Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/KACALOV] Kapitan Magial


Kapitan Magical

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3006-kapitan-magical/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Pablo Carrera
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci
Członek ekipy nakładający karę: Kacalov
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem bloka za nijaczenie postaci. Gram w kolumbijskim kartelu, pod panelem. Mam własne lotnisko i do tego dostaliśmy zgodę na loty do Cayo Perico. A co do grania na barmanie to właściciel Bahamy, który też jest w kartelu, IC poprosił mnie o stanie na barze gdyż nie ma tylu ludzi do obstawienia lokalu.
Ewentualne screeny/świadkowie: jak coś będzie potrzebne wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On został poproszony czy mógł by stanąć za barem z jednej strony jest niskiej rangi osobą w organizacji dlatego też nie miał za bardzo możliwości odmowy

Ugur''Slimy''Sulimenko-Rashkovsky Mob-Street Capitan. (Dead)

Tomas''Lucky''Polyakov-Rashkovsky Mob-Shootcaller/Los Santos County Goverment

Javier Samaniego-Samaniego&Herrera Drugs Ring-El Patron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zróbcie sobie nowa postać/poproście o zmianę nicku nawet, niech to tez jakoś wygląda, bez przesady.

Jak nie macie ludzi to nikt nie broni wam ogarniać ich sobie po znajomkach na takie wydarzenia, bo to tylko gra, ale róbcie to ze smakiem, przecież jakkolwiek mi nie wytłumaczycie tego to nadal będzie to wygladać źle.

Jako że mam miły dzień dzisiaj wyspałem się słońce świeciło to ci zdejmę, masz tak więcej nie robić, dobrze wiecie, że rozkazywanie istotnie ważnej na jakiś sposób osobie w organizacji na stanie za lada jest słabe.

Pozdrawiam.
Z poważaniem,

GameMaster Vibe RolePlay,
                          kačalov.

 

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin