Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Sebek] votu


bocikson zapasowe

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/161-votu/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Obrażanie administracji
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: W burzliwej dyskusji na temat organizacji porzadkowych, w momencie jak sebastian napisał, że zdejmuje dożywocia napisałem, że dopóki nie grał na RP to tylko rodzina wiedziała, że jest debilem. Ja rozumiem, że generalnie obrażanie nie jest w porządku ale napisanie komuś prawdy o nim samym, w momencie gdy tak naprawdę zrobił głupotę, ściągając od tak sobie dożywocie nałożonych na gości (słusznie czy nie, w to już nie wnikam) i nagradzanie shadow-banem w grze i całkowitym dostępem na forum no to chyba trochę za daleko. Myslałem, że skończy sie to blokadą pisania na forum biorąc pod uwagę, że nigdy tu jeszcze nie zostałem ukarany ale jak widać skończyło się totalnym banem, zarówno na forum jak i rozgrywkę. Prowadzę aktywnie projekt IC w którym można legalnie pozyskać broń, gram aktywnie na serwerze i prowadzę postać więc blokowanie całkowicie gry, przez sebastiana to trochę za dużo, szczególnie patrząc na to jak się zachowujesz w czasie dyskusji z każdym i obrażasz graczy, którzy wypunktują Ci Twoje błędy. Wolałabym zamianę kary na moderację postów / blokadę pisania na dany okres albo przynajmniej zdjęcie banicji z gry. (przez bana na forum nie da się wejść do gry, także myślę, że to shadow-ban imo). Jeśli Sebastian tego potrzebuje to przeprosiny są. Pozdrawiam serdecznie.

spacer.png

Edytowane przez bocikson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin