Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08.03] Backstage questions - Charity Music Festival


xDDD

Rekomendowane odpowiedzi

**Ósmego marca, dzień po festiwalu organizowanym przez Chibanda Fundation na kanale NdV Interviews pojawia się nowy film, na którym Nathan de Vries zadaje kilka, krótkich pytań artystom, którzy są świeżo po zjeściu ze sceny. Z materiału mogliśmy dowiedzieć się o uczuciach, jakie towarzyszyły Raven Lockheart na scenie i po zejściu, o zderzeniu się ze światem publicznym Rees Royce'a po dołączeniu do 021 Records, o tribute dla ECHO od Attariego, o zastoju w socialach i planach na przyszłość Trini Purr, sytuacji od wewnątrz między DA KAYKAY i Echo, o uczuciach, jakie towarzyszą Nunzii wraz z krótkim przekazem od mniej do widzów oraz ujawnieniu rąbka tajemnicy w enigmatycznym projekcie Protaisa i DA KAYKAY.  **

 

Webp.net-gifmaker.gif

 

 

111.png

Spoiler

Nathan de Vries mówi: Yo, na początku powiedz publice kim jesteś?
* Nathan de Vries przystawił mikrofon do R. Lockheart.
Raven Lockheart mówi: Huh? Potrząsnęła głową na boki, dopiero wtedy jakby się otrząsając. Ja?
Jestem Raven-pieprzona Raven Lockheart! *Zaśmiała się.*.
Raven Lockheart mówi: No dobra, po prostu Raven Lockheart
Nathan de Vries mówi: To był głośny występ, słowo. To pierwsze tak duże wydarzenie, na którym
występowałaś? Chodzi mi o tak dużą publikę.
Raven Lockheart mówi: Tia... Zdarzyło mi się już kiedyś wystąpić na scenie, no ale KURWA - na pewno
nie przed tak ogromną publiką. Było zajebiście,
serio. Do tej pory nie mogę do siebie dojść.
*Nathan de Vries za każdym razem jak zada pytanie przystawia mikrofon w stronę artystki.
Nathan de Vries mówi: Mam cię, jakie emocje towarzyszyły ci na scenie i teraz? Ochłonęłaś już?
Raven Lockheart mówi: Przed wejściem na scenę - szczerze, byłam totalnie posrana. No, ale kiedy
wyszłam i zaczęłam śpiewać, poczułam się jak w domu. *Zaśmiała się.* No i zostało tak do końca. A... no
i chyba udało mi się już trochę ochłonąć.
Nathan de Vries mówi: No i świetnie, dziękuję ci za tą chwilę, after należy do ciebie, cześć.
* Nathan de Vries pomachał do kamery.
Raven Lockheart mówi: Zajebiście. *Zaśmiała się, klepnęłą dłonią w zawieszoną na pasie gitarę i skinęła
do Nathana.*
Czyli to wszystko, tia?
Nathan de Vries mówi: Jasne, dzięki wielkie, baw się, jak każdy dzisiaj, chyba.

222.png

Spoiler


Nathan de Vries mówi: Yoo ludzie, przede mną dwóch, ostrych graczy, którzy są świeżo po zejściu ze
sceny, przedstawcie się.
* Nathan de Vries wystawił mikrofon do nich.
* Leroyce Reese jest ewidentnie naćpany, widać przećpane oczy, a co chwile ma jakieś tiki nerwowe;
pomachał koszulkom Los Santos Huskies do kamery.

Leroyce Reese mówi: Pieprzony bóg, Rees Royce.
Keelan Rivers mówi: Złamane serce, trapstar attari.
Nathan de Vries mówi: Dobra, pierwsze pytanie kieruję do Reesa, jesteś strasznie młody, zakładam, że
to był twój pierwszy występ przed publicznością, nie mylę się? Jak się czujesz Polowa Santos miała
wzrok skierowany na ciebie.
Leroyce Reese mówi: Żyje swoim światem, czuje się zaśmiał się głośno* bardzo dobrze.
Nathan de Vries mówi: No i wporzo, teraz pytanie dla Attariego, słuchaj, przez jakiś czas nie było cię
widać nigdzie, w socialach, na V-Tube, co było tym spowodowane?
Keelan Rivers mówi: Przez dwa miesiące nonstop wydawałem muzykę, ciągle działałem. Zrobiłem sobie
krótką przerwę, niedługo wracam razem z moim bratem *uścisnął Rees Royce*.
Nathan de Vries mówi: No i ja to rozumiem, nabrałeś wiatru w żagle i wracasz z podwójną siłą, kibicuję.
Rees, jesteś świeżym zawodnikiem 021 Records, jak się z tym czujesz? Po pierwszej nutce na kanale
pewnie miałeś spam od fanek na DM.
Leroyce Reese mówi: Jak już śpiewałem na koncercie, Saguje spodnie i saguje twoją laskę gdy pisze
mi dm'y.
* Leroyce Reese zaśmiał się głośno.
Leroyce Reese mówi: A jak się z tym czuje, czuje się jak zawsze czyli zajebiście, tylko tak trochę
bardziej zajebiście.
Nathan de Vries mówi: Mam cię człowieku, dobra, ostatnie pytanie dla Attariego i puszczam was na
after. Keelan, przed waszym utworem poleciało tribute dla Echo, jak blisko z nim byłeś? Ostatnie
zdarzenia są straszne.
Keelan Rivers mówi: Nie znaliśmy się zbyt długo, a jednak przez ten okres zdążyliśmy się zżyć. Był on
ze mną na początku mojej kariery, dużo się od niego nauczyłem. Ulice to serio gówno, stary. Tracimy
tylu raperów na ulicach, życie jest niesprawiedliwe.
Keelan Rivers mówi: RIP ECHO.
* Leroyce Reese podrapał się po nosie.
Nathan de Vries mówi: No i wporzo, mamy to chłopaki, dzięki, możecie pożegnać się z widzami.
Keelan Rivers mówi: NA SAM KONIEC CHCIAŁEM POKAZAĆ CO UDAŁO MI SIĘ KUPIĆ W
SZCZYTNYM CELU - TRZYSTA KOŁA... *pokazał do obiektywu zapalniczkę z bloody diamonds, potem
pokazał zestaw biżuterii*.

Keelan Rivers mówi: Jeśli Twój ulubiony raper mówi, że ma więcej ode mnie - kłamie. POZDROOOO!
* Leroyce Reese znowu podrapał się po nosku, machnął do kamery i poszedł.

333.png

Spoiler


Nathan de Vries mówi: Dobra, przedstaw się dziewczyno widzom, każdy się przedstawiał, możesz
zrobić to w swoim, unikalnym stylu.
* Nunzia De Mattia wzruszyła zegarkiem.
* Nunzia De Mattia spogląda na zegarek Crowex Custom Pearlmaster 34 Italiana Edition WS
Diamonds.
* Nathan de Vries przystawił mikrofon do Nunzii.

Nunzia De Mattia mówi: Dobry wieczór, Los Santos mamy okazję rozmawiać dzisiejszego wieczoru z
wydarzenia będącego inicjatywą Chibanda Foundation.
Nathan de Vries mówi: No i wporzo, Nunzia, dwa szybkie pytania. Grałaś już w wielu klubach, byłaś
filarem Galaxy, z którego jakiś czas temu odeszłaś do Suga, klub zawsze był pełen ale chyba nigdy nie
było aż tyle osób co dzisiaj, mam rację? Jak się czułaś występując...
Nathan de Vries mówi: Przed tak wielką publicznością i co odczuwałaś podczas schodzenia ze sceny?
Ulżyło ci, czy cieszyłaś się sukcesem, jaki pokazałaś na scenie?
Nunzia De Mattia mówi: Masz stu procentową rację, dzisiaj miałam okazję wystąpić przed znacznie
większą publicznością. Mój występ zaliczam do tych udanych, zdecydowanie! Udało mi się dostrzec
wzruszenie wielu osób, fanów za konsoletą. Do teraz towarzyszy mi uczucie..
Nunzia De Mattia mówi: spełnienia wypełnionego OGROMNĄ radością. Pamiętajcie drodzy
słuchacze, żyjcie dzisiaj, kochajcie jutro, łączcie się na zawsze!
Nathan de Vries mówi: Świetny przekaz dla widzów, słowo. Teraz przejdziemy do drugiego pytania i
puszczam cię dziewczyno na after, na który każdy wyczekiwał.
Nathan de Vries mówi: Jakie masz plany na przyszłość? Chcesz rozpocząć drugi projekt, gdzie
pierwszym była twoja EPka, wrócić do stałego grania w jakimś klubie czy jak?
Nunzia De Mattia mówi: W najbliższym czasie zaskoczę was wszystkich kochani, będziecie mieli
okazję towarzyszyć mi w cotygodniowych LIVE EVEN TACH podczas których zaprezentuję wam
półtorej godzinne sety wypełnione niesamowitymi brzmieniami.
Nunzia De Mattia mówi: Możecie również oczekiwać z mojej strony zbliżającej się płyty zatytułowanej
Introduction, która została poprzedzona utworem I Live For That Energy jakiś czas temu.
Nunzia De Mattia mówi: Możecie również oczekiwać z mojej strony zbliżającej się płyty albumowej
zatytuowanej Introduction, która została poprzedzona utworem I Live For That Energy jakiś czas temu.
* Nunzia De Mattia mruży oczy.
Nathan de Vries mówi: No i dzięki piękne, możesz pożegnać się z widzami.
Nunzia De Mattia mówi: Pa.
* Nathan de Vries zasalutował do kamery uśmiechając się delikatnie.
* Nunzia De Mattia pomachala do kamery susząc białe zęby.

Nunzia De Mattia mówi: Kochajcie jutro kochani!!

444.png

Spoiler

Nathan de Vries mówi: Yo ludzie, mamy tutaj sporą rodzinkę przed sobą, tak jak pytalem każdego,
przedstawcie się
* Nathan de Vries przyłożył najpierw mikrofon w stronę Pearl, później Meave kończąc na Protais.
Protais Wright mówi: Protaaaaaaaaais alias taisthareaper, specjalnie dla was.
Meave Akker mówi: Ja to chyba nie musze się przedstawiać, aleee DA KAYKAY, kochani. Meave Akker.
Pearl Sawyer mówi: Siema, jestem Pearl. Pseudonim artystyczny - Trini Purr.
Nathan de Vries mówi: No i super, po jednym, krótkim pytaniu dla was, zacznę od Trini.
* Nathan de Vries przeszedł na stronę Pearl.
Pearl Sawyer mówi: Jasne, zaskocz mnie. Jestem gotowa.
* Pearl Sawyer zaśmiała się, zawiesiła wzrok na nim, po czym wróciła do kamery.
* Meave Akker poprawiła sobie doczepiane włosy, zlustrowała wszystkich z uśmiechem.

Nathan de Vries mówi: Dobra Pearl, tak szczerze, to był chyba pierwszy występ przy aż tak dużej
publiczności, nie? Jak się czułaś na samej scenie i po zejściu z niej, był stres czy nie? Ostatnio mniej
cię było widać na socialach.
Pearl Sawyer mówi: Masz racje, odrobinę się stresowałam. Mimo wszystko stres był tak zmieszany z
ekscytacją, że w pewnym momencie nie mogłam usiedzieć. Nie mogłam się doczekać wyjścia na
scenę. Moja przerwa od social mediów związana jest z moim powrotem do showbiznesu.
Pearl Sawyer mówi: Zaplanowałam dużo, dużo większy projekt i jeszcze więcej niespodzianek.
Gwarantuję, że nikt się nie zawiedzie. Dzisiejsza piosenka pochodzi z nadchodzącego projektu.
Nathan de Vries mówi: No i wporzo, teraz szybkie pytanie dla Meave, słuchaj, powiedziałaś kilka słów o
Echo, którego już z nami nie ma, było gorąco przy jego utworze Settlement na waszej linii, jak to w
końcu wygląda od wewnątrz? Ludzie czekają na rozjaśnienie...
Nathan de Vries mówi: Jara ich ta akcja.
* Pearl Sawyer odsunęła się od mikrofonu, zrobiła miejsce dla Meave.
Meave Akker mówi: Dobra, opowiem wszystko po kolei.
Meave Akker mówi: Było gorąco po jego numerze, to fakt Wypowiedziałam się o tym na swoim story,
powiedziałam to co uważam. Od razu tego dnia albo następnego, nie pamiętam - widziałam się z
Martinem.
Meave Akker mówi: Wyjaśniliśmy sobie co i jak. Nie było idealnie jak wcześniej i powiem szczerze, że
jest mi cholernie źle z tym, że nie mam okazji już mu powiedzieć. Echo, nie gniewam się, bracie.
* Meave Akker pomrugała mocniej oczami.
Meave Akker mówi: To dla mnie ciężki temat, śmierć to ciężki temat szczególnie w bliższym otoczeniu.
Meave Akker mówi: Echo był osobą, która potrafiła mnie wkurwiać jak nikt inny, ale poważnie go
lubiłam.
Meave Akker mówi: Robiliśmy razem śmieszne rzeczy typu skakanie na materac, to dłuższa historia.
Meave Akker mówi: Mogłabym o tym gadać godzinami.
Meave Akker mówi: Brakuje mi tego.
** Jej oczy się zaszklily przy odpowiadaniu na pytanie. (Meave Akker))
Nathan de Vries mówi: Mam cię dziewczyno w takim razie ostatnie pytanie i was puszczam bo
najlepsze dopiero przed czyli after, taa.
Protais Wright mówi: Ayee, jestem gotowy
Nathan de Vries mówi: Dobra Tais, można cię zdecydowanie nazwać ojcem Suga, ojcem sukcesu który
ciągniesz po Snow E-Bunny, teraz ruszacie z wielkim projektem, którego początek mogliśmy już
zobaczyć. Opowiedz jakie macie plany związane z przyszłością wytwórni, całego...
Nathan de Vries mówi: Suga, całego tego projektu, który razem tworzycie, ludzie są ciekawi, rzecz jasna
nie wszystko, wiadomo, zaskoczenie jest świetne dla fanów ale dobrze jest odkryć rąbek tajemnicy.
Nathan de Vries mówi: Cały projekt jest strasznie enigmatyczny, ludzie wyczekują tego jak mało czego.
Protais Wright mówi: Yoo, ogólnie ten projekt, który robię z Kay jest kolejnym potężnym
przedsięwzięciem. Mogę stwierdzić śmiało, że jest wręcz kolejnym performance'm - tak jak mój
wcześniejszy album Marauding in Paradise.
Protais Wright mówi: Sami widzieliście ten teledysk, widzieliście przekaz, Lust ma wyraźne drugie dno i
jest pierwszym chapterem całego projektu.
Protais Wright mówi: Dobra, mogę sprzedać taki smaczek DLA FANÓW. Lust był fabularny, co nie?
Następne klipy też będą fabularne i będą składały się w całość przedstawiając jakąś historię.
Protais Wright mówi: Mimo, że Surf Club będzie skupiony jako-tako na hedonizmie to nie pokaże nam
samych przyjemności, a wręcz często minusy z prowadzenia takiego hedonistycznego trybu życia - no
ale to tylko jeden z czynników.
Protais Wright mówi: To póki co tyle, ile mogę powiedzieć o tym projekcie. Jeśli chodzi o Suga-
działamy wszyscy. Każdy z nas jest przed long playem, dosłownie. Ja z Kay, Trini Purri Nunzia.
Protais Wright mówi: Każdy z tych projektów będzie świetny, już to wiem.
Nathan de Vries mówi: Yoo, dzięki wielkie za tą serię krótkich pytań, możecie pożegnać się do kamery,
jeszcze raz, dzięki wielkie.
* Meave Akker poslala buziaka do kamery.
* Pearl Sawyer skinęła głową, uśmiechnęła się w stronę kamery.
* Protais Wright macha do kamery dłonią.

Protais Wright mówi: YOO, LOS SANTOS.
* Pearl Sawyer pomachała, cmoknęła.
* Nathan de Vries pomachał do kamery uśmiechając się.

 

 

 

((dane konta podam później nara))
 

Spoiler

((bonus X D)) 
unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin