Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Grenade] Alpha


Alpha

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3759-alpha/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jesse Pavarez
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: /q podczas akcji ic
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: Grałem z loginone na postaci Mitch Cassidy kiedy nagle dostałem kicka z komunikatem "/q podczas akcji iq". Nie rozumiem o co chodzi, skoro graliśmy normalnie z szymkiem w dodatku nic szczególnego.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez Alpha
Winzipior lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dostałem report odnośnie tego, że ty wraz ze swoim kolegą byliście na dzielnicy wrogiego gangu. Kiedy podjechali do was jedna osoba wylogowała się z garażu gdzie był biały van należący do twojej postaci a druga osoba odjechała nagle wylogowując się ze swojej postaci. Po sprawdzeniu logów twoich dwóch postaci śmiało stwierdziłem że uciekłeś od akcji IC uciekając na drugą postać i grając jak gdyby nigdy nic się nie stało. Pozdrawiam

WaderQ, Szybki i Alpha lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem całą sytuację z gościem, z którym grał LoginOne i zrozumiałbym też tego bana, jeśli faktycznie chłop zacząłby jakąkolwiek interakcje z moją postacią - ale takowej nawet nie było. Nie wymieniliśmy się ani jednym zdaniem i ani jednym /me więc jak mogłem uciec od gry z gościem z /wrogiego gangu/ nie prowadząc z nim ani jednej akcji. Z drugiej strony jeśli faktycznie uciekłem od gry IC z tamtym graczem, to wybacz ale 2 tygodnie banicji za taki incydent to delikatna przesada. Okej, jeśli faktycznie bylibyśmy w środku napadu rabunkowego na moją postać czy coś okej, ale tak jak napisałem już wyżej my nie zagraliśmy nawet ani jednej akcji ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alpha napisał:

Rozumiem całą sytuację z gościem, z którym grał LoginOne i zrozumiałbym też tego bana, jeśli faktycznie chłop zacząłby jakąkolwiek interakcje z moją postacią - ale takowej nawet nie było. Nie wymieniliśmy się ani jednym zdaniem i ani jednym /me więc jak mogłem uciec od gry z gościem z /wrogiego gangu/ nie prowadząc z nim ani jednej akcji. Z drugiej strony jeśli faktycznie uciekłem od gry IC z tamtym graczem, to wybacz ale 2 tygodnie banicji za taki incydent to delikatna przesada. Okej, jeśli faktycznie bylibyśmy w środku napadu rabunkowego na moją postać czy coś okej, ale tak jak napisałem już wyżej my nie zagraliśmy nawet ani jednej akcji ze sobą. 

Powiedz mi jak mieliście zacząć interakcje jak jedna osoba automatycznie się wylogowała, a druga zaczęła uciekać i po chwili też się wylogowała?

WaderQ i Szybki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, rozumiem z tym że, osoba wysyłająca report też nie pofatygowała się nawet, żeby wejść do nas do garażu czy podejść do mojego samochodu kiedy wyjeżdżałem z pod podjazdu. Ja też nie wpadłem na to, że ten chłop chciał coś zagrać z moją postacią, fakt. Jednak no banicja na 2 tygodnie za taką bzdurę jest delikatnym absurdem.

Dodam jeszcze, bo mi wypadło, że nie jest dla mnie problem wejść na te postać, ustawić się z tym graczem i to dograć bo to nie jest akurat dla mnie problem, nawet jeśli chodzi o granie na swoją niekorzyść.

Edytowane przez Alpha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin