Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kevin Davis] Mogiel i jego kolega


Lissowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/3821-lissowsky/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/2083-mogiel/?tab=game
Powód składania skargi: - Podniesienie kolegi ktory powinien dostac CK
Wyjaśnienie sprawy: - Wczoraj okolo godziny 22 organizacja Jamestown Top Six zrobila wjazd na 404. Bylo ich okolo 8 gdy nas staly 3 osoby na osce.
Wbilem jednemu bw co zgodnie z regulaminem powinno skutkowac CK tej postaci, lecz mogiel odegral ze zarzuca kolege na plecy i uciekl sprintem. 
Oczywiscie kumplowi zdjal BW i uciekli. Niestety nie znam nazwy postaci jego kolegi ani nie mam jego profilu
Dowody: - 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Lissowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego.

Nikt nie poinformował mnie z was, że chcecie na danym graczu wymusić sobie FCK, do czego mieliście prawo. Więc odebrałem to, że gracz przeżył i go po prostu przeniosłem stamtąd. 

"może skończyć się nałożeniem przez gamemastera FCK w przypadku otrzymania BW. Zasada ta nie działa z automatu, ostateczną decyzję zawsze podejmuje pokonany gracz lub gamemaster. Gracze, którzy "wygrali" w takiej sytuacji mogą poinformować aktywnych gamemasterów przy użyciu /w lub /report lub udokumentować sytuację i napisać do dowolnego mistrza gry na forum. Zabronione jest jednak wymuszanie na graczach CK."

WaderQ, Szybki, gbefrx i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas DB nie ma czasu, aby napisać do GM'a o zdjęcie BW, więc taka argumentacja jest pusta. Nie zawsze zabije się wszystkich, a ci co są przy życiu zapewne zaczną gonić oprawców.Więc tak samo przyśpieszanie gry, gdy ma się takowe prawa (uprawnienia GM'a) jest trochę niefajne, gdyż pokazujesz zwykłym graczom, że jesteś kimś nad nimi, a nie o to tutaj chodzi, prawda?Prosiłbym Cię po prostu o zaprzestanie robienia takiego syfu, gdyż nie jest to pierwsza akcja w której użyłeś swoich mocy, lecz nie będę tutaj wytykał wszystkich win, bo nie tego dotyczy ta skarga.

Edytowane przez Lissowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy padliście wszyscy, siedziałem nad chłopem i przeniosłem go 50m dalej, gdzie przyjechał transport, nikt do mnie nic nie pisał na /b, na pw. Nie widzę tutaj żadnego wykorzystywania moich uprawnień. Gdyby ktoś zawołał mnie do sytuacji, gdzie grupa gości zabiera poszkodowanego mającego bw, to przecież logiczne, że bym mu to zdjął. Jeśli kto ma bw to według ciebie jest przybetonowany do ziemi czy co?

Cytat

gdyż nie jest to pierwsza akcja w której użyłeś swoich mocy, lecz nie będę tutaj wytykał wszystkich win, bo nie tego dotyczy ta skarga.

Chętnie posłucham reszty oskarżeń. 

Szybki, rybenka01, gbefrx i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mogiel napisał:

Chętnie posłucham reszty oskarżeń. 

Nie chodzi o jakieś przybetonowanie do ziemi, nie wiem skąd w ogóle wziąłeś taką tezę. Chodzi o to, że gracz bez uprawnień do zdejmowania i nadawania BW nie byłby w stanie zrobić takie czegoś jak "przeniesienie swojego kolegi", bo po prostu nie pozwala nam na to gra. Ty zrobiłeś taką krzywą akcję co wiąże się, że użyłeś swoich mocy. Akcja trwała około 3 minuty. Jakbym poprosił Ciebie zapewne nie zobaczyłbym tak szybkiej reakcji, aby jednak mojego kolegę podnieść. Nie miałbym nawet jak napisać do Ciebie o to, że chcę wymusić CK na Twoim koledze, bo najprościej leżałem na BW, a wy uciekliście w przeciągu kilku minut z naszego rdzennego. Powtórzę jeszcze raz, tego owa skarga nie dotyczy, tutaj wyjaśniamy sprawę wczorajszej akcji.
Drugi raz powtarzam ze ID nie widzialem

Edytowane przez Lissowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnić sprawę możesz ze mną na priv, a ty wystosowałeś tutaj skargę czyli mnie oskarżasz, że nadużywam moich uprawnień. Moim zdaniem nie ja zrobiłem krzywą akcję, tylko ty masz płytkie myślenie, gdzie wizja twojej gry sięga miernego poziomu. Jeżeli dynamika sytuacji nakazywałaby zniesienie statusu nieprzytomności, gdzie w tym przypadku było to ewidentne to zrobiłbym to na rzecz każdego gracza. 

OG KUSH, WaderQ, gbefrx i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako lider organizacji do której przynależy gracz, moim zdaniem ta sprawa z ck postaci innej grupy powinna być rozwiązywana przez liderów obu grup. Nie jestem zwolennikiem tego podpunktu regulaminowego i nie było w naszych zamiarach się klepać na [FCK] bo ktoś sobie padł na rdzennym wrogiej organizacji... zwadę kreowano od samego początku nieco bardziej klimatycznie i ani razu nie pisałem o nic z aktualnym liderem @OG Kush czy poprzednikiem @mogiel czyli było fajnie. Ostatnim razem też była taka sytuacja i klikałem sobie w myszkę powaliłem dwóch graczy, ale nie płakałem o to by mieli oni ck na postaci. Takie bezmyślne pizganie się prowadzi do niesmaku całej gry, a nawet utraty wątków danych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, I3uLwers napisał:

Jako lider organizacji do której przynależy gracz, moim zdaniem ta sprawa z ck postaci innej grupy powinna być rozwiązywana przez liderów obu grup. Nie jestem zwolennikiem tego podpunktu regulaminowego i nie było w naszych zamiarach się klepać na [FCK] bo ktoś sobie padł na rdzennym wrogiej organizacji... zwadę kreowano od samego początku nieco bardziej klimatycznie i ani razu nie pisałem o nic z aktualnym liderem @OG Kush czy poprzednikiem @mogiel czyli było fajnie. Ostatnim razem też była taka sytuacja i klikałem sobie w myszkę powaliłem dwóch graczy, ale nie płakałem o to by mieli oni ck na postaci. Takie bezmyślne pizganie się prowadzi do niesmaku całej gry, a nawet utraty wątków danych graczy.

O jezu jak ja to popieram.

 

Bo problem jest szerszy - konflikty szybko strasznie eskalują. Zwykły brawl / bójka zdarza się niezwykle rzadko, a zazwyczaj konflikty idą na linii:

1. Przyczyna konfliktu

2. Org A wbije organizacji B BW bronią palną

3. Rewanż

I potem już lecą grube strzelaniny z CK włącznie.

I taka gra na wyniszczenie postaci / zajawy innej organizacji.

Nie ma co uśmiercać postaci bez przyczyny, nie ma co każdej bójki (nawet jak wróg ma przewagę) kończyć wyjęciem broni palnej. No ale to już temat na dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj brudny bo ty chyba zrozumiałeś, że ja chcę tu pojedynki rycerskie odstawiać. Jak ci pięści nie pasują do wizerunku postaci (jak i wizerunku innych gangów z Davis) to rzeczywiście nie ma miękkiej gry. Ale nie na pięściach się skupiłem w tym poście.

Wojna na wyniszczenie przez CK za ataki na wrogie gangi powoduje, że potem pierwszy raz w historii RP widzę post gościa z LSPD, który w dziale Dyskusje pisze "Halo, co się z wami dzieje?". Jeżeli ktoś kreuje organizację bez tła fabularnego postaci, to dla niego CK na jednej czy drugiej postaci to po prostu szybka wymiana nicków i przepadek majątku, ale inne gangi mogą sobie wchodzić w głębsze relacje.

Nigdy nie byłem fanem CK, zaakceptowałem jako administrator może z 4 na wiele lat. Wolę niespójność fabularną niż organizację wyjebaną z jednego ważnego trybika, bo ktoś miał lepszego cela w miejskiej dżungli Davis. No chyba że robisz armię robotów do napierdalania ludzi, to wtedy nie ma to wpływu na budowanie gry.

A tego o bikerach nie zrozumiałem, ale kocham mocno Paweł.

 

Uncle Igrek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin