Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] Annis Workshop Company


Bunta

Rekomendowane odpowiedzi

Annis_Workshop_Company.png

Annis Workshop Company - nowo powstały warsztat oraz studio tuningowe, założone przez Iketani'ego Kobayashi'ego pod znaną, kultową marką  JDM'u. Z racji, że Iketani ukończył Annis Automobile Technical College z wzorowymi wynikami, napisał list do CEO Annis'a w celu otworzenia warsztatu samochodowego pod ich szyldem. Dyrektor generalny owej korporacji przyjął propozycję zapalonego absolwenta ich szkoły. Wcześniej wspomniany CEO omówił wszelkie warunki dotyczące świadczonych usług z Iketanim. Inspekcja owego szyldu sprawdziła miejsce na zlecony warsztat. Środek jak i sam budynek z zewnątrz był przystosowany wcześniej przez Japończyka tak, aby wypaść dobrze przed inspekcją. Finalnie Iketani Kobayashi mógł zacząć prowadzić biznes według założeń z wspomnianym dyrektorem generalnym. Kobayashi wykupił licencję do schematów i instrukcji dot. pojazdów większości japońskich brand'ów samochodów.

 

 

Przyjeżdżając do Annis Workshop Company, z pewnością nie da się rozczarować. Warsztat ten dysponuje pracownikami, którzy wiedzą dlaczego pracują tutaj, a nie gdzieś indziej. Zapaleni fani japońskiej motoryzacji zajmą się każdym JDM'em wkładając w niego serce - tak jakby samochód był ich własnością. Prawdziwi pasjonaci potrafią zrobić przy japońskim wozie wszystko, dzięki wykupionym schematom i instrukcjom, a ich zwierzchnik Kobayashi prawdopodobnie i tak ma to wszystko w małym palcu. Zajmą się naprawą każdego samochodu, ale jeżeli chodzi o japońskie wozy to nie mają w tym zakresie konkurencji. Iketani spędza czas ze swoimi pracownikami jak równy z równym. Z warsztatu po prostu bije miła atmosfera i wielkie obeznanie ludzi świadczących usługi. Warsztat prowadzony przez Kobayashi'ego pod szyldem Annis'a to najlepsze miejsce dla japońskich samochodów.

 

Chcesz podnieść moc swojego JDM'a? A może po prostu oczekujesz profesjonalnej naprawy?

Po prostu przyjedź do Annis'a - warsztat znajduje się tutaj:

Cytat

gotowe1.png?width=1052&height=676

gotowe2.png?width=1052&height=676

 

 

OOC: Witajcie, Bunta wjeżdża ze swoim warsztatem. Chciałbym wystartować biznes, w którym po prostu się spełnie - kocham japońskie samochody nawet poza grą. W roleplay przegrałem sporo na różnych platformach, na alt:V gram od niedawna. Reanimuję postać mojego ukochanego japończyka właśnie dzięki temu warsztatowi, mam nadzieję że pyknie. Chciałbym się skupić na rozgrywce z innymi japońcami w otoczeniu japońskich wozów. Wspomniałem dużo o JDM'ach, więc takie o to wozy chciałbym modyfikować, co nie oznacza że do warsztatu nie wjedzie żaden muscle car, naprawimy każdy wózek, wiadomo. Długo kreowałem swoją postać w kierunku świetnego mechanika, absolwenta owej szkoły - stąd pomysł na biznes pod szyldem Annis'a. Myślę, że ten warsztat będzie fajnym spotem do gry dla zapalonych fanów japońskiej motoryzacji. Chciałbym stworzyć coś fajnego, zarówno dla siebie jak i dla ludzi.

 

 

 

 

Edytowane przez Bunta

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annis_Workshop_Company.png?width=720&hei

**W nocy z dnia 22 na 23 marca warsztat został odwiedzony przez Jaspera Osborne'a. Zlecił on Kobayashi'emu ściągnięcie oryginalnych turbin od Jestera Classic w wersji GTE. Japończyk przyjął ofertę, schował pieniądze i z rana zaczął działać.**
 

Cytat

ss1.png?width=1052&height=676

 

**Za jakiś czas turbiny przypłynęły z Japonii, zamówienie zostało dostarczone do portu. Japończyk udał się po paczkę, za jakiś czas przyjechał z zamówieniem do warsztatu.**

Cytat

turbo.png

 

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annis_Workshop_Company.png?width=720&hei

**Spears po zamówieniu odpowiednich części w warsztacie zajął się za "upgrade" swojej starej, towarzyszącej mu od lat Blisty Compact wraz z jednym z mechaników. Od godziny 21.00 do prawie 01.00 w nocy w warsztacie mogła się rzucić w oczy żółto-czarna Blista na jednym z podnośników.**

3Tqr6D0.png

Edytowane przez MartwyZ
koniur, CrySpyx i Bunta lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin