Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kuqe] MaD - wyjasnienia


MaD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/752-mad/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Leroy Mitchell
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Grymas supporta naduzywajacego uprawnien, Totalnie znijaczona postac, nie wiem po czym to stwierdzil.
Członek ekipy nakładający karę:  kuqe
Wyjaśnienie sytuacji: Nie wiem co wyjasniac, odgrywamy akcje IC w racial a nagle dostaje blocka za totalnie znijaczona postac, moim zdaniem, calkowicie support odlecial i powinny zostac z tego wyciagniete konsekwencje.
Ewentualne screeny/świadkowie: zadne, poniewaz akcja bardzo spontaniczna i bezpodstawna.

 

WYJASNIENIA NA TAMTEN POST GDZIE NIE DANO MI DOJSC DO SLOWA:

Co do logow:

Wszystkie trzy screeny z AJ zostaly wyjasnione, bys byl od poczatku to bys wiedzial. Takze moje logi sa czyste, poniewaz Tokyo Drifting polecial, bo bylem w otoczeniu osoby to robiacej, tak samo DM w centrum bylo wyjasnione, ze wszystko bylo akcja IC, i dostalem AJ za kolege, ktory mnie trafil, a ja tylko z boku oslanialem. A trolling 911 byl wyjasniany, ze byla strzelanina pod racialem, to zostalo wyjasnione, bo ollie czy cus, wbil po czasie na serwer, tak jak ty i nie widzial wszystkiego co sie zlozylo na dana sytuacje, wtedy poprostu funkcjonariusz nie odebral zgloszenia skryptem tylko bezposrednio podjechal, takze srednio jezeli chodzi o nieczyste logi

 

Siedzisz w biznesach i bijesz /duty chomikując forsę, biegasz wszędzie z latarką i świecisz w losowych momentach. To naprawdę nie jest w porządku.  

Co do tego, na tym polega praca, ze jezeli chcesz na cos zarobic, musisz pracowac i chomikowac forse, ktorej mialem bardzo malo jak na obecny staz postaci, poza tym, jak ktos chce zarobic na pojazd za pare milionow to co wtedy? Wszedzie biegalem z latarka, poniewaz jakbys byl od poczatku tej postaci to bys wiedzial, ze pracuje na ochronie i latarka jest w przypadku tej postaci symbolem charakterystycznym i wrecz niezbednym dla odgrywania tego typu profesji, nie swiece w losowych momentach, tylko jezeli widze, ze ktos cos przeskrobal, albo odwalil, to naprawde jest w porzadku, od ponad 190h nikt nie mial problemow, dopoki ty nie zaczales sie wtracac w odgrywanie prawdziwych lojalnych, nieodwalajacych graczy tego serwera.

 

Idę dalej. Grasz iście polskie podwórko, np to:

 

Co do odgrywania "Polskiego podworka" to jest to bardzooooooooo skrajne powiedziane, to akurat co jest na screenach to zwykly slang uliczny w usa, tylko napisany po polsku, poza tym w USA zyje pelno Polonii, a ten cytat kawalka, to czemu nie dales calego RP jakie bylo przed tym? To byla najbardziej profesjonalna akcja RP ostatnich czasow w tym klimacie, prosze o wczesniejsze teksty, ktore tam byly, poprostu trzeba bylo sie wczuc w klimat, a ze bylismy sami, w domu, ic, to nie widzialem najmniejszego problemu.

 

Jezeli chodzi o imiona rodzicow, nie widze problemu.

A ten komentarz sikalafą byl pod moim zdjeciem profilowym, mialo byc jako opis, ale sie nie dalo, dlatego dalem to w komentarzu, i ten koment idealnie odzwierciedlal emocje, usmiech, wyglad postaci jakie tam panowaly.

Slowa odemnie:

Postac byla kreowana normalnie, bez nagiec, nie byla w zadnej frakcji, org przestepczej, takze nie ma mowy o nijaczeniu czegokolwiek. 

Moim zdaniem kuqe, przesadzil po calej lini, byl to najwiekszy wybryk w historii lsvrp/v-rp, bo prawda jest taka, ze nie ma nic zlego w moim kreowaniu postaci ochroniarza, ktory lubi po pracy w wolnym czasie sie zabawic. Ludzie za mna stoja i pisza,  odgrywali ze mna o wiele dluzej, niz marne dwa dni twojej sluzby, ktore okazaly sie sabotazem najzwyczajniejszym i wiedza, ze jestem ogarniety, ciagle trzymam sie sztywno wyznaczonych regul i nie odwalam, nie po to tyle czasu spedzylem w tym wszystkim, zeby takim glupim czyms sobie zaprzepascic wszystko. Jezeli kogos urazilem tym, ze moja postac miala charakter, charakterystyczne znaki, ruchy, mowe, to przepraszam najmocniej, nie wiedzialem, ze na tym serwerze nie mozna odgrywac postaci tak jak sie chce (przestrzegajac wszelkich norm RP). A jezeli chodzi o twoj MG, to gosc to zasugerowal, gdy laska wyjela bron i nagle zes sie pokazal i kazales jej oddac, niewazne, w emocjach bylo pisane, bo poprostu to cos zrobil, to niemalze jakbys wbil noz w serce. Z gory przepraszam za wszystko co moglem zrobic zle, chociaz nic zlego nie zrobilem, zwyczajna legalna kreacja postaci. Przepraszam jeszcze raz i prosze o pozytywnie rozpatrzenie tej apelacji, gdyz taka kara, jest poprostu zbyt surowa jezeli chodzi o to co niby zrobilem. Pozdrawiam.

 

Krzechu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie kwestonowałem czy twoje kary są wyjaśnione czy nie. 

2. RP nie polega na chomikowaniu pieniędzy. Od tego są serwery RPG albo second life.

3. Jeśli chcesz kupić auto za kilka milionów to wciel się w postać, która będzie w zasięgu takich dokonań, bo nie jest nią ochroniarz. Jeśli nie rozumiesz to wróć do punktu nr. 2.

4. Nie będę pochylał się nad latarką, obserwowałem twoją grę i mając tego świadomość zważ na to, co piszesz.

5. Slang USA i cytaty polskich piosenek, idealne odzwierciedlenie emocji przez "sikalafą". Dopiero tutaj zwróciłem uwagę, że trollujesz. Nie widzę innej drogi

Gramy Stany Zjednoczone i zasady ROLE PLAY, to chyba największa trudność dla Ciebie. No nic, zamykam.

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin