Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Ted Slayton] Nie mam pojęcia, bo nie używa tego, pod którym go znam.


Verenar

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie. Poruszyłeś sam tę kwestię, więc ją prostuję, bo kłamiesz w tym temacie. Piszesz tak, jakbyście grzecznie zapytali o pieniądze i ich nie dostali, dlatego potem goniliście przez 15 minut nieznajomego. Nie wołałem z tego powodu administracji aż do akcji z dzisiaj, kiedy sobie urządzasz na mnie polowanie i strzelasz do mnie nawet nie wiedząc, że to ja. Jeśli tak wygląda gra jako lider organizacji przestępczej, to powtarzam. Nie powinieneś nim być, a cała organizacja też nie powinna istnieć moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eyil napisał:

Ale kim ty kurwa jesteś i co ty chcesz osiągnąć? No, wyzywaliśmy ludzi w internecie, w szczególności takich, którzy nigdy nie ujrzeli światła dziennego i od lat siedzą w piwnicy Fritzla. 
Co to wnosi do tej skargi? Ty myślisz, że to jakieś family friendly zgromadzenie i każdy będzie cię klepać po pupci, bo źli internauci zwyzywali ci kolegę na discordzie? 
Typek dwa razy robi lotę z akcji, insynuuje, że go zastraszam wrzucając wypowiedzi innej osoby. Kończą się wam argumenty, to zaraz ściągniecie tu cały swój discord wzajemnego wsparcia i będziecie wysyłać screeny jak wam ktoś nawrzucał, czy nagrania jak was ktoś gasił na głosówce x czasu temu i to nawet osoby, które NIE GRAJĄ w mojej organizacji.
 

To w jaki sposób się tutaj w ogóle wypowiadasz, nie zachowując nawet namiastki kultury świadczy o tobie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Verenar napisał:

Chłopie. Poruszyłeś sam tę kwestię, więc ją prostuję, bo kłamiesz w tym temacie. Piszesz tak, jakbyście grzecznie zapytali o pieniądze i ich nie dostali, dlatego potem goniliście przez 15 minut nieznajomego. Nie wołałem z tego powodu administracji aż do akcji z dzisiaj, kiedy sobie urządzasz na mnie polowanie i strzelasz do mnie nawet nie wiedząc, że to ja. Jeśli tak wygląda gra jako lider organizacji przestępczej, to powtarzam. Nie powinieneś nim być, a cała organizacja też nie powinna istnieć moim zdaniem.

No, tyle dobrze, że zdanie takiego bentruma jak ty, który ma zerowe pojęcie o strefie przestępczej, zerowe pojęcie o formacie rozgrywki na współczesnym roleplayu po prostu chuj tu kogo obchodzi. Powtarzam - wybroń się ze swoich szczurowatych ucieczek na quita, jak akcja szła nie po twojej myśli. Co do tego, że zaczęło cię gonić kilku wystrzelonych białasów po tym, jak odepchnąłeś jednego z nich, to nie widzę tu nic nadzwyczajnego i nic, co nie ujmowałoby się w obranym przez nas zakresie rozgrywki.

Aha no i tak, od teraz nie popełniamy już przestępstw ziomale, bedziemy nalewać kawusię na 40 linijek, bo tutaj są gracze którym nie odpowiada to, że ktoś może ich zaatakować na mieście. Organizacje przestępcze dla nich to tylko niechciany dodatek do zarabiania pieniędzy w gierce i kreowania postaci na kozaka w sportowej furze z dwoma osiemnachami na tyle i patrząc na Verenara to jedną w bagażniku.

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam prowadzić z tobą dyskusji w takiej atmosferze, bo nie będę się zniżać do twojego poziomu. Potrafisz tylko wyzywać ludzi przez internet, więc nie ma sensu się z tobą wdawać w dalszą polemikę. Czekam na werdykt z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Verenar napisał:

To w jaki sposób się tutaj w ogóle wypowiadasz, nie zachowując nawet namiastki kultury świadczy o tobie wszystko.

Taki sofizmat łyknie ktoś, kto ma problemy z samodzielnym myśleniem. Ciężko zachować kulturę względem ludzi, którzy kłamią w skardze i próbują mnie wiązać z czymś, z czym nie mam nic wspólnego. Twój koleżka wrzuca tu jakieś brednie, które nijak mają się serwera i skargi, którą sam wystosowałeś. Kłamałeś, że nie strzeliłeś, kłamiesz z tym, że wyrzuciło ci neta, dwa razy zrobiłeś quit w trakcie akcji roleplay. Nic do rzeczy nie ma to, że na innej platformie, na innym serwerze INNI ludzie, z którymi się znam cię wyzywali, człowieku.  
0:55 dario mówiii - "Mów kurwa na temat" 

 

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu community g2o, które tu zostało wspomniane oświadczam, że odcinamy się w 100% od tej dramy, osoby biorące udział w tej potyczce faktycznie są w tym community, są znane i mają dość osobliwe charaktery ale co jedno i najważniejsze nie opowiadamy się po żadnej ze stron, pierzcie swoje brudy tutaj.

 

Pozdrawiam 😉

Sprint2DJ, Kekw i Hassha lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inaviel napisał:

W imieniu community g2o, które tu zostało wspomniane oświadczam, że odcinamy się w 100% od tej dramy, osoby biorące udział w tej potyczce faktycznie są w tym community, są znane i mają dość osobliwe charaktery ale co jedno i najważniejsze nie opowiadamy się po żadnej ze stron, pierzcie swoje brudy tutaj.

 

Pozdrawiam 😉

spk

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jedno, zapomniałem o tym napisać, a to stosunkowo ważne.
To, że został zaatakowany na mieście po raz pierwszy, było tylko i wyłącznie wynikiem tego, że kręcił się samotnie, a my szukaliśmy okazji do interakcji na serwerze (osoby który znajdowały się wtedy w pojeździe, nie są osobami, które pisały do niego na discordzie, czy w jakikolwiek sposób go zaczepiały). Wszystko jest w logach z tego dnia, na pewno widać, że rozmawialiśmy o szybkim zarobku i widać, że wszystko odgrywamy IC (nie ma możliwości, żeby wrzucić nam tutaj jakiś argument przemawiający za niechęcią wobec jego postaci, która przenosi się do rozgrywki). To było dzieło przypadku, podobnie jak zresztą akcja z wczoraj. Jedyny wspólny mianownik to późna pora i niewielka liczba graczy na serwerze (w przypadku obu akcji - napaści na mieście i ostrzelania samochodu, na serwerze była mała ilość graczy - los chciał, że to akurat na niego wczoraj trafiłem - sam zresztą podkreślił, że nie mogłem wiedzieć, że to on, bo biegał w kominiarze i jeździł innym pojazdem, na dodatek miał nick 'Nieznajomy'). Próba utworzenia naciąganego i błędnego argumentu w postaci - uprzykrzają mi grę, jest o tyle żałosna i nieprawidłowa, że w żaden sposób nie dotyczy mojej osoby, a to wobec mnie wystosował skargę. To, że kilka osób gnębi cię na discordzie i to osób, które tu nawet nie grają, wynika jedynie z tego, że jesteś nielubiany i nie musisz dorabiać do tego ideologii. Po raz pierwszy zaczepiliśmy cię przypadkowo, byłeś w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Później przecinaliśmy się kilka razy, ale każdy miał na ciebie wywalone, bo widzieliśmy, że jedyne co potrafisz zrobić to strzelić /quit podczas akcji. Pech chciał, że to akurat ciebie wczoraj uwaliłem, a ty w swoim móżdżku dokleiłeś fakty, że ktoś się na ciebie uwziął i połowa serwera chce cię uwalić za to, że masz opinię taką jaką masz. Nie było tu przerzucania niechęci do gry, idąc tym tropem mogę stwierdzić, że specjalnie kręciłeś się w jakimś miejscu, żeby nas sprowokować (mowa o akcji na mieście, krążyliśmy tam przez jakiś czas). To tak samo idiotyczny argument jak ten, którym ty próbujesz się posłużyć, odbijając od siebie zarzuty, które są wyjątkowo istotne - dwukrotna ucieczka od rp. Gramy organizację przestępczą, musisz się doedukować względem tego, jak takie organizacje funkcjonują i jak to wygląda na serwerze, bo jak mniemam nie miałeś do czynienia z roleplayem współczesnym, a twoja wiedza jest znikoma, o ile jakąkolwiek posiadasz. Popełniamy przestępstwa, dwie akcje miały format czynów przestępczych i niewiele możesz z tym zrobić, bo wszystko zostało zagrane prawidłowo. Twoja opinia na temat tego jak powinien wyglądać półświatek, czy kto powinien grać organizację przestępczą jest warta całe zero, a to dlatego, że ty z grą w półświatku nie masz nic wspólnego, o ile masz coś wpólnego z grą na rp współczesnym prócz vibe. To nie jest fantasy rp, tutaj nie gra 15 osób jak u was na serwerach. To stosunkowo spora społeczność, która rządzi się innymi prawami i nie trafiłeś do miejsca z którego się wywodzisz, gdzie możesz sobie bez przeszkód odgrywać disguisting, homoseksualne e-seksy / gwałty (z których przecież słyniesz) każdego dnia, bez przerwy, po kilka godzin, bo tutaj może ci się trafić niechciana interakcja, z którą jako centrum musisz sobie poradzić np. wizyta na stacji, a nie pisanie skarg na forum.  Taka interakcja dopadła cię dwukrotnie, przypadkowo i powinieneś na to zareagować IC, a nie dorabiać do tego jakąś popapraną ideologię, że ktoś próbuje ci uprzykrzyć życie, bo jesteś tak ważny, że ja, czy ludzie którzy nie mają żadnej styczności z tobą (a jest to jakieś 90 % organizacji) będzie cię atakować w grze i robić wszystko, żeby zniszczyć twoją porywającą rozgrywkę. 

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Verenar napisał:

No i pewnie teraz na drugą postać też będą polować.

Jesteś psychicznie chory, jeśli twierdzisz, że ktoś będzie ścigać gościa, który jedyne co wnosi na serwer to +1 do liczby graczy. Nikogo nie obchodzi żadna z twoich postaci, grasz na serwerze o późnej porze, my również. Obie interakcje wyszły randomowo, na serwerze było mało graczy, a ty akurat się nam nawinąłeś (nie moja wina, że grasz późno, nie moja wina, że my również gramy późno). Brałem udział w akcjach rabunkowych i nigdy nie były dyktowane niechęcią OOC, grałem tu w kilku organizacjach i takie akcje są zupełnie w porządku. Za to, że próbujesz nam wcisnąć przenoszenie 'niechęci' czegoś do gry i posługujesz się screenami osób, które tu nie grają, a sam uciekasz od roleplayu, co potwierdzą logi; nie powinieneś mieć możliwości pisania na forum, bo to są zajebiście nieczyste zagrania.  Dobrze wiesz, że w pierwszym przypadku liczba graczy na serwerze wynosiła może 20 osób, a drugim mniej. Pech chciał, że dwukrotnie trafiliśmy na ciebie - raz kręciłeś się po mieście, a my szukaliśmy kogoś, z kim podłapiemy interakcję, drugi raz jeździłeś samochodem zamaskowany i zostałeś przeze mnie ostrzelany w nieuczęszczanej o tej porze i oddalonej od centrum dzielnicy. Gdyby brać pod uwagę twoje argumenty, to jakaś 1/4 serwera gra coś, bo cię nie lubi, albo będzie coś grać, bo zacznie cię nie lubić. Czlowieku, mam to zupełnie gdzieś co grasz, z kim grasz i w jaki sposób grasz. To, że ludzie cię jadą na discordzie i ci się odgrażają nie ma nic wspólnego ze mną, czy organizacją którą prowadzę. Złapaliśmy cię przypadkowo, to mógł być każdy, a to nic trudnego w momencie, gdy na serwerze jest taka, a nie inna ilość osób - zagrałeś kupe, wjebałeś się do rzeki i quitnąłeś. Wczoraj zrobiłeś to samo. Nie masz żadnych podstaw do tego, żeby twierdzić, że wszedłem z tobą w interakcję bo kojarzę cię OOC, bo ja nie mam z tym zupełnie nic wspólnego, a twój żywot na serwerze mnie nie obchodzi.

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, weź się w garść i zamknij pizde już, ile można? To jest skarga czy użalanie się nad sobą.

17 minut temu, Verenar napisał:

No i pewnie teraz na drugą postać też będą polować.

Takimi tekstami tylko potwierdzasz nasze słowa, nie umiesz sobie radzić po prostu samemu i potrzebujesz pomocy administracji, bo przeszkadzamy Ci w twoim drugim beztroskim życiu w grze komputerowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2021 o 17:22, Inaviel napisał:

W imieniu community g2o, które tu zostało wspomniane oświadczam, że odcinamy się w 100% od tej dramy, osoby biorące udział w tej potyczce faktycznie są w tym community, są znane i mają dość osobliwe charaktery ale co jedno i najważniejsze nie opowiadamy się po żadnej ze stron, pierzcie swoje brudy tutaj.

 

Pozdrawiam 😉

W imieniu kolegów z osiedla dziękujemy za odwiedziny, jednak sprawa tyczy się aktywności na Vibe Role Play, a nie potyczek w grze Gothic. Po kilkudniowej ciszy sądzę, że temat został wyczerpany. Napływają tyko bezsensowne wiadomości, dlatego wątek zamykam do czasu rozpatrzenia przez nas skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skargę odrzucam.

Mianowicie rozmowy na zewnętrznych komunikatorach osób, których bezpośrednio nie dotyczy skarga, nie mogą być dowodem. Zweryfikowaliśmy logi i po ich sprawdzeniu, faktycznie oddałeś strzał. Dodatkowo z chwilą wystąpienia problemów z połączeniem internetowym, powinieneś zgłosić to jakiemuś członkowi ekipy (jak tylko będziesz miał taką możliwość), aby umówić dogranie akcji do końca, zerwane połączenie nie zwalnia od dokończenia akcji, chyba że obie strony się na to zgodzą. Dlatego też na podstawie wielu nieścisłości odrzucam skargę, a osoby z nią związane postaram się weryfikować, jak grają.

@Kekw Dzisiaj pkt nie będzie, ale polecam poświęcić pięć minut na przeczytanie regulaminu. W postach "trochę" Ci się pomyliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin