Nathan de Vies mówi: Aha, aha. Rozumiem, jakiś tajemniczy projekt czy spory ruch w waszej karierze
jako GBO?
Gino Lacroix mówi: Szansa na rozwój.
*Gino Lacroix pokazał białe zęby do kamery, zaśmial się w swoim stylu.
Nathan de Vries mówi: Łapię, ostatnio działacie grubo, wypuściliście dwie epki, jedną ty, drugą Dufiy.
Chciałbym teraz się spytać, bo twój ziomal nawinął o tym, że chciałby się nauczyć robić legalna forsę.
Nathan de Vries mówi: I to w tym tracku, który widziała połowa Santos, pewnie to tyczy się też ciebie, no
i jak to wygląda teraz? Robicie spore kroki jak na tak krótką karierę.
Gino Lacroix mówi: Jesteśmy nabici energia, stary.
Gino Lacroix mówi: Rozpierdolimy przemysł muzyczny.
Nathan de Vries mówi: Uważajcie na ten kolektyw, słyszeliście słowa Gino?
*Nathan de Vries zaśmiał się wskazują na niego palcem gapiąc się w kamerke.
*Gino Lacroix głośno się zaśmiał.

Nathan de Vies mówi: Dobra, co to waszej muzyki już przegadaliśmy coś słowami wstępu, teraz cos,
co mnie ciekawi najbardziej.
Nathan de Vries mówi: Widziałem na V-Tube nagranie jakiegoś fana spod Rave Clubu, z jakiejś imprezy,
człowieku, jakiś ćpun chciał cię zabić? Opowiadaj o co tam poszło, to było szalone.
Gino Lacroix mówi: W skrócie, stałem pod klubem Galaxy Rave. W środku było nudno, przegadałem
chwilę z Echo.
Gino Laeroix mówi: Ten czarnuch zaczął się na nas wydzierać, cheialem mu wytłumaczyć, że go nie
potrzebujemy nad uchem.
Gino Lacroix mówi: Miał dostać oklep, ale zachował się jak cipka i wyciągnał nóż, stary. Wiedział, że ze
mną nie wygra.
Nathan de Vries mówi: Czaje, zakładam, że nie byłem jedynym, który chciał posłuchać tej historii z
twoich ust, słowo.
Gino Lacroix mówi: Galaxy Rave to siedlisko crackheadów, uważajcie na to miejsce.
Nathan de Vries mówi: A powiedz mi teraz jak wygląda wasz kontakt z fanami? Mam wrażenie, że
jesteście bardzo aktywni, stories, livestreamy, dużo czasu w to wkładacie.
Gino Lacroix mówi: Szczerze, nie lubię określenia fani. Czuję się, jakbym był jakąś gwiazdeczką.
Gino Lacroix mówi: Ale chcemy mieć jak najlepszy kontakt z naszymi słuchaczami, dzięki nim nasze
kariery żyją.
Nathan de Vries mówi: Yo, to dobre podejście jeśli chodzi o te gwiazdorzenie stary, przez to czasem nie
wynikł ten konflikt na linii 021 i Crowed?
Nathan de Vries mówi: Ale kontakt z odbiorcami jest ważny, dobrze, że o to dbacie.
Gino Lacroix mówi: Nie jestem w temacie. Słyszałem o tym beefie, trudno o nim nie słyszeć, bo odbił się
echem w całym mieście, ale nie zagłębiałem się w to.
Gino Lacrox mówi: Kontakt z odbiorcamı jest kurewsko ważny, to podstawa.
Nathan de Vries mówi: Świetnie, w waszym przypadku to jest strasznie ważne. Śledzisz ostatnie
poczynania celebrytów w Santos?
Gino Lacroix mówi: Od jakiegoś czasu tak.
Nathan de Vries mówi: Ten miesiąc zączał się ostro, myślisz, że 021 utrzyma swoją pozycję czy Suga
swoim projektem będzie krok do przodu?
Gino Lacroix mówi: Myślę, że Second Life od MTM ROBB odniesie sukces zmiecie konkurencję z
planszy.
Nathan de Vries mówi: Sam czekam na premierę tego, obserwowałem tego gościa jeszcze za czasów
podziemia, to co on nawija brzmi kurewsko prawdziwie, i teraz pytanie do ciebie.
Nathan de Vries mówi: W twojej epce dużo nawiązujesz o ghettcie, o South Central, wiesz o co chodzi,
jak to wygląda w twoim przypadku?
Gino Lacroix mówi: Wychowałem się na Rancho. Numer Roy Lowenstein opowiada o tym, jak tam jest
z mojego punktu widzenia.
Nathan de Vries mówi: Ranczo, czaję, to jedna z najniebezpieczniejszych dzielnic na South Central, w
jednej z nut nawinąleś o swoim bracie i ogólnie o rodzinie, chcesz muzyką wynieść ich stamtąd?
Gino Lacroix mówi: Zrobię to.
Nathan de Vries mówi: Kibicuje, to piękny cel, poważnie mówię. Mam wrażenie, że każdy stamtąd
chciałby to właśnie zrobić.
Gino Lacroix mówi: Tego nie wiem.
Gino Lacroix mówi: Ale możliwe.
Nathan de Vries mówi: Też nie, polemizuje, mniejsza. Ten wywiad już trochę trwa, będziemy niedługo
kończyć, powiedz mi, jaki fanom coś, co ciekawi wszystkich.
Nathan de Vries mówi: Jakie plany na całe GBO, powiększacie się, planujecie jakieś większe ruchy? Jak
to wygląda w twojej głowie.
Gino Lacroix mówi: Gbo będzie marką, poczekaj rok.
Nathan de Vries mówi: Rok, rok to długi okres, co na najbliższe miesiące? Wypuściliście z Duffym
po Epce. Planujecie zastopować teraz czy uderzyć jeszcze mocniej?
Gino Lacroix mówi: Chciałbym kiedyś wydać pełnoprawny album. Nie wiem kiedy, ale zrobię to, chociaż
póki co to sfera marzeń.
Gino Lacroix mówi: Niedługo wypuszczam singiel, jest już gotowy.
Nathan de Vries mówi: To ten, który zapowiedziałeś ze studia 021?
Gino Lacroix mówi: W rzeczy samej.
Nathan de Vies mówi: Wporzo, to już jest gotowe? Jak to wygląda, kiedy planujesz to wpuścić na
streamingi.
Gino Lacroix mówi: Gotowe. Dzięki temu kawałkowi nauczylem się dużo wstudiu 021, będę mieć do
niego sentyment, to jest pewne.
Gino Lacroix mówi: To mocne gówno, słuchacze się nie rozczarują.
Nathan de Vries mówi: Rozumiem, to mocna zapowiedz, jesteś kurewsko pewny siebie jeśli mówimy o
przyszłości twojej i GBO. Podoba mi się to, wiesz do czego dążyć, będziemy już powoli zajeżdżać na
Vespucci i kończyć wywiad, chcesz coś jeszcze powiedzieć do twoich słuchaczy?
*Gino Lacroix zaczął nucić nieopublikowany singiel, o którym wspominał.
*Gino Lacroix odśpiewał parę wersów.

Gino Lacroix mówi: To leci tak, ludzie.
Gino Lacroix mówi: Jest na co czekać.
Nathan de Vries mówi: Yoo ludzie szykujcie się na to, już niedługo w sieci.
Gino Lacroix mówi: W sumie, wiesz co?
Gino Lacroix mówi: Puszczę to jutro, w poniedziałek.
Nathan de Vries mówi: No i macie zapowiedź tego ludzie z dokładną datą, powiadomcie sąsiadów, że
ściany będą się trząść.
Gino Lacroix mówi: Wyczekujcie.
Gino Lacroix mówi: Dzięki za wywiad, Nathan. Fajny wóz.
*Gino Lacroix wyszczerzył się do kamery, pomachał dłońmi.
Nathan de Vries mówi: Spoko, powodzenia w przyszłych ruchach w karierze, ten wywiad będzie
jeszcze dzisiaj w sieci, cześć.
*Nathan de Vries podaje G. Lacroix czarny marker.
*Gino Lacroix podpisuje się nad przednią szybą wewnątrz auta.

Gino Lacroix mówi: Dzięki, stary.
Gino Lacroix mówi: Trzymaj się.
*Nathan de Vries macha dłonią do kamery, po chwili wyłącza nagrywanie i mikrofony.

(dane konta później podam nara)

Edytowane przez ZG Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin