Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio Tatuażu] LTS (Leslie's Tatto Studio)


SandPalaCwwelPierddolony

Rekomendowane odpowiedzi

z_tlem.jpg.8a708f8769ff6a9f3affeb1be17f6fc0.jpg

 


Leslie's Tattoo Studio- studio tatuażu przejęte z końcem Marca 2022 przez Leslie Gearhart Kobieta po zgromadzeniu oszczędności, zainwestowała  w biznes którym okazało się studio założone wcześniej przez Ch. Seiglera z początkiem kwietnia 2021 roku. Lokal znajduje się w dzielnicy Vespucci na ulicy Aguja Street. W skład zarządu biznesu wchodzi wcześniej wspomniana Leslie Gearhart oraz jej przyjaciel Eddie Hilton kojarzony z wpływowej korporacji którą prowadził na początku tego roku. Studio specjalizuje się w wszelakich usługach, poczynając od starych gotyckich stylów, kończąc na tatuażach 3D. W środku lokalu panuje luźna atmosfera, studio posiada narzędzie do tatuowania z najwyższej półki. Wchodząc do środka można ujrzeć wyremontowany lokal, elegancki wystrój i luźna muzyczka, budzi zachwyt u klientów. Siedząc na fotelu koło stanowiska tatuażysty, na ścianach można ujrzeć różne projekty które zostały wykonane właśnie w tym studiu.


 

Kontakt:
Leslie Gearhart-  (PW: KwiatLotosu#3015 )) Telefon:552-331

 

Lokalizacja:


 

j2O05RM.png


OOC:



Siema! Po wykupieniu studia od byczola wraz BanaNek z planujemy rozkręcić biznes do jak najwyższych obrotów. W biznesie stawiamy na luźną i ciekawą atmosferę,Oferujemy zakres szkoleń i fajnie spędzonych godzin na gierce InGame, klienci którzy są u nas na sesjach mogą to potwierdzić! Pierwsze koty za płoty zrobione, czyli ogarnęliśmy discorda, wprowadziliśmy pewne reguły na discordzie, jak można zauważyć zmieniliśmy nazwę i loga. Następnym etapem będzie ogarnięcie osób od HR'u i ruszenie na gotowo. Osoby które są chętne pograć u nas jako tatuażysta, wbijajcie wieczorkiem - Pozdrawiam, Oliwia

Edytowane przez MoReLAJeMasloOrzechowe

JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na profilu społecznościowym studia pojawiła się dzisiaj promocja obejmująca pierwsze trzy osoby od godziny 21:00, tym ruchem szybko studio zwabiło kilku klientów i promocja skończyła się ledwo 20 minut po wystawieniu. Niedługo po tym pojawił się kolejny post, który informował o zakończeniu promocji i pojawieniu się nowej na dniach, co przyciąga coraz większą liczbę obserwujących stronę na społecznościach.**

6T9xMOH.png
JG0GtnK.png

Mitsu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dzisiaj fanpage na LI płonął od informacji ze strony studia Seigler Tattoo's, zaczęło się od wstawienia postu z kolejnym fajnym projektem tatuażu**
hLq59yp.png

**Chwile później, FP Seigler Tattoo's udostępnił zdjęcie jednego ze swoich klientów, chwaląc się przy tym że widoczne tatuaże są wykonane właśnie w ich studiu**
hUD529l.png

**A pod koniec dnia, jedna użytkowniczka LI wrzuciła post oznaczając Chris'a oraz jego studio, chwile później post udostępniła liga surferska, dzięki czemu coraz więcej ludzi zaczyna obserwować FP Seigler Tattoo's. **
LwKSW9q.png

Robson i Mitsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem powinniście wyeliminować z panelu biznesu jednostki, które grają na przygotowanych notatkach do gry (?) i każda interakcja z nimi wygląda jak z graniem z NPC.

Wchodzisz sobie do salonu tatuażu, a tu taki @Daniel5204 przekopiowuje Ci napisane 1000x sekwencje, zamiast podejść do gry w sposób indywidualny dla każdego z graczy.  Wygląda to mega źle, a to salon w samym centrum Vespucci, a taka miejscówka powinna świecić przykładem i wcale nie są to piękne napisane NOTATKI I WZORY DO GRY. 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest konkurs na piękne rozpisywanie /me i /do. Ludzie szukają interakcji z graczem, a nie kopiarką tekstów z notatnika. Gracie w roleplay po to, żeby GRAĆ. Nikogo nie obchodzi spamowanie tym samym tekstem po raz setny. Oczekujecie zachwytu z odczytywania tej samej akcji za każdym razem?  Jak nie potraficie wejść w sensowną interakcję, która kreuje wątki, to nie zabierajcie się za prowadzenie biznesów, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deptak napisał:

Moim zdaniem powinniście wyeliminować z panelu biznesu jednostki, które grają na przygotowanych notatkach do gry (?) i każda interakcja z nimi wygląda jak z graniem z NPC.

Wchodzisz sobie do salonu tatuażu, a tu taki @Daniel5204 przekopiowuje Ci napisane 1000x sekwencje, zamiast podejść do gry w sposób indywidualny dla każdego z graczy.  Wygląda to mega źle, a to salon w samym centrum Vespucci, a taka miejscówka powinna świecić przykładem i wcale nie są to piękne napisane NOTATKI I WZORY DO GRY. 

spacer.png

Popłacz się typie jeszcze, a koledzy niech polajkują twoje wypociny. Bo przygotowałem stanowisko, ciekawe jakkolwiek wcześniej to Ci w ogóle nie przeszkadzało w październiku, nawet nie dałeś mi rozpocząc interakcji IC bo nawet nie zaczeliśmy całego procesu, a ty odrazu zacząłeś ode mnie wymagać czegoś, więc nawiązałem, z tobą kontakt, wychodząc tobie naprzeciw jednak mam tutaj do czynienia z Systemem Tatuowania rodem z Eleski 2x linijki /me i starczy no cóz, nie poradzę nic. Koledzy niech dalej Cię podbijają, gdzieś musisz zabrać poklask, ale nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Daniel5204 napisał:

Popłacz się typie jeszcze, a koledzy niech polajkują twoje wypociny. Bo przygotowałem stanowisko, ciekawe jakkolwiek wcześniej to Ci w ogóle nie przeszkadzało w październiku, nawet nie dałeś mi rozpocząc interakcji IC bo nawet nie zaczeliśmy całego procesu, a ty odrazu zacząłeś ode mnie wymagać czegoś, więc nawiązałem, z tobą kontakt, wychodząc tobie naprzeciw jednak mam tutaj do czynienia z Systemem Tatuowania rodem z Eleski 2x linijki /me i starczy no cóz, nie poradzę nic. Koledzy niech dalej Cię podbijają, gdzieś musisz zabrać poklask, ale nie tutaj.

W październiku też Ci napisałem, że możesz sobie darować swoje notatki DO GRY i po prostu rzucić ofertę, bo gra z Tobą jest po prostu nieatrakcyjne. w GRZE z Tobą nie ma żadnego elementu zaskoczenia - ja wchodząc z Tobą w interakcje wiem jak się  to zacznie, potoczy i skończy. Jesteś grającym robotem. Nie spotkałem się nigdy, NAWET NA ELESCE? z tym, że kurwa ktoś grał z notatnikiem. Przecież to jest takie splunięcie w stronę trybu RP, że już bardziej się obsrać tego nie da. 

System tatuażu rodem z eleski - wolałbym, żebyś rozpisał dziaranie mnie na 2 linijki, a resztę poświecił na wchodzenie w interakcje na linii tatuator - klient, Ty tego nie potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Daniel5204 napisał:

Popłacz się typie jeszcze, a koledzy niech polajkują twoje wypociny. Bo przygotowałem stanowisko, ciekawe jakkolwiek wcześniej to Ci w ogóle nie przeszkadzało w październiku, nawet nie dałeś mi rozpocząc interakcji IC bo nawet nie zaczeliśmy całego procesu, a ty odrazu zacząłeś ode mnie wymagać czegoś, więc nawiązałem, z tobą kontakt, wychodząc tobie naprzeciw jednak mam tutaj do czynienia z Systemem Tatuowania rodem z Eleski 2x linijki /me i starczy no cóz, nie poradzę nic. Koledzy niech dalej Cię podbijają, gdzieś musisz zabrać poklask, ale nie tutaj.

Ale ty kumasz gościu, że piękne linijki na /me i rozpisywanie procesu w ten sam sposób po raz setny, nie świadczy o tym, że jesteś dobrym graczem? Zagraj coś z tą osobą po drugiej stronie, nawiąż jakiś kontakt, wykaż się inicjatywą.  Na twoje miejsce można ustawić bota, który będzie pisać to samo przy otrzymywaniu oferty. To niczym się nie różni, poważnie.  Jeśli masz pisać to samo po raz setny, to może faktycznie nie pisz tego wcale, albo zacznij to pisać na dwie linijki, a potem zastanów się jaki fun wynika z interakcji z tobą, czy tobie podobnym "graczem". Trzeba być konkretnie przyjebanym, żeby nadal nie rozumieć tego, ze rozpisywanie się na '/me' nie jest równoznaczne z tym, że pizgasz dobry roleplay, zwłaszcza gdy jesteś kopiarką tekstów z notatnika odpalonego w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, deptak napisał:

W październiku też Ci napisałem, że możesz sobie darować swoje notatki DO GRY i po prostu rzucić ofertę, bo gra z Tobą jest po prostu nieatrakcyjne. w GRZE z Tobą nie ma żadnego elementu zaskoczenia - ja wchodząc z Tobą w interakcje wiem jak się  to zacznie, potoczy i skończy. Jesteś grającym robotem. Nie spotkałem się nigdy, NAWET NA ELESCE? z tym, że kurwa ktoś grał z notatnikiem. Przecież to jest takie splunięcie w stronę trybu RP, że już bardziej się obsrać tego nie da. 

System tatuażu rodem z eleski - wolałbym, żebyś rozpisał dziaranie mnie na 2 linijki, a resztę poświecił na wchodzenie w interakcje na linii tatuator - klient, Ty tego nie potrafisz.

Panowie @deptak i @Eyil
Wypraszam sobie, żeby ktoś za mnie decydował kogo mam pod panelem a kogo nie, to raz.

Dwa,  jeśli chodzi o poziom gracza @Daniel5204 to w żaden sposób nie mogę narzekać, a Twoja teza że on nie wchodzi w interakcje na linii Tatuator - klient jest zapewne wyrwana za czasów paleto. Wtedy może tak było, nie mnie to oceniać bo ja może z nim zagrałem z raz, albo dwa. W moim studiu widziałem jak gra i cały czas zagaduje klientów IC w międzyczasie rzucając komendę /me czy /do. Jestem pewny, że jakbyś zaczął odgrywać coś ciekawego to z pewnością by się do tego dostosował.

Po trzecie, kto komu zabroni używać jakichkolwiek notatek, nawet jeśli je posiada? A czemu przykładowo grając w LSPD ludzie używają notatek z kodami czy innymi potrzebnymi rzeczami? Też powiesz, że zabijają poziom RP?

Po czwarte, takie sprawy proszę wyjaśniać na PW między sobą albo i ze mną, jestem otwarty na rozmowę. 

Ogólnie widzę, że trudno dogodzić graczom, odkąd prowadzę studio jeszcze nikt nie narzekał na gre w nim, wręcz przeciwnie. Byłem pewny, że @Daniel5204 wniesie jeszcze większy poziom, bo ma większą wiedzę ode mnie. W dodatku serio oskarżenia w jego kierunku są wyssane z palca, bo widziałem nie raz jak gra z klientami. Wydaje mi się, że chyba komuś się nie podoba jego powrót do gry, czy coś. 

Dziękuje, pozdrawiam i miłego dnia.

EDIT:

A tak jeszcze dodam. Podczas tego jak mam swoje studio od kilkunastu dni, to widzę że ludzie wolą się przyczepić do nas odgrywających nie widząc swoich błędów. Bardzo mało trafia nam się graczy, którzy odgrywają jakiś ból, stres czy cokolwiek podczas danej sesji (pozdrawiam wszystkich którzy to odgrywają, dzięki temu robi się ciekawsza rozgrywka). Niestety w większości ludzie grają brak strachu przed igłą, tatuażem, czy zero reakcji na ból bo sobie patrzy w telefon.

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Seigler Tattoo's zmieniło nazwę na R. & S. Tattoo Studio, a to wszystko za sprawą nowej współwłaścicielki Kate Rose. W dodatku dzięki nowej współwłaścicielce studio zyskało na renomie, gdyż Kate jest dobrze znana z prowadzenia niegdyś swojego studia w dokładnie tym samym miejscu. Razem z Kate doszło sporo stałych klientów, dzięki czemu na ten moment R. & S. Tattoo Studio jest jednym z najpopularniejszych salonów tatuażu**

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

**Dnia 04/06/2021 praktycznie od razu o pólnocy, R&S Tattoo Studio wypuszcza w świat aplikacje, dzięki której będzie łatwiej umówić się na sesję. Aplikacja ma usprawnić kontakt z klientami, niekiedy trafia się sytuacja że w studiu bywają spore kolejki, a w dodatku dzięki aplikacji można uniknąć przyjścia do studia na "marne". Klient umówiony przez aplikacje będzie miał pierwszeństwo przed klientami znajdującymi się w studio.**

https://discord.gg/mkmxVrBpgg

**Tego samego dnia pojawiło się również nowe logo studia tatuażu.**

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Listopad 2021

**Studio otrzymało sporą modernizację, na przestrzeni ostatnich dni zmienił się właściciel lokalu, nazwa oraz logo samego studia. Na aplikacji LifeInvader można zauważyć nową stronę internetową, promującą studio. Serfując po sieci, ludzie mogą natknąć się na oferty pracy. Coraz bardziej miejsce to przyciąga uwagę klientom.**

ixenen lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin