Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] Amnesia Club


EnjoyTheRide

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png.7f4a673f06a3f7ecce7566344956e89c.png

Amnesia Club jest nowo powstałym miejscem rozrywkowym na Vespucci, został on założony z myślą wyprowadzenia rozrywki na innym poziomie niż dotychczas w mieście. Czwórka znajomych przez długi czas oszczędzała na lokal by realizować wspaniałe projekty dla ludzi, które pomogą im zapomnieć o swoich problemach i ponieśli się rozrywce jakiej jeszcze nigdy nie zaznali. Można tu usłyszeć przeróżne gatunki muzyczne, wszystko zależy od event'u jaki jest prowadzony. Klub został stworzony z myślą o ludziach, a właściciele nigdy nie chcieli zamykać się na wąskie grono tylko być otwartym na wszystkie możliwości.  Ich najważniejszym postanowieniem jest  to, aby się wyróżnić i stworzyć coś zupełnie nowego i wspaniałego.

Lokal.thumb.png.21a0776e0536ffe44d741c4e596cc41c.png

Amnesia to miejsce otwarte całodobowo, jest podzielone na dwie strefy z dwoma barami. W 1 strefie można na spokojnie sobie usiąść i pogadać ze znajomymi, zjeść coś bądź pić w dowoli. W drugiej strefie znajdziemy parkiet, na którym goście będą mogli szaleć do samego rana w rytmie najlepszej muzyki puszczanej przez naszego DJ'a, który również posiada autorską muzykę. Jest to idealne miejsce do odstresowania się po całym dniu pracy bądź dzikiej zabawy. W klubie jest wiele możliwości takich jak wynajęcie lokalu tylko dla siebie i swoich znajomych, wynajęcie loży za zamkniętymi drzwiami, gdzie goście są za darmo częstowani dobrami oferowanymi przez lokal. Jednym z ważniejszych aspektów jest bezpieczeństwo klientów dzięki ochronie, która starannie będzie dbać o przebywających w środku.

Menu.png.2df7994ab91d5719ad9219de2b40bcb9.png

W klubie będą organizowane imprezy tematyczne, koncerty znanych artystów oraz takich, o których jeszcze nikt nie słyszał, znajdziemy imprezy poświęcone przeróżnym gatunkom od country po hip-hop. Możliwe jest wynajęcie klubu na organizowanie własnej imprezy u nas z własną muzyką, tematyką, co tylko wynajmujący sobie wymyśli.

Lokalizacja.png.30ced59f5d98bbb1011fdab54cf6322a.pnglok3.thumb.png.404314919ec422eb2af867802114ec27.png

 

OOC

Zakładając klub chcemy stworzyć coś nowego, czego jeszcze nie ma na mapie, nie jest to kolejny lokal ze striptizem czy prostytucją. Często dochodzi w innych klubach do aktów przemocy, które uprzykrzają rozgrywkę graczom, którzy chcą się po prostu pobawić, dlatego chcemy stworzyć mechanikę, gdzie na wejściu jest odgrywane przeszukanie przez ochronę i zebranie kontrabandy, która będzie bezpiecznie czekać na klientów do ich wyjścia (będzie to odgrywane na /me bez zbędnego podawania przedmiotów, aby nie wprowadzać zbędnego zamętu). Mamy sporo pomysłów na prowadzenie przedsięwzięcia i eventów, które mogą zadowolić graczy wprowadzając świeżość do tego typu przedsięwzięć.

Edytowane przez Papux
LiousPL, Hubiks, bulkaa i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry za wtrącenie do tematu, ale mam małą uwagę. Wczoraj byłem w klubie i słyszałem jak DJ nawija w rytmie polskiej imprezy dla pracowników firmy transportowej. Oczywiście to wasza koncepcja biznesu, ale osobiście popracowałbym na waszym miejscu nad immersją. Może niekoniecznie kazać DJowi mówić po angielsku, bo to nie jest nasz natywny język i mogłyby się przytrafiać niesamowite błędy (sam jastrzębiem nie jestem). Można zaś dostosować sposób wypowiedzi do jednak bardziej amerykańskich klimatów. Na pewno ludzie odwiedzający klub swoimi postaciami bardziej by to docenili. 😉

Eliteq, Quintyy, Djabeu i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2021 o 11:20, milkyway napisał:

Hej, sorry za wtrącenie do tematu, ale mam małą uwagę. Wczoraj byłem w klubie i słyszałem jak DJ nawija w rytmie polskiej imprezy dla pracowników firmy transportowej. Oczywiście to wasza koncepcja biznesu, ale osobiście popracowałbym na waszym miejscu nad immersją. Może niekoniecznie kazać DJowi mówić po angielsku, bo to nie jest nasz natywny język i mogłyby się przytrafiać niesamowite błędy (sam jastrzębiem nie jestem). Można zaś dostosować sposób wypowiedzi do jednak bardziej amerykańskich klimatów. Na pewno ludzie odwiedzający klub swoimi postaciami bardziej by to docenili. 😉

Szczerze to nie przypominam sobie takiej sytuacji, a byłem przez czły czas w klubie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin