Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[24/03] Meave "DA KAYKAY" Akker w CRAVIO TALK SHOW | "[...] Dorabiałam sobie, jako tancerka, striptizerka"


vespucci enjoyer

Rekomendowane odpowiedzi

2.png.4dcee20f9a7736eaab018b8283deba13.png

 


W dzisiejszym wydaniu CRAVIO będziemy mogli gościć wyjątkowego gościa - piosenkarkę, tancerkę oraz choreografka - Meave "DA KAYKAY" Akker. Na obecną chwilę piosenarka jest jedną z najbardziej znanych osób w Stanie, zaskakując swoimi utworami cały kraj. Dzięki naszemu dzisiejszemu wydaniu dowiecie się, o problemach miłosnych kobiety, pobytu u psychologa, czy dawnej przeszłości, jako striptizerka w jednym z klubów. Już teraz, dowiedzcie się wszystkiego o życiu celebrytów - razem z CRAVIO.

 


 

 

 

Nicholas Crane: Hej, witam wszystkich naszych słuchaczy w dzisiejszym wydaniu. W naszmy studio mam szansę gościć jedną z bardzo Wam znanych piosenkarek, tak na prawdę to dostałem tyle DM'ów, że ciężko się przekopać - powitajmy gorąco Meave DA KAYKAY Akker.

Meave Akker: Witam, cześć. Nicholas już mnie tutaj ładnie przedstawił. Jestem ciekawa, co dla mnie przygotował.

Nicholas Crane: No dziś na pewno będzie ciekawie, ale żeby nie było, to przejdziemy do pierwszego pytania, bo będziemy tu siedzieć w nieskończoność. Parę tygodni temu ujrzeliśmy zdjęcie wprost z portalu plotkarskiego, na którym widać, jak wychodzisz od psychologa, standardowo padło mnóstwo pytań odnośnie tego - alkohol, narkotyki czy może problemy z życiem prywatnym? Zdradź nam, co było powodem wizyty.

Meave Akker: O matko, tego pytania się nie spodziewałam. To chyba było znacznie dłużej, niż parę tygodni, jeśli mówisz o zdjęciu na Mask Off. Miałam jeszcze wtedy różowe włosy. Nie mam problemów z alkoholem ani używkami, wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znać ten umiar. Tak samo nie mam problemów psychicznych, chyba. Raczej sobie ze wszystkim radzę, szczególnie teraz, kiedy mam wokół siebie grono totalnie zaufanych osób. Tamta wizyta - była po prostu dość luźna. Miałam gorszy okres w życiu, byłam jeszcze wtedy z moim byłym chłopakiem. Chodziło o problemy sercowe, w zasadzie to nie było nic poważnego. Po prostu musiałam coś zrozumieć, ktoś musiał mi pomóc ułożyć chaos, który miałam w głowie.

Nicholas Crane: Dużo osób spekulowało różne rzeczy, na szczęście mogłaś to w końcu wyjaśnić. Czasem, jak widać psycholog nie jest potrzebny tylko osobom z zaburzeniami psychicznymi, czy używkami. Jednak czasem przeszłość daje o sobie znać, jestem ciekaw, czy tak jest też u Ciebie, Meave. Kawałek Old Me, który będzie znany każdemu, Twojemu fanowi. Kawałek po części nawiązuje do Twojego dawnego życia - głównie striptizu. Powiedz, jaki był dokładny zamysł tego kawałka?

Meave Akker: Powiem Ci, że kolejny raz mnie zaskakujesz. Ten kawałek był moim pierwszym zaraz po High Life z Protaisem. Nigdy nikt w zasadzie nie pytał o to drugie dno. Ludzie poznali mnie na większą skalę, zobaczyli właśnie w tym teledysku. Zdobyłam uwagę i zainteresowanie. Old Me to takie przedstawienie mnie. Chciałam, by ludzie mnie poznali. Co do tego striptizu - jest dosłownie jeden wers. Szczerze mówiąc, mało kto zwrócił na niego uwagę. Pieprzę to wszystko, wspinam się coraz wyżej; dawna ja, tylko przygoda jak ze striptizem. Jestem prawdziwa w swojej muzyce. Zanim byłam sławna, parę lat temu. Teraz mam szkołę tańca, uczę się tego długo - pole dance to chyba mój ulubiony rodzaj tańca. Ale wracając, bo zaraz się zgubie w swojej własnej wypowiedzi, hahah. Miałam bardzo krótki epizod, w tych można powiedzieć gorszych klubach, dorobiłam sobie jako tancerka, striptizerka. No to było krótkie, ale było. Dlatego cholernie mnie wkurwia, jak ktoś myli taniec z prostytucją... - mamo, tato - przepraszam. Wiem, że o tym nie wiedzieliście.

Nicholas Crane: Nawet nie chcę wiedzieć, ile historii musiało zostać przelane we wszystkich Twoich piosenkach, jak jeden wers mówi o takiej przygodzie - książkę musisz kiedyś napisać.

Meave Akker: Gdybym napisała książkę ze swojego życia, to o matko - byłaby CIEKAWA.

Nicholas Crane: W takim razie to idealny pomysł na zrealizowanie, czekamy! Idąc dalej do naszych pytań, to obecnie w show-businessie jest trochę cicho, tak naprawdę poza strefą muzyczną Los Santos dosłownie śpi. Powiedz mi, widzisz może przed swoimi oczami jakiś potencjał na przyszłą gwiazdę Los Santos?

Meave Akker: Będąc zupełnie szczera, ostatnio jestem totalnie zabiegana, pół godziny przed naszym spotkaniem skończyłam zajęcia. Nie miałam czasu wszystkiego prześledzić, ale ciągle pojawiają się nowe twarze - nie ważne, czy chodzi o muzykę, fotografię, sport. Każdy, kto jest ambitny i pracowity ma potencjał.

Nicholas Crane: Świetnie, zatem w takim razie to tyle z moich pytań, poza ostatnim. Ostatnio u Ciebie jest dość cicho, żadnych większych szumów - rutyna bym rzekł. Powiedz wszystkich swoim fanom, szykujesz coś na najbliższy, zbliżający się miesiąc - czy na razie nie mamy na co liczyć? Może jakiś album?

Meave Akker: Dzisiaj do sieci wleciała moja sesja zdjęciowa. Fotografka to Patrisiya Sawiejlewa, a wszystkie zdjęcia noszą tytuł Abyss. Ogólnie jest to coś całkiem innego i ciekawego, więc serio zobaczcie i przypiszcie sobie własną interpretacje, jestem ciekawa. Album - tworzymy album razem z Protaisem. Jest w trakcie, numer LUST był pierwszym wydanym, niedługo będzie coś nowego - kolejny fabularny teledysk, a później więcej niespodzianek.

Nicholas Crane: W takim razie przygotujcie się, bo najwidoczniej zbliża się wielkie BOOM! Tak wielkie BOOM, jak nasz dzisiejszy odcinek. Dziękuje jeszcze raz za pojawienie się, Meave - świetnie było porozmawiać z Tobą i dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy. To był drugi odcinek CRAVIO Talk Show, jeszcze raz dzięki.

 

 

Imię i nazwisko postaci: Nicholas Crane

Numer konta postaci: 5950652715

Link do profilu postaci: 

 

 

 

Edytowane przez changedfulon
teti, Specter, WaderQ i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin