Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Grenade] Yourold


yourold

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2899-yourold/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Julien Ntonde
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: ucieczka od akcji IC z PD
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: ten ban to chyba jakiś bezbecki żart, prima aprilis za dwa dni dopiero granacik
sytuacja wyglądała tak: jeździliśmy z @theyoungdogg po mieście na faggio szukając kogoś w zaułku na lootgrab, trafiliśmy na ekipe która potem była zatrzymywana przez 5 radiowozów na parkingu pod vespucci beach pub. Podjechaliśmy zapytać się IC świadków "nadal tych pedałów zwijają?" ponieważ mieliśmy dosłownie 5 minut wcześniej z nimi konflikt. Pytanie trafiło na postronnych członków organizacji która była zatrzymywana, więc doszło do kolejnej sprzeczki IC, jako że nie chcieliśmy robić burdy przy 5 radiowozach zlurowaliśmy typów w zaułek w którym wyciągneliśmy maczety i chcieliśmy ich pociachać po cichu i czym prędzej stamtąd spierdolić, skończyło się to tak że koleżkowiec nr1 zajebał bh żeby uciec od ataku maczety a koleżkowiec nr2 zrobił afganistan przy pięciu radiowozach 50 metrów za jego plecami, owszem, wkurwiliśmy się na takie gówno ale zdecydowaliśmy się akcje dograć, na koniec nawet na /b podziękowaliśmy za gierke z PD więc jakim chujem dostaje bloka postaci i bana za unikanie akcji IC skoro akcja została dograna od A do Z XDD. Filmik ze strzelaninki: 
https://streamable.com/ksnbyw niestety ssów dalszych że akcja została dograna nie posiadam, ale @theyoungdogg może to potwierdzić
Ewentualne screeny/świadkowie: @theyoungdogg, Ricky Barajas, Ryan Cazalla, Brett Magee, Joshua Crawder czy tam Crowder plus jeszcze z 2/3 PD którzy DOGRALI AKCJE DO KOŃCA

EDIT
ssy od @dipset który stał i obserwował całą akcje z chodnika na przeciwko, za dużo ich nie ma i zbyt szczegółowe nie są ale widać jak leżymy i jak radiole obstawiają ulice, do tego klęczy przy nas PD więc niezłe unikanie akcji 
https://i.imgur.com/2dmtGS1.png
https://i.imgur.com/Daw3Xmo.png

Edytowane przez yourold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę dużo pisał, bo w sumie nie wiem o co chodzi. pograliśmy sobie, pd nas opatrzyło, napisali że RA nas zabrało, napisałem że dzięki za gre na /b i jeszcze odpisali że dzięki XD ban na 2 tygodnie nie jest jakąś straszną karą, ale w tym przypadku nie wiem skąd sie wzieła XD

el_ponton i yourold lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu grałem sierżanta od strony Police, więc pozwolę dodać od siebie pięć groszy w formie wyjaśnienia.

Odegranie przez LSPD jednostek Fire, które zabrały poszkodowanych do szpitala NIE JEST zakończeniem gierki. Na końcu zawsze masz informację o przejęciu napastników ze szpitala przez radiowozy departamentu. Gdyby akcja miałaby się zakończyć na miejscu akcji, dostrzegłbyś linijkę na /do omawiającą ich pełne zatrzymanie i postawienie zarzutów przed sądem, obrona itd. Z czterech osób postrzelonych w zaułku, zostały tylko dwie które później prowadziły gierkę do gang files. 

Ogólnie poziom gry na Vespucci był w tamtej chwili bardzo niski, osoby z półświatka które oddają ogień z automatów do innej organizacji przy bliskiej obecności obu departamentów nie są przeze mnie traktowane na serio. Dlatego jak zawsze próbujemy podchodzić do sprawy z głową i nie udupiać na siłę graczy półświatka, to zawsze pojawiają się takie akcje jak ta, gdzie po prostu nie można sobie uświadomić co gracz chciał taką słabą akcją RP pokazać.

Możliwe, że doszło do zwykłego nieporozumienia i po prostu wyszliście nie wiedząc, że macie zostać i dokończyć gierkę z Police. Zostawię to do oceny Ekipie.

Edytowane przez Insider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Insider napisał:

Na miejscu grałem sierżanta od strony Police, więc pozwolę dodać od siebie pięć groszy w formie wyjaśnienia.

Odegranie przez LSPD jednostek Fire, które zabrały poszkodowanych do szpitala NIE JEST zakończeniem gierki. Na końcu zawsze masz informację o przejęciu napastników ze szpitala przez radiowozy departamentu. Gdyby akcja miałaby się zakończyć na miejscu akcji, dostrzegłbyś linijkę na /do omawiającą ich pełne zatrzymanie i postawienie zarzutów przed sądem, obrona itd. Z czterech osób postrzelonych w zaułku, zostały tylko dwie które później prowadziły gierkę do gang files. 

Ogólnie poziom gry na Vespucci był w tamtej chwili bardzo niski, osoby z półświatka które oddają ogień z automatów do innej organizacji przy bliskiej obecności obu departamentów nie są przeze mnie traktowane na serio. Dlatego jak zawsze próbujemy podchodzić do sprawy z głową i nie udupiać na siłę graczy półświatka, to zawsze pojawiają się takie akcje jak ta, gdzie po prostu nie można sobie uświadomić co gracz chciał taką słabą akcją RP pokazać.

Możliwe, że doszło do nieporozumienia i po prostu wyszliście nie wiedząc, że macie zostać i dokończyć gierkę z Police. Zostawię to do oceny Ekipie.

Cieszę się że odpisałeś merytorycznie, osoba postronna będzie zawsze traktowana bardziej poważnie niż osoby apelujące. Więcej dodać sie nie da - poziom organizacji przestępczych na serwerze to dno, nie wiem gdzie w tym momencie jest opiekun. Dodawanie znajomych do wniosków na FCK jest spoko, ale uregulowanie jakichś sztywnych zasad rozgrywki jest planem odległy, ale to już abstrachując.

Wyszliśmy, bo zrozumieliśmy wzajemne dzięki za gre na /b jako zakończenie, rozejście sie. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^prawda, dlaczego nikt nas nie poinformował że rozgrywka się jeszcze nie skończyła tylko na /b również podziękowaliście za gierke? odegrany był transport do szpitala, myśleliśmy że na tym się skończyło, nikt nie zaprzeczył

DM na Vespucci nie jest już naszym zmartwieniem, a zmartwieniem ekipy ze strony której występuje powszechne przyzwolenie na takie coś, zastanówcie się czy kreujecie serwer RPG gang wars czy serwer RP, ale to już jest temat kompletnie na inną dyskusje, a w tym temacie chce wyjaśnić bana nadanego imo niesłusznie, nie chce mieć takiego syfu w logach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - goście którzy używają cheatow na jakichś walkach podziemnych dostają unbana w pierwszym dniu apelacji, a my mimo że osoba która wnioskowała o karę napisała że to faktycznie mogła być pomyłka będziemy chyba czekać na akcepta aż się te dwa tygodnie same skończą. XDDDD

BATUSHKA i yourold lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tyle to trwało, ale były święta i było mi ciężko skontaktować się przez ten czas z niektórymi osobami, z którymi mógłbym nieco dokładniej przyjrzeć się całej tej sytuacji. Dość już przeczekaliście, a jestem w stanie uwierzyć, że rzeczywiście doszło tutaj do nieporozumienia (pomijając już całą tą akcję przedstawioną na filmiku, która pozostawia sporo do życzenia). Akceptuję.

yourold i youngdogg lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin