Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/xanax] Vey


Vey

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Vey - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary:

image.png.efd38278c1026baeae8803540572247d.png


Członek ekipy nakładający karę: Xanax
Wyjaśnienie sytuacji:
Siedziałem sobie w intku na swojej postaci, bawiłem się ze znajomym na czacie /b i to używaliśmy emotikon, próbowaliśmy pisać na kolorowo {c0c0c0} {2,2,2} etc. poszły jakieś podstawowe snippety, by sprawdzić czy wszystko działa... no i nie widziałem żadnego efektu tej "pracy" to myślałem, że wszystko załatali i byłem happy, znudziliśmy się tym i zmieniłem postać, by pograć IC.

W międzyczasie mojej gry IC dostałem bana, ale nie dostałem kicka, więc nie byłem nawet tego świadomy - dopiero przy przelogowaniu powinało mnie okno disconnect.

To podsumowując.

  1. Mam vpointsy za bughuntera zgłoszenia bugu do matczaka (obiekty w intku)
  2. Mam zgłoszony bug na issue trackerze z smsem i ekranem logowania
  3. Nawet nie byłem świadomy, że doszło do jakiegoś ataku, bo nie było widocznej odpowiedzi (pewnie snippet z typowym alert, który nie pokazał alerta), więc nie było co zgłaszać - a na luzie bym to zrobił.
  4. Po dostaniu bana, ale dalszej grze na zalogowaniu nie powtórzyłem tego ani razu - a gdybym był świadomy wykrycia podatności to bym pewnie w przeciągu tego czasu starał się coś osiągnąć - jakąś korzyść.

Wiem, że żadnego świadomego ataku nie było i z żadnym efektem, więc jeśli to jest za PRÓBĘ wykrycia podatności to chyba zamiast vpointsów powinniście każdemu dać bana.

 

Edytowane przez Vey
MyNick, Mxsi, gangos i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin