Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Diablica2020] filipek


filipekck

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1435-filipekck/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Harry Hardling
Rodzaj kary: warn
Powód nałożenia kary: Przestań przenosić informacje z IC na PW, zostawiam wpis bo gracz skarży się że to nie pierwszy raz (dostałam jednego screen'a)
Członek ekipy nakładający karę: Diablica2020
Wyjaśnienie sytuacji: 

Zacznijmy od tego, że kompletnie nie wiem o jakie przenoszenie informacji z IC na PW chodzi więc też nie moge się ewentualnie poprawnie odwołać, a apelacje pisze bo Diablica mi prawie nic nie powiedziała. W dodatku od kiedy przenoszenie informacji ze świata gry (IC) na PW (OOC) jest karalne? Tak jak mówie, nie pamiętam wszystkiego więc chciałbym się dowiedzieć o co dokładnie chodzi i wtedy ewenutalnie się zamknąć albo się od tego odwołać.
Ewentualne screeny/świadkowie: myśle że na ten moment nie wymagane

Katsuru, tomashewra i tru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz próbujesz załatwiać sprawy IC w OOC, cały czas przenosisz rozgrywkę na pv bądź locala. Najprawdopodobniej inne osoby, które spotkały się z tym zachowaniem dodadzą tu jeszcze swoje komentarze. Dodam tylko że to nie pierwsza taka akcja. 

image.png

Mała edycja, dorzucam screenshoty z discorda.
image.thumb.png.95d97b9b08bdcb72560974094da40313.pngunknown.pngimage.thumb.png.5e7ed154d370b27d5b789bd600c2c566.pngimage.png.6ff93f941241a7599e084150e9175c7c.pngunknown.png
Na ostatnim ss'ie widać podobną grę u kolegów.
unknown.png

Edytowane przez Centurion
Dodanie materiałów
tru lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego i trzeciego screena to robiłem sobie jaja, nie chciałem nic tym załatwić ale niech będzie że to moja wina, nie powinenem spamić i zaśmiecać innej osobie PW. 

 A trzeci screen jest totalnie wycięty z kontekstu, sytuacja wtedy wyglądała tak, że ja sam robiłem interior i pytałem się na PW jak go ocenia. Poprosiłem o odpalenie makijażu ponieważ owy gracz przed chwilą wrócił po crashu czy tam timeoucie a jak wiemy, po wyjściu z serwera makijaż sie usuwa więc nie widze w tym nic złego.

Masz szczęście że nie robie specjalnie screenshotów żeby udupić kogoś z kim się gra. Sam nie jesteś święty i dobrze o tym wiesz, przypomnij sobie  jak mi spamiłes na pw gdzie jestem albo jak grałem z kimś innym to pisałeś mi na pw że ''czekoladowi koledzy już się tobą zajmują'' i spamiłes mi żebym wysłał pinga.. 

tru i tomashewra lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, filipekck napisał:

Co do drugiego i trzeciego screena to robiłem sobie jaja, nie chciałem nic tym załatwić ale niech będzie że to moja wina, nie powinenem spamić i zaśmiecać innej osobie PW. 

 A trzeci screen jest totalnie wycięty z kontekstu, sytuacja wtedy wyglądała tak, że ja sam robiłem interior i pytałem się na PW jak go ocenia. Poprosiłem o odpalenie makijażu ponieważ owy gracz przed chwilą wrócił po crashu czy tam timeoucie a jak wiemy, po wyjściu z serwera makijaż sie usuwa więc nie widze w tym nic złego.

Masz szczęście że nie robie specjalnie screenshotów żeby udupić kogoś z kim się gra. Sam nie jesteś święty i dobrze o tym wiesz, przypomnij sobie  jak mi spamiłes na pw gdzie jestem albo jak grałem z kimś innym to pisałeś mi na pw że ''czekoladowi koledzy już się tobą zajmują'' i spamiłes mi żebym wysłał pinga.. 

Odnosząc się do ostatnich zdań, brak dowodów to brak podstawy. Jak widać ja załączyłem co miałem załączyć, a napisać mogę sobie wszystko jak ty.
Albo ponosisz odpowiedzialność za swoje czyny albo rozdmuchujemy to dalej w komentarzach. Ja mogę wrzucać tu różne rzeczy, nie tylko te związane z ostrzeżeniem, w dodatku sam chwaliłeś się tymi "gówno" akcjami. Więc wybór należy do Ciebie.

tru lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko napisałem że nie jesteś taki święty a zgłaszasz mnie, sam z resztą wiesz o co chodzi. Nie chce dalej z tobą dyskutować bo masz racje, nie mam żadnych dowodów bo po prostu nie robiłem screenshotów z myślą o zreportowaniu cie dlatego że graliśmy wspólnie i no nie ma w tym sensu więc sam się dziwie dlaczego postanowiłeś takie coś odwalić jeszcze grożąc mi że wrzucisz jakieś rzeczy nie związane z tematem, nieźle... Dobra, dowiedziałem się czego się miałem dowiedzieć i już wszystko rozumiem. Obojętne jest już dla mnie co będzie z tym warnem więc smacznej kawusi. 

tomashewra lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, filipekck napisał:

Tylko napisałem że nie jesteś taki święty a zgłaszasz mnie, sam z resztą wiesz o co chodzi. Nie chce dalej z tobą dyskutować bo masz racje, nie mam żadnych dowodów bo po prostu nie robiłem screenshotów z myślą o zreportowaniu cie dlatego że graliśmy wspólnie i no nie ma w tym sensu więc sam się dziwie dlaczego postanowiłeś takie coś odwalić jeszcze grożąc mi że wrzucisz jakieś rzeczy nie związane z tematem, nieźle... Dobra, dowiedziałem się czego się miałem dowiedzieć i już wszystko rozumiem. Obojętne jest już dla mnie co będzie z tym warnem więc smacznej kawusi. 

Można wszystko, ale z umiarem.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin