Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ENEMA


Keesh

Rekomendowane odpowiedzi

76Im1T6.png


ENEMA - agencja modelingowa założona w marcu 2021 roku przez Mauro Lorenzo, fotografa oraz grafika komputerowego, który na dany moment wykonuje wszelkie sesje fotograficzne oraz projekty graficzne na rzecz agencji. Zrzesza przede wszystkim początkujących w świecie mody, a głównym jej celem jest właściwe ukierunkowanie kariery swoich podopiecznych. Siedziba agencji znajduje się na Rockford Drive, pod tym samym adresem jest również zarejestrowane wydawnictwo FUTURE, które podlega pod agencję. 

uKzCg8p.png

Spoiler

Startuję z projektem agencji modelingowej i nie mam zamiaru pisać tutaj ściany tekstu i lać wodę, chcę stworzyć miejsce do gry dla postaci modelek/modeli, którym według mnie brakowało właśnie takowego projektu do dalszej sukcesywnej kreacji postaci. Całość chcę skupić na sesjach zdjęciowych, a także dążeniu do szeroko pojętej współpracy z różnymi przedsiębiorstwami na serwerze. Pod samą agencją jest również wydawnictwo, pod którego skrzydłami mam zamiar wypuszczać komiksy tworzone przez moją postać, a w późniejszym czasie magazyny modowe. Grasz/masz zamiar kreować postać modela/modelki? Pierwszym z moich planów jest zorganizowanie kastingu, który pozwoli mi zebrać podstawową ekipę, a co dalej? Czas pokaże.

 

Edytowane przez Keesh
boa, Elliot, Patixia i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin