Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kevin Davis] Mogiel i jego kolega


Lissowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli lekiem na całe zło gangsterów ma być wyjęcie broni to można to grać, każdy może grać impulsywnego czarnucha z Davis o ksywie redruM i psychiką wyjętą z filmów gangsterskich, takie postacie też są potrzebne.

Tylko gorzej jak wszyscy tak grają Pawciu. Zresztą mi TDM z twojej wizji pasuje w chuj, ja mam broń, zero obowiązków. Wtrąciłem tekst o pięściach z sentymentu do dawnych akcji, wybacz boomerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawlik napisał:

O jezu jak ja to popieram.

 

Bo problem jest szerszy - konflikty szybko strasznie eskalują. Zwykły brawl / bójka zdarza się niezwykle rzadko, a zazwyczaj konflikty idą na linii:

1. Przyczyna konfliktu

2. Org A wbije organizacji B BW bronią palną

3. Rewanż

I potem już lecą grube strzelaniny z CK włącznie.

I taka gra na wyniszczenie postaci / zajawy innej organizacji.

Nie ma co uśmiercać postaci bez przyczyny, nie ma co każdej bójki (nawet jak wróg ma przewagę) kończyć wyjęciem broni palnej. No ale to już temat na dyskusje.

trochę offtopic ale system BW2 w takiej sytuacji byłby dobrym lekiem na granie luźnych konfliktów. Na przykładzie:
- Organizacja A najeżdża na organizację B. Członkowie organizacji B po ubiciu członka organizacji A mają prawo do dobicia mu BW2 i na odwrót. Wtedy możecie odgrywać, że twój member zginął, a gracz, który dostał BW2 może się zrespawnować i grać, że go tam nawet nie było. Beef narasta, bo fabularnie tracicie gangsterów waszej frakcji ale dalej możecie prowadzić swoje postacie, a w przypadku gdy spór wyjdzie spod waszej kontroli możecie sięgnąć po opcje napisania FCK na gangstera z konkurencyjnego gangu i tyle.

OG KUSH i flame lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poruszacie bardzo ciekawe tematy, w których chętnie się wypowiem ale to zapraszam do dyskusji w innym dziale, ponieważ ten jest moją skargą i dotyczy mojego dalszego istnienia na tym serwisie. Zamykam temat, aż ktoś go rozpatrzy, gdyby ktoś chciał coś dopisać związanego ze mną dajcie znać to otworzę.

WaderQ, Uncle Igrek i Szybki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skargę odrzucam. W tej sytuacji użycie komendy do zdjęcia BW nie miało wpływu na jej przebieg, w postaci jakieś korzyści. Co do samego FCK, regulamin jasno określa zasadę działania. Dodatkowo sam lider organizacji skontaktował się z @mogiel i wyjaśnili sobie do końca całe zajście.

I3uLwers lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin