Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kuqe] MaD


MaD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/752-mad/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Leroy Mitchell
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Grymas supporta naduzywajacego uprawnien, Totalnie znijaczona postac, nie wiem po czym to stwierdzil.
Członek ekipy nakładający karę:  kuqe
Wyjaśnienie sytuacji: Nie wiem co wyjasniac, odgrywamy akcje IC w racial a nagle dostaje blocka za totalnie znijaczona postac, moim zdaniem, calkowicie support odlecial i powinny zostac z tego wyciagniete konsekwencje.
Ewentualne screeny/świadkowie: zadne, poniewaz akcja bardzo spontaniczna i bezpodstawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad, nawet nie znasz pojęcia MG, o które posądzasz mnie w wiadomościach do ekipy. Obserwowałem Twoją postać i Twoją grę. Nie będę oceniał poziomu rozgrywki, po prostu odniosę się do tego, że Twoja gra polega biciu duty w dwóch biznesach i dawanie złego przykładu innym. 

Idę dalej. Grasz iście polskie podwórko, np to:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png 

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Siedzisz w biznesach i bijesz /duty chomikując forsę, biegasz wszędzie z latarką i świecisz w losowych momentach. To naprawdę nie jest w porządku. 

To wszystko zaczęło się już ponad sto godzin temu, kiedy zakładałeś postać i /nazwałeś swoich rodziców/ w ten sposób:

unknown.png

Logi na Twoim koncie nie są czyste. Niejednokrotnie byłeś karany za odwalanie, a to tylko przykłady, które zostały udokumentowane.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Twoje grono znajomych prześladowało mnie wiadomościami pokroju "on tak super grał", "jako, że jesteś nowy to zadam ci pytanie, dlaczego zablokowałeś". Co to oznacza? Na pewno masz lojalnych kolegów i to jest super, ale oznacza także, że oni prezentują Twój poziom i to mnie mega martwi. Gracz, z którym grałeś od tygodnia brał Cię za przykład, bo jak sam mi przyznał "jest zielony" w RP. To właśnie mnie martwi i skłoniło mnie do utwierdzenia w decyzji, że postąpiłem słusznie.

Popracuj nad kreacją postaci, przemyśl charakter, w który chciałbyś się wcielić i wróć do nas. Jeśli chcesz to mogę Ci z tym pomóc, rzucić kilka pomysłów

unknown.png

Super kreacja postaci. To, że nie widzisz w tym niczego złego to jakiś absurd. Jeśli chcesz to mogę Ci z tym pomóc, rzucić kilka pomysłów, posłużyć radą i nie będzie to dla mnie problemem.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin