Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Serwis Holowniczy] Towing Service Szczepanski


gicik bobo

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

 

Towing Service Szczepanski jest firmą założoną w 2021 roku, która w swojej ofercie posiada usługi holownicze oraz mobilny serwis pojazdów na terenie LS oraz okolicznych miast tj. Davis czy Strawberry. Firma zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowane i zaufane osoby do pełnienia pracy jako pomoc drogowa, dzięki czemu większość kierowców korzystających z usług TSS jest zadowolona o czym świadczą opinie wystawiane w Internecie. Przedsiębiorstwo na terenie Stanów Zjednoczonych założył Imigrant Jack Szczepanski pochodzenia Polskiego, który w USA znajduje się od 2010 roku.

 

Firma świadczy między innymi usługi tj.

- Usługi holownicze.

- Mobilny serwis pojazdów.

- Serwis/wymiana przebitej opony.

- Szybkie ładowanie akumulatora.

 

ooc:

Hej, chcę wprowadzić na serwer swoją własną firmę świadczącą usługi holownicze, by rozwinąć wątek fabularny mojej postaci oraz mieć przy tym frajdę z gry. Oprócz interakcji z graczami, którzy mam nadzieję będą chcieli skorzystać z moich usług gdy ich pojazd odmówi posłuszeństwa, zabraknie paliwa czy cokolwiek mam zamiar dogadać się z liderami frakcji porządkowych tj. LSPD, LSCSD by ich gra z nielegalnie zaparkowanymi pojazdami lub pojazdami wymagających odholowania nie kończyła się na blokadzie na koło albo /do pojazd został odholowany. Mam nadzieję, że projekt przypadnie do gustu każdemu bo mam zamiar grać to ze smaczkiem, który raczej każdemu się spodoba - sami zobaczycie w gierce czy na screenach.

 

Do opiekunów:

Do gry niezbędnie jest potrzebny mi holownik, bądź laweta z możliwością załadowania fury. Oprócz tego mogłaby się przydać grupa z możliwością stworzenia uniformu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin