Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[skarga/otis bidman] pdg


gicik bobo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/3507-wersow/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/2491-pdg/
Powód składania skargi: - wyjscie z gry podczas akcji rp, niechec do gry
Wyjaśnienie sprawy: - chlop sie splakal o traffic stopa i uznal ze nie gra i se zaczal jezdzic normalnie po mapie gdy my jako sd zaczelismy za nim poscig cos tam ryczal podczas poscigu i sie zatrzymal na sam koniec zaczelismy grac felony stop a chlop odrespil fure i wyszedl z gry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.
Na starcie chciałem powiedzieć, że nawet podpisuję się pod skargą, bo to co zrobiłem jest niewłaściwe i mam tego świadomość i miałem tego świadomość również wczoraj.
Nikogo moim postem nie chcę urazić, niech osoba która to czyta nie czuje się w żaden sposób urażona, to tylko pokazuje dokładną sytuacje z mojego punktu widzenia.

Zaczęło się od tego, że ja i Vanisz mieliśmy małą kolizję z Kevin Mercer, po czym chcieliśmy to z nim wyjaśnić i zjechaliśmy oboje na pobocze. Wyszliśmy na chodnik rozmawiając kulturalnie o tym co zaszło, ale wcześniej przyuważył to Timmy Barrel i podjechał do nas (bo miałem pod nickiem Zjarany). Ja jeszcze wtedy byłem bardzo dobrze nastawiony, bo zawsze gram z PD czy to SD i nie mam z tym problemu, ale odkąd w/w szeryf się odezwał od razu wiedziałem, że ma jedno zadanie - upierdolić nas. 

Zaczęliśmy wyjaśniać całe zajście, że nie ma problemu po obu stronach i się rozejdziemy bez spisywania oświadczenia o kolizji itp (tego samego zdania był Kevin Mercer). Natomiast Timmy Barrel zaczął zadawać pytania, zaczął pytać na /do Można dostrzec, że Otis jest zjarany? (coś podobnego, nie pamiętam dokładnie jak to było). Po czym odpisałem mu, że mam okulary, więc ciężko stwierdzić. A po samym zachowaniu wątpię, że dałby się radę połapać, bo rozmawiałem bardzo normalnie i próbowałem wszystko załatwić polubownie. Na to on:
felony.png.e160e2ddffcf209ad3dd3dbf1a4671de.png
(screen pożyczony od Vanisza)
Jak widać nawet osoba, z którą miałem kolizję zaczęła z tego targać bekę.
Poźniej, gdy usiłowałem nadal spokojnie wszystko wytłumaczyć usłyszałem tylko POD ŚCIANĘ, HALO WSPARCIE, PRZYŚLIJCIE WSPARCIE TU I TU.

Vaniszowi udało się uciec, mnie już wtedy trochę załamało, bo nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.
Ja niestety nie powinienem się tak zachować, ale napisałem na czacie OOC, że nie będę tego grał, bo to nie jest nawet chęć gry z ich strony, a po prostu uwalenie gracza.
Byłem już kilkukrotnie zatrzymywany, aresztowany na różnych postaciach i jakiś czas temu wyglądało to spoko, teraz jak zostaję aresztowany, to dają mi kajdanki wiozą na stacje policji na vmax, na koniec piszą na /do że sąd wydał taki i taki wyrok po czym zamykali mnie na wieży jak w AJ. Nie miałem z tym problemu, bo zazwyczaj wynikało to z akcji która do tego doprowadziła, a tutaj jest po prostu czysta ofensywa i nie za bardzo rozumiem nadal co się stało.

Po napisaniu, że z nimi nie gram jechałem sobie przez całe Los Santos w konwoju policyjnym, Henry Johnson (jeśli pomyliłem nick to wybacz) co chwila we mnie wderzał, to nie była próba zatrzymania, ani manewru PIT  tylko dosłowne wderzanie w tył mojego samochodu z czystego wkurwienia. Może się trochę nabuzował, w sumie zrozumiałe, bo moje zachowanie nie było w porządku. Dodatkowo później w końcu się zatrzymałem gdzieś w okolicach Davis, kazali mi wypierdalać z serwera, to z niego wyszedłem by obie strony się już nie denerwowały.

Oczywiście przyznaję się do oskarżenia, wyszedłem z gry podczas akcji RP, jestem świadom konsekwencji i przyjmę je, bo zachowanie nie było w porządku.
Ogólnie chciałem przeprosić, dzień miałem od rana zjebany, wróciłem z pracy, doszło pare innych spraw, ale finalnie wbiłem na serwer się trochę odstresować. Niestety no w pewnym momencie stwierdziłem, że to pierdolę za przeproszeniem i zrobiłem to co zrobiłem.

Pozdro wariaty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felony.png.e160e2ddffcf209ad3dd3dbf1a4671de.png za to juz skarga powinna zostac odrzucona xD

 

 

stacja lecika dostala tzw. warning za zachowanie w w/w screenie... wstyd

edit: chyba, ze jest to wyciagniete z kontekstu to inna sprawa.

Edytowane przez drose
 
Odpłatnie oferuje porady, wskazówki i wszystko co związane "jak zmienić płeć" "co zrobić aby terapia hormonalna odniosła sukces" oczywiście nie będę tworzył za ciebie zaimków lub myślał za Ciebie w wielu kwestiach (edytowane)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, pdg napisał:

Henry Johnson (jeśli pomyliłem nick to wybacz) co chwila we mnie wderzał, to nie była próba zatrzymania, ani manewru PIT  tylko dosłowne wderzanie w tył mojego samochodu z czystego wkurwienia.

Fakt. Reszty nie chce mi się po kawałeczku cytować więc odpowiem krótko zwięźle i na temat.

 

1. Hujowe zachowanie ze strony Timmy Barrel

Sytuacja wyjaśniona wewnętrzenie z liderami frakcji, dostał opierdol a sami liderzy frakcji zareagowali na ten incydent w następujący sposób:

,,Od teraz ktokolwiek cos odjebie - felony za oklamywanie, itd. odrazu wypierdala"

Pomijam fakt, że w Command Staff LSCSD znajduje się osoba, której nie można zarzucić chujowej gierki w LEA, jak na moje jak i wielu innych jest to osoba o największym pojęciu nt. gry LEA na polskiej scenie RP. Więc nie będzie problemu z dotrzymaniem obietnicy przez liderów.

 

2. Vanisz

Wypierdalaj skąd przyszedłeś

 

3. Wypierdalaj z gry

Jesteśmy na serwerze Role Play. Chyba nie myślałeś, że gdy powiedziałem Ci byś wypierdalał z gry - to odpuścimy? Myślałem, że masz pojęcie o tym że wiąże się to z konsekwencjami.

 

4. Upierdalanie

Nikogo nie upierdalamy, chyba że ktoś ryczy na /b i jest gównem. Uwierz mi, ale większość przestępców przez nas wyłapanych dostało najmniejsze jaile albo dostali formułke na /do i kazaliśmy im spierdalać

 

Reszte sam podsumowałeś, że zasługujesz na kare pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SD - sprawa została wyjaśniona wewnętrznie.

@pdg się wytłumaczył, rozpatrywaliśmy skargę w 3 osoby i wspólnie zgadzamy się, że wytłumaczenie na tyle do nas przemówiło, że zamiast karać blokadą postaci i AJ zostawimy tutaj sam AJ. Następnym razem zaciśnij zęby, zagraj IC tak jak trzeba, a wszystko można załatwić pisząc do odpowiednich osób i rozwiązać dany problem bez konsekwencji dla samego siebie. Admin Jail na dwie godziny za /q podczas akcji.

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin