Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kacalov] Clinger


Clinger

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/2778-clinger/

Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/48-kacalov/

Powód składania skargi: Zacznijmy od tego - dlaczego nie składam tej skargi w odpowiednim dziale? Śpieszę z wyjaśnieniem - nie ma możliwości, a przynajmniej JA nie mam możliwości składania tam skarg. Wracając do tematu przewodniego. Użytkownik - bo moim zdaniem ekipa Vibe RP pomyliła go omyłkowo z GameMasterem - Kacalov po raz wtóry nadaje nietrafione kary, które znacząco spowalniają rozgrywkę wielu graczy (Nie tylko poszkodowanych). Czemu wpłynęła skarga na jego osobę? Świetne pytanie - śpieszę z wyjaśnieniem (ponownie). Osoby jak Kacalov nie są i nigdy nie będą odpowiednimi osobami do takich funkcji. Byle słowo potrafi ich obrazić, a do tego nie raczą sprawdzić czy wysłany na kogoś /report jest chociażby w połowie prawdą. Uważają się ponad prawem, od razu dopowiem - nie mam w tym temacie zamiaru dopowiadać, a jedynie oczekiwać na wyrok tego gagatka.

Dowody: 


 

unknown (1).png

PDW.jpg

Bad Man, Maupa, Kekw i 4 innych lubią to

"You see that you and I are of a different stripe, don't you? We don't have to dream that we're important. We are"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię małe ustępstwo od swojego posta powyżej odnośnie nie odpowiadania na skargę. Mianowicie - mogło to leżeć tam gdzie było, bo w ekipie nijak miejsca nie powinieneś zagrzać. Ludzie tworzący forum chyba nawet to przewidzieli i zabrali możliwość pisania skarg na ekipę. Problem już zgłoszony do kogo trzeba ale załączam SS'a, żeby nie było, że jestem zbrodniarzem:

Opera Zrzut ekranu_2021-03-26_230914_forum.v-rp.pl.png

"You see that you and I are of a different stripe, don't you? We don't have to dream that we're important. We are"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpiszę poważnie bo wypada pomimo bycia niegodnym uczestnikiem ekipy.

Dostałem informację, że dwóch typów leży na animce na dachu na molo obok świeżo co otwartej restauracji i celuje w jej wejście, obok stoi kobieta, która ich obserwuje (strzelaliśmy, że czujka ale pewnie okaże się, że to LOSOWA osoba, której nie znają wasze postacie i stała tam po prostu bo nie jest niczym niepokojącym oglądanie dwóch facetów z długą bronią). Wiedzieliśmy już, że nie macie organizacji oraz cała trójka zna się OOC. Domniemanie niewinności to rzecz, którą posiadam więc nie zwracałem uwagi na możliwość komunikacji głosowej. Dyskutowaliśmy w kilka osób (oczywiście nie podam nicków) co z wami zrobić, pojawiało się kilka propozycji ale jednak stwierdziłem, że nawet błędne zachowania, które nie są odwalaniem należy rozwiązywać poprzez grę IC więc JA wezwałem LSPD jako telefon widzącego całe zdarzenie mieszkańca.

1 godzinę temu, Clinger napisał:

Użytkownik - bo moim zdaniem ekipa Vibe RP pomyliła go omyłkowo z GameMasterem

Całkiem fajny ruch, taki gamemasterski nawet, nie?



Ale nie, wy widząc LSPD od  razu rzuciliście się do ucieczki skacząc z dachu. Jeden z was OD RAZU skoczył do wody i gdzieś się tam schował (specowały go dwie osoby). Drugi (ty) został zatrzymany przez wezwane LSPD, odbył on z nimi, krótką rozmowę, podniósł ręce do góry i zaraz zeskoczył z mola [26.03.2021 22:01]    * Jesus Riverra następnie wyskoczył z obu nóg, sckrył się z dźwigiem i skoczył z mostu. A następnie odpłynął by po pięciu minutach zagrać coś takiego:

 

[26.03.2021 22:06]    /sprobuj zabezpieczyć telefon przed skokiem
[26.03.2021 22:06]    ** Jesus Riverra zawiódł próbując zabezpieczyć telefon przed skokiem.

 


Oczywiście jako dobry gracz, którego niesłusznie ukarałem na pewno akceptujesz taki obrót sytuacji i nic nie zmienia to w twojej rozgrywce po prostu idziesz do przodu prowadząc narrację po nieudanej próbie. Oh, nie. Trzeba zrobić wszystko, żeby się udało, aight?

 

[26.03.2021 22:06]    /sprobuj naprawić telefon po skoku
[26.03.2021 22:06]    ** Jesus Riverra odniósł sukces próbując naprawić telefon po skoku.

 


Miałem nie dawać wam blokady (tylko narracyjne FCK). Ale jak zobaczyłem co tam się dzieje to złapałem się za głowę, skakanie z dachu po zobaczeniu krążowników, skoki z mola, udawanie, że jest się zwykłym facetem chodzącym po scenie palącym papieros pomimo tego, że dwie minuty wcześniej leżało się z kalashnikovem na budynku. Najlepsze jest to, że oni by zabrali wam jedynie broń i puścili wolno jeśli nie gralibyście kaszany, a zagraliście tak słabo, że skończyło się blokadą.

//usunelo mi polowe posta po wstawieniu ale raczej napisalem znow to co chcialem, najwyzej wstawie kolejne

 

 

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, spadła korona księżniczki - teraz można normalnie porozmawiać.
 

Cytat

Dostałem informację, że dwóch typów leży na animce na dachu na molo obok świeżo co otwartej restauracji i celuje w jej wejście, obok stoi kobieta, która ich obserwuje (strzelaliśmy, że czujka ale pewnie okaże się, że to LOSOWA osoba, której nie znają wasze postacie i stała tam po prostu bo nie jest niczym niepokojącym oglądanie dwóch facetów z długą bronią). Wiedzieliśmy już, że nie macie organizacji oraz cała trójka zna się OOC. Domniemanie niewinności to rzecz, którą posiadam więc nie zwracałem uwagi na możliwość komunikacji głosowej. Dyskutowaliśmy w kilka osób (oczywiście nie podam nicków) co z wami zrobić, pojawiało się kilka propozycji ale jednak stwierdziłem, że nawet błędne zachowania, które nie są odwalaniem należy rozwiązywać poprzez grę IC więc JA wezwałem LSPD jako telefon widzącego całe zdarzenie mieszkańca.

Ta broń długa to czysty przypadek, miałem ją mieć w torbie. Potem się jorgnąłem, że ją mam w łapach - schowałem, było już dobrze. Czekaliśmy. Fajnie, że wezwałeś LSPD, nawet GM'owy ruch... nawet.

 

Cytat

Ale nie, wy widząc LSPD od  razu rzuciliście się do ucieczki skacząc z dachu. Jeden z was OD RAZU skoczył do wody i gdzieś się tam schował (specowały go dwie osoby). Drugi (ty) został zatrzymany przez wezwane LSPD, odbył on z nimi, krótką rozmowę, podniósł ręce do góry i zaraz zeskoczył z mola [26.03.2021 22:01]    * Jesus Riverra następnie wyskoczył z obu nóg, sckrył się z dźwigiem i skoczył z mostu. A następnie odpłynął by po pięciu minutach zagrać coś takiego:

No nie wiem... raczej naturalny odruch, że gdy mam przy sobie broń długą, a LSPD wjeżdża w cztery karety to raczej nie będę stał w miejscu i czekał, aż przyjdą i zapytają "Dzień dobry, nie chciałby Pan może się poddać?". No nie, koleżko - raczej na tym RP nie polega, żeby czekać, aż ktoś Cię zgarnie za rzeczy oczywiste. Zaraz przejdziemy do dalszej części, w następnym cytacie:

 

Cytat

Oczywiście jako dobry gracz, którego niesłusznie ukarałem na pewno akceptujesz taki obrót sytuacji i nic nie zmienia to w twojej rozgrywce po prostu idziesz do przodu prowadząc narrację po nieudanej próbie. Oh, nie. Trzeba zrobić wszystko, żeby się udało, aight?

Mam propozycję, wsadź telefon do współczesnego "Kondoma" czytaj etui, a potem wskocz na pięć minut do wanny. Sprawdź czy zabezpieczyłeś telefon - nie zabezpieczyłeś? To nie znaczy, że telefon nie może działać. Wystarczy spojrzeć na narrację, która została przeprowadzona - w języku Polskim, żeby było jasne "Aight?"

 

Cytat

Miałem nie dawać wam blokady (tylko narracyjne FCK). Ale jak zobaczyłem co tam się dzieje to złapałem się za głowę, skakanie z dachu po zobaczeniu krążowników, skoki z mola, udawanie, że jest się zwykłym facetem chodzącym po scenie palącym papieros pomimo tego, że dwie minuty wcześniej leżało się z kalashnikovem na budynku. Najlepsze jest to, że oni by zabrali wam jedynie broń i puścili wolno jeśli nie gralibyście kaszany, a zagraliście tak słabo, że skończyło się blokadą.

Nie wiem, twierdzisz, że nie grasz miasta duchów - ale jak facet zeskakuje z dachu, odpala papierosa i próbuje wmieszać się w tłum to nagle - "No ogółem to jego szukamy". Do tego mały plus - nie, nie zabraliby Nam broni i nie, nie puściliby Nas wolno. Położyliby na glebę i następną grę IC widzielibyśmy pewnie po dwóch godzinach. Wolałem zaryzykować z ucieczką kiedy nikt do mnie nie celuje, nawet w narracji nie widziałem, aby powstała jakakolwiek narracja na temat celowania w postać Jesusa.

Od siebie dodam, że faktycznie - fajnie jest się przyjebać, a wystarczyło napisać. Wyjaśnilibyśmy sprawę na PW ewentualnie byś mnie tepnął i byśmy normalnie, jak ludzie to wyjaśnili, księżniczko. Potem próbowałem na discordzie jak człowiek wyjaśnić, też nie byłeś chętny posłuchać. Dla mnie skarga właściwie napisana, akcja odegrana też w stopniu akceptowalnym.

"You see that you and I are of a different stripe, don't you? We don't have to dream that we're important. We are"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Clinger napisał:

Świetnie, spadła korona księżniczki - teraz można normalnie porozmawiać.

XD!
 

14 godzin temu, Clinger napisał:

Ta broń długa to czysty przypadek, miałem ją mieć w torbie. Potem się jorgnąłem, że ją mam w łapach - schowałem, było już dobrze. Czekaliśmy. Fajnie, że wezwałeś LSPD, nawet GM'owy ruch... nawet.

ok. dzięki.
 

14 godzin temu, Clinger napisał:

No nie wiem... raczej naturalny odruch, że gdy mam przy sobie broń długą, a LSPD wjeżdża w cztery karety to raczej nie będę stał w miejscu i czekał, aż przyjdą i zapytają "Dzień dobry, nie chciałby Pan może się poddać?". No nie, koleżko - raczej na tym RP nie polega, żeby czekać, aż ktoś Cię zgarnie za rzeczy oczywiste. Zaraz przejdziemy do dalszej części, w następnym cytacie:

No właśnie polega XD
Zwłaszcza w tak narracyjnie skazanych na porażkę akcjach jak kałach w torbie przy zatrzymaniu
 

14 godzin temu, Clinger napisał:

Mam propozycję, wsadź telefon do współczesnego "Kondoma" czytaj etui, a potem wskocz na pięć minut do wanny. Sprawdź czy zabezpieczyłeś telefon - nie zabezpieczyłeś? To nie znaczy, że telefon nie może działać. Wystarczy spojrzeć na narrację, która została przeprowadzona - w języku Polskim, żeby było jasne "Aight?"

Nawet nie o to chodzi. Zagrałeś to w mniej niż 59 sekund tylko po to, żeby akcja została narracyjnie zwycięska pod ciebie. Nie mydl oczu, co innego naprawienie go idk, w mieszkaniu. Ale nie, lepiej od razu szybko podegrać pod siebie, żeby przypadkiem nie /przegrać/ w gierce komputerowej.
 

14 godzin temu, Clinger napisał:

Nie wiem, twierdzisz, że nie grasz miasta duchów - ale jak facet zeskakuje z dachu, odpala papierosa i próbuje wmieszać się w tłum to nagle - "No ogółem to jego szukamy". 

Facet z wielką torbą na plecach na pewno nie wzbudza podejrzeń przy takim zgłoszeniu, zwłaszcza, że jest zaraz przy budynku, który był opisywany, fakt.

 

14 godzin temu, Clinger napisał:

Do tego mały plus - nie, nie zabraliby Nam broni i nie, nie puściliby Nas wolno. Położyliby na glebę i następną grę IC widzielibyśmy pewnie po dwóch godzinach. 

Tak, zrobiliby to. Nie, nie widzielibyście.

 

14 godzin temu, Clinger napisał:

księżniczko

ale mnie cringuje to twoje przypierdalanie sie do mnie jednym tekstem, ale rozumiem, ze chcesz mnie sprowokowac. nice try, dude

aikon, noteker, xDDD i 15 innych lubią to

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta sprawa jak ją tak czytam od dechy do dechy to jakaś kpina w ogóle. Co jako cywile robicie na dachu z bronią? Sama ucieczka i walenie na oślep /spróbuj, gdzie w kilka sekund naprawiasz zalany telefon, lub zabezpieczasz go w locie do wody to druga rzecz. Nie wiem skąd pochodzicie, ale jeżeli to jest dla Was RP to ja polecam wrócić się do poradników lub ewentualnie na ten serwer, gdzie takie zagrywki są NORMALNE - jak twierdzisz. Rzadko kiedy pochwalam Kacalova, bo tak już mam i jest to tradycją, ale tym razem na Twoim miejscu cieszyłbym się, że to on Cię karał, a nie np ja, bo wtedy nie pograłbyś tu przez pewien okres czasu. Odrzucam to i chyba każdy kumaty wie dlaczego...

Grenade, anti, Trefix i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin