Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga \ Timmy Barrel] Testuwa


sunboard

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/182-sunboard/

Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/592-testuwa/

Powód składania skargi: Zakończenie traffic stopu zw. na obrażenie się ooc

Wyjaśnienie sprawy: Doszło do zatrzymania, oczywiście był jakiś powód IC który nie uważam że miałby cokolwiek wspólnego z tym bo tu chodzi o to co się działo później. Grałem takiego co się rzucał podczas akcji, wszystko IC i nic nie dochodziło OOC. Wsadzili mnie do radiowozu zakutego, zacząłem się nudzić w środku. Napisałem "*rozkłada się w wozie* fuck twelve", okno było zamknięte wiec tak o powiedziałem. Potem napisałem to, co widać w dowodach, tymonek się spłakał, kazał mi wyjść, odjechał z przytupem z miejsca, zakończył akcje. Dla mnie beka bo poza tym nic innego się nie działo, wszystko było IC, mało na /do grałem poza pytaniem czy mają bodycamy i czy szyby w radiolce są zamknięte. Dla jasności, zapytałem się tak na /do aby podczas ponownej rozmowy  z szeryfami wnieść to jako kolejny dziecięcy żarcik (Kevin ma 21 lat). Myślenie poza szablonowe to nie jest cecha niektórych graczy. Jak mu się nie spodobało pytanie to /do nie o to chodzi w tej komendzie narracyjnej przecież...

Dowody:  WwnKOLQ.png

pdg, sloszon, gangos i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ten timmy barrel robi jeszcze w sd, koles gra jak totalne drewno i nie nadaje sie do gry w jakiejkolwiek organizacji publicznej

pamietam jak mnie zatrzymal za brak tablic, zakuł za posiadanie 1g metamfetaminy i zawiozl na drugi koniec mapy do HQ

dal se '/do zbookowali go i oddali mu rzeczy' i odjechal se radiozowem timmy beczka szeryf doskonały 

Edytowane przez engerland
Sa1an i mamut wonderboy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie wiem co mam tutaj napisac bo ten screen wszystko wyjasnia xD

Nikt z nas w SD nie zamierza grac z ludzmi ktorzy objawiaja wyjatkowy kretynizm tak jak ty IC krzyczac jakies black lives matter czy pytajac na /do czy na pulpicie znajduje sie pasjans, bo gra ma przynosic przyjemnosc a nie nas meczyc

 

Edytowane przez testuwa
pdg, Blaza, King Mess i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, testuwa napisał:

ten screen zostal wyjasniony wiec nie wiem po cholere mnie prowokujesz w temacie ktory cie nie dotyczy

jesteś we frakcji która ma do czynienia z całym serwerem, więc mam prawo się wypowiedzieć tak samo jak stwierdzę fakt, że z Tobą IC się akurat grać nie da 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pdg napisał:

jesteś we frakcji która ma do czynienia z całym serwerem, więc mam prawo się wypowiedzieć tak samo jak stwierdzę fakt, że z Tobą IC się akurat grać nie da 🙂

to jest twoje zdanie na moj temat, ja mam zdanie na Twoj temat jak polowa tego serwera ze jestes marnym prowokantem i cymbalem z ktorym nie da sie grac co zreszta potwierdza ciagle przewijany temat Twojej osoby na discordach roznych organizacji lub na forum. Twoj placz, niechec do gry i kretynstwo jest udokumentowane w skardze wiec nie rozumiem dlaczego ciagle mnie prowokujesz odwolujac sie do wyjasnionego wczesniej screena

to mój ostatni post na twoj temat

Edytowane przez testuwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, testuwa napisał:

Nikt z nas w SD

Jakoś Taryl nie zaczął płakać jak ty;

 

20 minut temu, pdg napisał:

jesteś we frakcji która ma do czynienia z całym serwerem

no nie, cały serwer poza Vespucci, tylko on i tak sam te patrolował xD;

No i ten kastet... wczoraj przez 20min czytałem Penal Code serwera i nie znalazłem nic co mógłbym znaleźć na ten temat (tak, w Cali jest takie prawo, ale nie bez powodu ktoś zmarnował parę godzin swojego życia aby to napisać), ale to już inna sprawa.

Edytowane przez sunboard
pierwszy punkt z tej odpowiedzi nie miał sensu
pdg lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wg. naszego straznika teksasu klamanie = felony (najwyzszy stopien przestepstwa) to neiw iem czemu beczkownik dalej siedzi na stanowisku oficera ale to nie ja decyduje spoko widzowie + argument do pdg w postaci "niechec do gry" nigdy nie powinien od ciebie pojsc poniewaz sam pokazales swoja niechec do gry wypierdalajac kevina z wozu przy czym piszac na ooc ze nie chcesz z nim grac

sory za mocne slowa ale chwila nieuwagi i czlowiek w nerwach

pdg i engerland lubią to

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lecik To było jedyne takie /do podczas tej akcji, a "rzucanie sucharami" czy też inaczej, utrudnianie przy zatrzymaniu nie tylko stawiając opór ale gadaniem głupot nie jest niczym nowym dla prawdziwych policjantów/szeryfów, nie tylko w US. A jeżeli nie wyciągniesz żadnych konsekwencji osobie, która nie potrafi grać LEO to naprawdę coś nadzwyczajnego ze strony lidera.

(btw nie grałem na wyspach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin