Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[skarga/otis bidman] nwm


gicik bobo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/3507-wersow/
Link do konta oskarżonego: - nie wiem
Powód składania skargi: - wyjscie z gry podczas akcji rp, niechec do gry
Wyjaśnienie sprawy: - chlop jest totalnym gownem co nie nadaje sie do gry rp bo jak cos idzie nie po jego mysli to pisze /b pierdole was nie gram z wami pomijam juz fakt ze na 99% wychowal sie w srodowisku malp zwanych typowa polska rodzinka gdzie matka zarabia 1200 pln na kasie a stary zapierdala z cementem na budowie i wyznaje zasade hwdp jp 100% cytując klasyka "jak mozna robic w policji nawet kurwa w grze sprzedales sie na komendzie hujozo" no ale przejdzmy do sedna, @testuwa zrobil na nim traffic stop bo w kogos pierdolnal autem a chlop mial status zjarany nad lbem no i testo chcial go przetrzepac bo to dui, wezwal wsparcie przyjechalem ja i typ na /b powiedzial ze przeszukanie za nic i pierdoli i nie gra tego no to mu napisalem ze to jest serwer role play i ze my to gramy, chlop se wsiadl do auta i zaczelismy poscig huj ze on mial w cipce gleboko ten poscig i se jechal jak chcial xD jak probowalem go pitowac to mi pisal "uderz we mnie jeszcze raz" cos tam ryczal ze w niego uderzam xd na koncu sie zatrzymal to zaczelismy grac felony stop a chlop se odrespil fure i zajebal alt f4 prosze nam wybaczyc to ze zostal rozjebany no ale to ze odrespil fure odrazu mowilo samo za siebie nerwy nie wytrzymuja co do gowna co jak co ale gowna w rp nie toleruje 

 

 

image.png

Edytowane przez wersow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin